Dodaj do ulubionych

Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!!

IP: *.pppool.de 09.09.01, 01:29
Leute powjydzcie mi yno czamu my Slonzolki tak se patyczymy z tymi HADZIAJAMI. Slonsk zawsz bol i
bandze nasz. Moja propozycja: zrobjymy wreszcie z tymi MIstgebuhrtami ordnung i pokolzymy na co
stac nols SLONZOLKOW. Jol mum ich wszystkich juz dojsc. Taki MESCO siedzi w naszym
Vaterlandzie, zebrze o nasz Steuergeld a w internecie pokazuje nom sein Wahres Gesicht na jygo
przikladzie widzymy jacy som nasi zaborcy. Moj Vorschlag je taki:
Jak narazie nie mogymy zrobic z niymi porzondek na naszi ziymi, to zrobjymy wszysci razym z niymi
porzondek w internecie. Co wy na to?

Servus euer Raphael.
Obserwuj wątek
    • Gość: gonzor Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 22.09.01, 20:51
      Pijołk MESCO to swinia jakiej swiat niewidzial, pier.... hadziaj co przez
      żyrdka sroł. tera on je w reichu ale niemiecki to dla niego taki nielubiany
      jezyk a wszyscy niemcy sa niekulturalni ale on to jestem gosc.
      Hadziajstwo sie niestety rozplenilo i poczulo jak u siebie w doma. Te pierony
      nie szanuja niczego plujom na slonzokow ale kazda hadziajska dziewczyna (czytaj
      dziwka) by se wziona slonskiego synka bo robotny (obejzi wiela ich tera robi w
      reichu i co sobota użęduje po dyskotekach a te marki wydaje tukej), uczciwy, i
      niestety slaby bo na baba nie zapieroni.
      pozdrw
      • Gość: fnoll Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.ds.uj.edu.pl 25.09.01, 22:55
        Klawo grepsujecie chłopaki! I macie racje - porządek musi być, chłopy powinny
        być robotne, a dziewczyny uczciwe. Życze zatem powodzenia, wspólnymi siłami
        może się uda zatrzymać postępującą degrengoladę i amoralny konsumeryzm.
        Świećmy przykładem!

Pozdro
        • Gość: Emma Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.pppool.de 03.11.01, 13:14
          Chopcy, chopcy, kaj wy zyjecie? Az mi wstyd za Wos!
          • Gość: Leszek Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.dialup.inetia.pl 27.11.01, 21:26

Chłopcy się popili japczaków i im zaszumiało .
            • Gość: Raphael Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 02.12.01, 16:25
              Gość portalu: Leszek napisał(a):

>
              > Chłopcy się popili japczaków i im zaszumiało .

Widac Hadziaj wyuczonemu i madremu czlowiekowi nigdy by nie przyszlo na mysl pic
              Jabole. To tylko tacy zacofani ludzie jak ty znaja i pija takie trunki.
              • Gość: Leszek Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 03.12.01, 20:50
                A co się uwas pije?
                Zapewne mleko .
                • Gość: Wino Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 03.02.02, 13:48
                  Halo Leszek
                  Oni od urodzenia wdychaja zaczadzone powietrze, i bredza juz po trzezwiemu.
                • Gość: gonzor Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 19.02.02, 14:00
                  Leszek ma w gaciach mały mieszek
            • Gość: ET Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.02, 17:24
              Gość portalu: Leszek napisał(a):

>
              > Chłopcy się popili japczaków i im zaszumiało .

A co smakujom Ci jaboule! Pra!
              To powiydz mi camu nouwiyncyj "tego polskygo wynalazku" je sprzedouwano we
              miejscowosciach we wtorych miyskajom same hadziaje?
          • Gość: ET Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.02, 17:20
            Gość portalu: Emma napisał(a):

> Chopcy, chopcy, kaj wy zyjecie? Az mi wstyd za Wos!

Ema nie bondz juzas takou przizwoitka.
            Co moze mous hadziaja we lozku?
            Hadziaje umiom yno dobrze losprawiac ale nic wiyncyj, to widac' po polskej
            gospodarce.
            Moom recht abo ni?
    • Gość: Ja Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.zak.com.pl 21.03.02, 09:58
      A poza tym wsyscy zdrowi ?
      • Gość: holmes Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.02, 15:21
        ty człowieczku z azot mamy cie namierzyc i do szefa, nie masz co w pracy robić
        • Gość: Ja Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.zak.com.pl 05.04.02, 07:25
          Nadczlowiek sie znalazl. Lec
          • Gość: holmes Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.02, 15:21
            A co?
            Boimy się posadki w rewelacyjnie kierowanym przedsiebiorstwie rodzinnym, a może
            tatuś jest kierownikiem?
            Powinni takich jak ty chopeczku do Sławięcic, tam w lesie jest jeszcze taki
            piecyk, w którym by trzeba zaś zachajcować?
            Uebermenschen, ja das bin Ich, Ich bin Uebermensch seit meinem Geburtstag,
            uebermenschcheit ist im meinem Blut
            • Gość: Ja Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.zak.com.pl 08.04.02, 07:23
              Szarik szukaj slad
              • Gość: holmes Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 08.04.02, 09:29
                Gość portalu: Ja napisał(a):

> Szarik szukaj slad

chcialby miec takiego szarika tobys se mogl zalatwic niemieckie papiery, co ??
                • Gość: Ja Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.zak.com.pl 08.04.02, 12:05
                  Szarik poczekam do Wigilii
                  • Gość: holmes Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 09.04.02, 21:33
                    Szarik w przeciwienstwie do ciebie to mial przynajmniej jaja
                    • Gość: Ja Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.zak.com.pl 10.04.02, 10:05
                      Waruj Szarik . Poszczekasz w Wigilie . Wtedy moze bedziesz zrozumialy dla ludzi
                      • Gość: holmes Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 13.04.02, 13:53

> Waruj Szarik . Poszczekasz w Wigilie . Wtedy moze bedziesz zrozumialy dla ludzi
                        >
                        co? poranek, aj jak ci się nie chce pracować, oj tak bardzo, że musisz otwarzyć
                        sobie forum. Już tu na ciebie, treserze, czekam jak znów powtórzysz się po raz
                        wtóry z takimi prostymi tekstami. Co, nie widzą, to można, a może monitor tak
                        stoi, że nie widzą, hmmm? No co cwaniaczku?

• Gość: Erich Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 17.04.02, 22:29
                      Gość portalu: holmes napisał(a):

> Szarik w przeciwienstwie do ciebie to mial przynajmniej jaja

Uo holmesie ! Tys je bez litosci!
                      Camu ty mu te jajca wypominous ?
                      Przecam wiys ze uon sie jus bez jajec urodziou.
                      Przecam to je kaleka, przesco sie z niego nie smiej!
                      Erich
                      Ps.
                      Dali mi na chszcie Przemysław , ale zawsze jak jou miou podac we skole swoje
                      miano to mi sie zle robiylo.
                      Bou jou u bylejakich douchtorow i mi zoudyn nie poradziou poomooc.
                      Dopiyro moja starka mi pejdziaua: synek a moze te miano ci nie pasuje.
                      Jak jou sie przichszciou na Erich to mi zarous rziganiy przesuo.
                      Goudejcie mi Erich.
                      • Gość: Ja Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.zak.com.pl 18.04.02, 08:03
                        Widze ze nastepny jebniety sie znalazl . Przemus Przemus idz ty do ortopedy
                        • Gość: holmes Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.02, 12:01

> Widze ze nastepny jebniety sie znalazl . Przemus Przemus idz ty do ortopedy

widać że ze kulturom to u tygo parobka je kiepsko, ciepie sam jakimis obcymi
                          (czyt. polskiymi wyrazoma) kere nie przistojom slonzokom, widac kto to je burak
                          do nich tyż robi nawozy,
                        • Gość: holmes Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.02, 12:04

ti zejś jest taki jakeś se napisol, ortopeda leczy kojści a nie żołondek,
                        • Gość: pieron Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.iinf.polsl.gliwice.pl 20.04.02, 10:43

ti mosz chopie richtig problymy ze swojom osobom, znejdź se konsek muru a wołl w
                          niygo swojom łebom

• Gość: Ja Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.zak.com.pl 22.04.02, 07:25
                            ty kolesjuz probowales i jaki mamy skutek ? mizerny
                      • Gość: holmes Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.02, 12:02
                        WITEJ ERICH
                        nie znom Cie karlusie jeden ale jużech Cie polubioł
                        gruess dich
                        holmes
    • Gość: zenek Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.kedzierzyn.sdi.tpnet.pl 22.04.02, 08:46
      Gość portalu: Raphael napisał(a):

> Leute powjydzcie mi yno czamu my Slonzolki tak se patyczymy z tymi HADZIAJAMI.
      > Slonsk zawsz bol i
      > bandze nasz. Moja propozycja: zrobjymy wreszcie z tymi MIstgebuhrtami ordnu
      > ng i pokolzymy na co
      > stac nols SLONZOLKOW. Jol mum ich wszystkich juz dojsc. Taki MESCO siedzi w
      > naszym
      > Vaterlandzie, zebrze o nasz Steuergeld a w internecie pokazuje nom sein Wah
      > res Gesicht na jygo
      > przikladzie widzymy jacy som nasi zaborcy. Moj Vorschlag je taki:
      > Jak narazie nie mogymy zrobic z niymi porzondek na naszi ziymi, to zrobjymy
      > wszysci razym z niymi
      > porzondek w internecie. Co wy na to?
      >
      > Servus euer Raphael.

Głupi Adolfie,
      Siedz sobie w swoim Vaterlandzie i dalej pobieraj zasiłek dla takich jak ty
      nieudaczników. A nasze sprawy zostaw nam
      • Gość: holmes Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 22.04.02, 13:58
        Gość portalu: zenek napisał(a):
        > Głupi Adolfie,
        > Siedz sobie w swoim Vaterlandzie i dalej pobieraj zasiłek dla takich jak ty
        > nieudaczników. A nasze sprawy zostaw nam

NACJONALISTO jak ci sie cos nie pasi to wypad z pradawnych zawsze niemieckich,
        czeskich ziem ale tylko 50 lat polskich. Ludzie jak wyjadom ze Śląska na zachód
        to sobie tam daja rady lepiej niż Niemcy rodowite, bo są pracowici i roboty sie
        nie boją. Warunek podstawowy to z daleka trzymać się od polaczków = kombinatorów
        i złodzieji!!!! A jakie to są sprawy, które mają byc pozostawione tobie, co ???
        Nie zabronisz tutaj wolności wypowiedzi, tak jak to juz było za komuny.
        Nie znosz pewnie buraku jeden ani jednego niemca osobiście ino tele ile widziałeś
        w 4 pancernycj. A swój nacjonalistyczny jad wypiłeś z mlekiem matki i od tego
        masz ubytki korze...
        • Gość: Erich Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 22.04.02, 23:55
          Serwus holmes !
          Ej wiys Ty może uo jakych sprawach uon uosprawiou ?
          Przecam uoni jus zoudnych "sprawow" nie majom , (no chyba ze sondowe)
          Wszystko co zagrabiyli po wojnie, to zdonzyli jus sprzedac i przechulac ( jak
          na casow sasa )
          Pokazujom co poradzom! Pra?
          Erich
        • Gość: angel Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.a2000.nl 28.11.02, 14:23
          Gość portalu: holmes napisał(a):

> Gość portalu: zenek napisał(a):
          > > Głupi Adolfie,
          > > Siedz sobie w swoim Vaterlandzie i dalej pobieraj zasiłek dla takich jak
          > ty
          > > nieudaczników. A nasze sprawy zostaw nam
          >
          > NACJONALISTO jak ci sie cos nie pasi to wypad z pradawnych zawsze
          niemieckich,
          > czeskich ziem ale tylko 50 lat polskich. Ludzie jak wyjadom ze Śląska na
          zachód
          >
          > to sobie tam daja rady lepiej niż Niemcy rodowite, bo są pracowici i roboty
          sie
          >
          > nie boją. Warunek podstawowy to z daleka trzymać się od polaczków =
          kombinatoró
          > w
          > i złodzieji!!!! A jakie to są sprawy, które mają byc pozostawione tobie,
          co ???
          >
          > Nie zabronisz tutaj wolności wypowiedzi, tak jak to juz było za komuny.
          > Nie znosz pewnie buraku jeden ani jednego niemca osobiście ino tele ile
          widział
          > eś
          > w 4 pancernycj. A swój nacjonalistyczny jad wypiłeś z mlekiem matki i od tego
          > masz ubytki korze...

'LEPIEJ NIZ NIEMCY RODOWITE'ha...ha...to czemu wiekszosc siedzi w holandii do
          poludnia przy kwiatkach a wieczorem rozrabiaja w knajpach????
          Mozesz mi odpowiedziec prosze na to pytanie?
          • Gość: gonzoR Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: proxy / 141.84.137.* 28.11.02, 14:44
            Gość portalu: angel napisał(a):

> 'LEPIEJ NIZ NIEMCY RODOWITE'ha...ha...to czemu wiekszosc siedzi w holandii
            do
            > poludnia przy kwiatkach a wieczorem rozrabiaja w knajpach????
            > Mozesz mi odpowiedziec prosze na to pytanie?

bo teraz lenistwo ogarnelo slonzokow, idom po prostu na latwizna tak jak bylo
            to juz kiedys, smutne bo uczyc sie nie chcom, ino bele majom beruf i do
            kfioltkow jakes padol, a pozatym plebs zawsze mial pociag do trunkow to im
            zaszczepili kolonnizatorzy zza buga...
    • Gość: ŁYSY Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.02, 22:30
      Wy jebane gebelsy -to my z wami zrobimy porządek - już teraz niemacie nic do
      gadania - przykład : Góra Św . Anny
      Ha ha
      • Gość: gonzoR Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 09.05.02, 15:16
        Gość portalu: ŁYSY napisał(a):

> Wy jebane gebelsy -to my z wami zrobimy porządek - już teraz niemacie nic do
        > gadania - przykład : Góra Św . Anny
        > Ha ha
        Ti gupolu jedyn, takie wyrazy łączysz z najwspanialszim naszim ślonskim miejscem
        kultu!!! Ti mosz richtig takie ubytki pod sufitym - ale jo sie niy dom - ti tak
        piszesz bo chcesz nołs sprowokuwać, a wiysz, że mie to nie dziwi, twoje
        zaściankowe myślenie łograniczonego umysłowo ksenofoba. Łoglondosz gupolu pewnie
        wszpółczesnych gebelsów - Lepper i inni bojówkarze i pieniacze i z tygo sie biere
        ta piana na twym łysym pysku. Powiydz mi yno chopeczku jak ti ze mnom zrobisz
        pożondek, co??? Ściskoł cie, że my już momy swoboda wyboru miejsca kaj chcymy
        być...
        Za niedugo byda pisoł na tim forum ale z daleka bo już widza, że narazie nie ma
        synsu sam w Polsce siedzieć, bo jak pedzioł kedyś Bismarck - chcesz pokonać
        polołkow to dej im sie rzondzić samemu....
        • Gość: gazda Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.com.pl 24.05.02, 12:29
          UUUUUUUUUUUUUU!
          • Gość: gonzoR Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 24.05.02, 16:34
            Gość portalu: gazda napisał(a):

> UUUUUUUUUUUUUU!

A ti pieronie żejś je krowom. Krowa co dużo beczi mało mlyka daje....

• Gość: alex Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 18.07.02, 22:09
              Hadziaj to zadny narod!To przeca widac !
              Kargule, hadzieje i goroule to jedna zadnou rasa !
              • Gość: Raphael Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 24.09.02, 16:30
                Nie wiem czy o tym wiecie ale Polska to tylko fikcyjny kraj ktorys powstal po 2
                wojnie tylko po to aby stworzyc strefe dzielaca Niemcy i Rosje
                • Gość: niemiec raphael = nazi-wixer IP: *.wlan.uni-wuerzburg.de 26.11.02, 13:24
                  raphael, wenn du nazi-wixer glaubst dich mit geschichte
                  auszukennen dann besuch mal auschwitz und bleib am besten da.
                  • Gość: Raphael Re: raphael = nazi-wixer IP: *.dip0.t-ipconnect.de 08.06.03, 17:27
                    Mein Lieber ich war schon oft in Auschwitz und hab die Grausamkeiten gesehen,
                    aber es hat mit uns Schlesiern nichts zu tun. Wir hatten damit nichts zu tun
                    und wollen nur daß Polen uns in ruhe läst. Schau doch was Polen mit Schlesien
                    sich alles angestellt hat. Also da sag ich nur HAUT NACH POLEN AB !!!

Gość portalu: niemiec napisał(a):

> raphael, wenn du nazi-wixer glaubst dich mit geschichte
                    > auszukennen dann besuch mal auschwitz und bleib am besten da.
    • Gość: mami Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 16.03.03, 12:33
      chopie ,czysbys zapomniol kto to haziaj a kto polok na tym twym slonzku.
      jasli ja to spytej twoja starka abo stazika. A teraz po hazajsku jak ty to
      godosz uwzaj chlopie zeby z toba nie zrobili kiedys porzadku i o niepoloki
      haziaje albo jeden bog wie kto jeszcze, tylko twoi krajanie nma wspolczesnym
      slasku takie osoba jak ty to juz gatunki na wymarciu
      • Gość: slazak Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 26.04.03, 21:19
        SLASK JEST NASZ!!!!!!!!!!!KEDZIERZYN Z GORNIKIEM!!!!!!!!!!POZDROWKA DLA
        SLAZAKOW;KTORZY WALCZA O NAS;GDY MY W NIEMCZECH DLA NASZEJ PRZYSZLOSCI
        WALCZYMY!!!!!WOLNY SLASK OD GOROLI!!!!!BYLBY PORZADEK;POZDROWKA!!!!!!!!
      • Gość: tejo Re: Robjymy porzondek !!!!!!!!!!!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 09.06.03, 23:25
        Gość portalu: mami napisał(a):

> chopie ,czysbys zapomniol kto to haziaj a kto polok na tym twym slonzku.
        > jasli ja to spytej twoja starka abo stazika. A teraz po hazajsku jak ty to
        > godosz uwzaj chlopie zeby z toba nie zrobili kiedys porzadku i o niepoloki
        > haziaje albo jeden bog wie kto jeszcze, tylko twoi krajanie nma
        wspolczesnym
        > slasku takie osoba jak ty to juz gatunki na wymarciu

Oj mylisz sie, oj mylisz !
        Nas jest bez liku i tylko czekamy na odpowiedni moment:)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka