Dodaj do ulubionych

Fiskus do wagonówki

IP: *.zaodrze.punkt.pl / *.zaodrze.punkt.pl 27.10.05, 22:35
To super! Co prawda US nie będzie już w centrum miasta, ale przynajmniej
będzie można do urzędu przyjechać pociągiem!
Obserwuj wątek
    • Gość: Lejak Re: Fiskus do wagonówki IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 27.10.05, 22:55
      :-) Też chciałem ponarzekać w ten deseń, ale nie mogłem szybko znaleźć tak
      dowcipnej pointy, a na poważnie za dużo trzeba by było pisać :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka