Gość: komarek IP: *.zaodrze.punkt.pl / *.zaodrze.punkt.pl 27.10.05, 22:35 To super! Co prawda US nie będzie już w centrum miasta, ale przynajmniej będzie można do urzędu przyjechać pociągiem! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Lejak Re: Fiskus do wagonówki IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 27.10.05, 22:55 :-) Też chciałem ponarzekać w ten deseń, ale nie mogłem szybko znaleźć tak dowcipnej pointy, a na poważnie za dużo trzeba by było pisać :-) Odpowiedz Link Zgłoś