Gość: pepe IP: *.waw.pl 09.11.05, 00:02 Opole to zawsze było Polskie słabe ogniwo! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rnrr Re: Ale po co apel skoro Kaczyński już zdecydował? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 00:15 i wybrał, zgodnie z interesem swojej formacji innych politycznych przyjaciół. Jedynie co można zrobić to przekonać tego człowieka. Bez jego zgody łamiącej strategiczny plan jakakolwiek koalicja z PO nie dojdzie do skutku, bo jak ma dojść. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Offler Re: Ale po co apel skoro Kaczyński już zdecydował IP: *.bulldogdsl.com 09.11.05, 04:14 Masz racje, ale powinni skonczyc z tym ciaglym narzekaniem na rzad. Marcinkiewicz ogolnie robi dobre wrazenie i wyglada na to, ze to nie jego wina. Robi co moze zeby ten rzad mogl dzialac. Nie mozna go za to krytykowac. Moga krytykowac plan i przyczyny dla ktorej oni sie znalezli w tej sytuacji (tzn Kaczorek). Duzo lepiej na tym wyjda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A-magus Re: Ale się chcą zeszmacić, wam kury szcz.. prowad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 20:49 Ale się chcą zeszmacić,"wam kury szcz.. prowadzić". Zera polityczne tupią do władzy, a powalczyć, aby ich wykosić razem z LePpRem i Rydzykiem , to nie łaska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "Wadzy, wadzy, wadzy dajcie, jak coś chcecie, to spieprzajcie , dziady, dziady, dziady damy liche wam obiady, won, won, won sokoły , a matoły na cokoły, obiecamy wam tu raj, mamy w dapie cały Kraj, wadzy, wadzy, wadzy daj ...!! " Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania INICJATYWA KONIECZNA A POTEM OPOZYCJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 00:23 PO powinna przejąć inicjatywę! A "Oni" jakby nie wiedzą czego chcą! Najpierw wycofywali się po kawałku, a na koniec stwierdzili że chcą twardęj opozycji, a przecież już w niej byli! NIE NA TAKIE PO GŁOSOWALIŚMY! ZAWSZE MOZNA JESZCZE ZMIENIĆ BARDZO WIELE JEŚLI SIĘ MA POMYSŁ I CHCE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rom Brawo Ciecierski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 01:24 Wadzic sie potrafimy bo to nasza narodowa specjalnosc, gorzej ze wspolpraca. Opolanie wiedza jak wspolpracowac , jak dogadywac sie z mniejszoscia, bronic swego wojewodztwa. Moze wskaza tez jak budowac koalicje w skali kraju. Gratuluje inicjatywy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aj Re: Brawo Ciecierski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.05, 07:21 Przyłączam się. Czas najwyższy się opamiętać i wziąć się do roboty razem z PiSem, bo inaczej zmarnujecie kolejną szansę ...Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ulek PO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.05, 08:35 Pelna Odpowiedzialnosc zamienila sie w bande skamlaca o stolki. Po prostu zenada. Glosowalem na PO ale teraz zaluje, ba jak widac w tej partii nie ma zadnej odpowiedzialnosci za kraj. Tylko ped na stolki. Widac to po postawie tych slugosow, ktorzy chca prosic PiS o przyjecie do koalicji. Teraz licze juz tylko na to, ze PiS pozostanie u pelni wladzy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nysa Re: PO IP: 167.3.114.* 09.11.05, 08:52 Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze glosowales na PO. Przejscie do opozycji oznacza ped na stolki? Wolne zarty. Ja tez licze na to ze PiS pozostanie u pelni wladzy ! I pokaze Polakom jak sie buduje mieszkania. Glosowalem na PO i jestem z dego dumny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ulek Re: PO IP: *.atol.com.pl 09.11.05, 09:01 UUU - jak NYSA to pewnie nie doszly wojewoda Wierdak sie odezwal... albo kumpel niedoszlego. Na kolana i stopy PiS-owca calowac! Moze wezma was do koalicji. Gratuluje J. Kaczynskiemu, to swietny gracz polityczny. Rozjechal platformersow jak chcial. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nysa Panie Ulek: IP: 167.3.114.* 09.11.05, 11:55 Szanowny kolego nie mam nic wspolnego z zadnymi dzialaczami zadnej partii. A jak ty głosowałeś na PO to mi kaktus wyrosnie. A co do J.Kaczynskiego to pozyjemy, zobaczymy. Na razie to załatwił na cacy koalicję pis-po i wybral na sojusznika kryminaliste. Powtarzam, pozyjemy - zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oburzony WYPOWIEDZ JARMUZIEWICZA TO SKANDAL IP: *.atol.com.pl 09.11.05, 08:45 Sugeruje ze w Warszawie siedzą sami madrzy a doły to debile SKANDAL! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borowik OPOLE CENTRUM POLITYCZNE IP: *.satfilm.net.pl / *.satfilm.pl 09.11.05, 10:10 Opole kuźnią kadr politycznych. W ostatnich miesiącach Opole nie znika ze stron gazet. Zaczęło się od afery ratuszowej, ubezpieczeniowej itd. Wiązano to z jedną partią. Ale okazuje się, że Opolanie są zbuntowani przeciwko wszystkiemu i wszystkim niezależnie od barw partyjnych, a zmienianie ich ostatnio stało się bardzo modne. Komuś z daleka (tym z Warszawy też) trudno nadążyć za tym, w której partii jest na dzień dzisiejszy konkretna osoba. Ostanio utworzono biuro pisania listów z poleceniami do polityków co mają robić, niezależnie od partii, którą reprezentują. No bo po co? Posłanka (wychowanka SLD) odkrywa prawdziwą LEWICĘ w Samoobronie. Nic dodać nic ująć. Inny przykład. Wyrzuceni z SDPL piszą list otwarty do Borowskiego (jako działacze) dyktując mu co ma robić. PARANOJA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antypis Karierowicze!!! Albo klapki na oczach!!! IP: *.wmc.net.pl 09.11.05, 11:36 Mam nadzieję, że w moim regionie działacze PO nie zrobią podobnego numeru, nie okażą się zdrajcami. "Doły" Platformy w Opolu chyba nie czytają gazet, nie słuchają wiadomości telewizyjnych czy radiowych. To samo dotyczy niektórych obecnych tu forumowiczów. Przecież nawet tu, w internecie, można znalezc mnóstwo artykułów, analiz, dlaczego nie doszło do koalicji PO-PiS. Niemal wszystkie pokazują, że to Jarosław Kaczyński już dawno myślał o stworzeniu dużej partii prawicowej w oparciu o elektorat populistyczny. Jednocześnie robi WSZYSTKO by przyciągnąć elektorat Platformy! Wyborcy PO, którzy marudzicie teraz na Platformę - jesteście pionkami w grze Kaczynskiego! Spełniacie jego zamysły! Nawet wam to do głowy nie przychodzi. To jest własnie plan Kaczyńskiego pt. "zatopić Platformę". Czyli połknąć jej elektorat. Ludzie! Miejcie odrobinę honoru! PO jest bardzo Polsce potrzebna. PO nie ma w tej chwili innego wyjścia jak być w koalicji. Jeżeli dacie sobą kierować i zaczniecie popierać populistyczne, oszukańcze, cyniczne PiS, to Polska rzeczywiście znajdzie się w dramatycznej potrzebie. Nie wiem, czemu wszyscy mówią, że głosując na PO, głosowali na POPiS. Ja nie głosowałam na koalicję, chciałam by zdecydowaną przewagę miała PO. Onyszkiewicz z PD mówił, że jego znajomi popierający Demokratów, nie głosowali na PD tylko na PO, żeby nie dopuścić do wygrania przez PiS wyborów. PiS jest typową partią wodzowsko - totalitarną i dziwię się, że nie widzą tego niektórzy działacze Platformy. Albo mają klapki na oczach, albo jest to pęd do kariery skoro na klęczkach proszą PiS o wejście do koalicji. Brrrr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nysa Zgadzam się IP: 167.3.114.* 09.11.05, 12:02 Też głosowałem na PO, a nie na żaden POPIS. Generalnie sie zgadzam, ale uwazam ze w zaden sposob PO nie powinno wchodzic w koalicje z PiS. To prowadziłoby do wzrostu pozycji SB-rony i SLD. A tego nie chcę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ula Sprzeciw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 14:14 Głosowałam na PiS a nie na PO. Panom z PO chodzi tyko o stołki a nie dobro wszystkich. Tak to jest jak nie potrafi się przegrywać z klasą!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antypis Za to PiS umie wygrywać z klasą!? IP: *.wmc.net.pl 09.11.05, 17:17 "Ula", gdyby "panom z PO chodziło o stołki" to nie rezygnowaliby z nich. To chyba proste! PiS w swój wodzowski, dyktatorski sposób wskazywało DEMOKRATYCZNEJ Platformie, jakich ludzi chcą na marszałków Sejmu i Senatu, jakie ministerstwa mają objąć. Owszem, PO przegrało, ale niewiele, nie można jej więc traktować jak piątego koła u wozu. Platforma to nie Samoobrona czy LPR, które dają się (pardon za wyrażenie) zeszmacić. Odpowiedz Link Zgłoś
miejscowy2 Re: Zgadzam się w 100% 09.11.05, 22:51 dokładnie tak.ja także głosowałem na PO i jestem z siebie dumny.olewam prowokatorów z Pisu i jeśli PO wejdzie z nimi w koalicję to nie ma bata żebym jeszcze kiedyś na nich głosował.jestem za liberalnym podejściem sprawowania władzy dlatego najbliżej jest mi własnie do PO.a co do tej uchwały to jak zwykle "popis" wspaniałych działaczy z opola którzy nie mają zielonego pojecia o tym co się dzieje na szczeblu centralnym skoro po tylu głosowaniach i eliminowaniu kandydatów PO z pełnienia rozmaitych funkcji jeszcze nie przejrzeli na oczy.brawo poseł Jarmuziewicz ma rację.PO SILNĄ OPOZYCJĄ WOBEC OSZOŁOMÓW I SAMOOBRONY!!! TAK TRZYMAĆ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Karierowicze z PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 15:07 Jeszcze tydzien temu Janusz Kowalski oskarzla czlonkow PIS - u a nagle chce sie laczyc. Nieroby i tyle. Taki Kowalski chroni dupe zeby z cieplego stolka nie spasc, bo co innego potrafi jak nie glupio pieprzyc. STOP KORUPCJI zenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rtv sat tak tak aby wierdak mógł dalej kraść IP: 213.25.164.* 09.11.05, 16:19 po to to jest potrzebne o stołki chodzi bo im zwiały z przed nosa a wierdak w nysie pokazał co potrafi wiec ludzie tu wiedza kto ro jest bieda w nysie az piszczy zadnych szans a oni z każda wladza juz byli i nic nie zrobili daj pan spokuj p. wierdak i inni znani na opolskim bagienku juz koniec teraz do pracy sie zabrac i oddac dlugi wlasne czas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: julek Re: tak tak aby wierdak mógł dalej kraść IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 09.11.05, 21:02 przeciez w opolskim ratuszu "znakomicie" funkcjonuje POPiS-owa koalicja!wobec czego nie jest zrozumiala napastliwość na tym forum i nie tylko na Najwiekszego Hamulcowego Prezydenta Opola. A tak naprawdę to opolskie PO jest mocno parafialne i stąd ta werbalna sympatia do PiS,piewcą jest nijaki,naprawdę nijaki Ciecierski ze swoim guru Zembaczyńskim i równie nijakim Korzeniewskim i cała masą byłych awsiaków.Jeśli o PO mówią ,że to LIBERAŁOWIE to opolskiego PO to nie dotyczy i dlatego ujawnili swą sympatie i do PiS i,a zwłaszcza, do posad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łopolanin Jakie doły ? Kowalski i inni ? IP: *.airnet.opole.pl 09.11.05, 23:14 Poczekajcie, jeszczcze się dorwiecie do stołków, a jak nie możecie poczekać to zapiszcie się do PiSu. Panie Kowalski, czy panu nie przeszkadza że PiS wdaje się w handel wymienny z kryminalistą? Razem z nimi chce pan mówić "stop korupcji"? I nieprawda, że wszyscy co głosowali na PO głosowali za koalicją PO-PiS (Tak twierdzi PiS) A co do rządu, Ta pani minister to przechodzi ludzkie pojęcie! Jak chce niech tępi markety (choć może nie w Opolu) ale niech o tym głośno nie mówi drugiego dnia urzędowania! Tylko kompletny ignorant mógł tak zrobić ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiszka BO JANUSZ CHCIAŁ WICEWOJEWODĄ ZOSTAĆ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 11:46 Odpowiedz Link Zgłoś
kiloff1 Kowalski daj spokój !!!!!!!!!!!!! 10.11.05, 11:49 Brak "stołka" dla Januszka to totalna klęska. I dobrze mu tak ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Niech sie pogodzą przeciw Zembaczyńskiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.06, 10:50 Odpowiedz Link Zgłoś