Dodaj do ulubionych

Skandalicznie ślisko

IP: *.atol.com.pl 22.11.05, 23:27
Tu chodzi nie tylko o to, czy te plugopiaskarki jezdza, ale jeszcze o to, jak jezdza. Wracalem w sobote w nocy z Wroclawia i na Sosnkowskiego wykonywalem taneczne polobroty na sniegu, podczas gdy obok mnie jechala taka plugopiaskarka z podniesionym plugiem. No bo po co opuscic, ciezej sie jedzie, nie?
Obserwuj wątek
    • Gość: cuś Re: Skandalicznie ślisko IP: *.atol.com.pl 22.11.05, 23:40
      Bo mają płacone od przejechanego kilometra zapewne.
      Dziśrano o 7.20 przez most na Odrze w ciagu ul. Nysy Łuzyckiej od strony ZUS-u
      też "przeleciał" 50 km/godz samochód z podniesionym pługiem. Aż dziw, że nie
      wpadł w poślizg.........
      • Gość: behemot Re: Skandalicznie ślisko IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 22.11.05, 23:51
        O ile z problemem papieru toaletowego III Rzeczpospolita poradziła sobie
        znakomicie,to utrzymanie zimowe dróg jest corocznym zaskoczeniem,a opad sniegu
        jest atakiem zimy z ktorym rokrocznie przegrywamy wszyscy,a przecież klimat się
        ocieplił.
        • k100 Re: Skandalicznie ślisko 23.11.05, 00:47
          Cale szczescie ze ataku zimy nie przepisuje sie tym wstretnym Ruskim no bo
          znowu bylaby dyplomatyczna afera.
          Swoja droga to czy komus z utrzymania drog i ulic spadnie albo spadl "wlos z
          glowy"?
          • Gość: ;-) Re: Skandalicznie ślisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 00:50
            Ale zawsze można zwalić na poprzednią, ratuszowo-komuszą ekipę ...

            ;-)
      • Gość: Opolczyk Re: Skandalicznie ślisko IP: 194.80.180.* 23.11.05, 13:23
        To jest skandal! W Londynie, tylko robi sie chlodno i juz jezdza piaskarki i sypia sola, zeby czasem ktos
        nie wpadl w poslizg. Tak powinno tez byc w Opolu. Prewencja, nie interwencja panowie!
    • Gość: PATI pozdrawiam Re: Skandalicznie ślisko IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.11.05, 09:31
      PATI pozdrawiam DOMINIK
    • Gość: kierowca Re: Skandalicznie ślisko IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.11.05, 09:34
      A ja wcale nie czuje sie zaskoczony. Juz w piatek byly problemy na wiadukcie na
      Ozimskiej w kierunku centrum. Sniegu jak na lekarstwo, temperatura w okolicach
      zera stopni, wszyscy kierowcy wykonywali jakies dziwne ruchy swoimi autkami.
      Slisko??? Nie, powiedzialby Pan Rybczynski...
    • Gość: Ryzykant Re: Skandalicznie ślisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 14:10
      To jest następny przyczynek do chwalenia włodarzy tego miasta.Powierzanie
      wykonywania akcji takiej jak gołoledż winna być natychmiast kintrolowana. a tu
      dowiadujemy się z ust rzecznika ,że będą wnikliwie rozpatrywać, ale
      praktycznie to nie z własnej inicjatywy tylko po interwencjach użytkowników
      dróg.Znowu brak inicjatywy i degrengolada , a konieczność jazdy po mieście jest
      na własne ryzyko.
      • mauyprezes Re: Skandalicznie ślisko 24.11.05, 01:13
        Polscy drogowcy nawet na Islandi byliby zaskoczeni "pani kierowniczko, jest
        zimna więc musi być zimno"... faktycznie na poprawe sytuacji możemy liczyć tylko
        przez efekt cieplarniany :)
    • Gość: sceptyk Re: Skandalicznie ślisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 07:11
      Pan dyrektor mzd mówił o nadzwyczajnych okolicznościach i że faktury remondis
      rozliczają co do metra.I jest cool.módlmy sie by śnieg padał na lasy,
      pola,skwerki i saneczkowe górki.A dyrektorowi zdrowych świąt i duuużej nagrody.
    • Gość: kierowca bombowca Podziękować.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 07:26
      Czas najwyższy rozwiązać tę CHORĄ instytucje w Opolu.Skrzyżowania, pasy co 100m,
      dziury, których przybywa z dnia na dzień, itd, itd.... P. Rybczyński i jego
      swita - wasz cas się skończył !!!!!!!!!!
    • Gość: Opolanin Re: Skandalicznie ślisko IP: 213.17.241.* 24.11.05, 09:42
      Uważam , ze Pan dyrektor MZD powinien za ten numer wylecieć , nie wspominajac
      za manewry na Mostu Zielonym - jeden wielki skandal!!!!
      • Gość: AGG Re: Skandalicznie ślisko IP: 217.197.77.* 24.11.05, 21:21
        I ja tak uważam, ale Rysio , to by musiał mieć ekspertyzę, czy należy go wywalić

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka