Gość: athom
IP: *.atol.com.pl
22.11.05, 23:27
Tu chodzi nie tylko o to, czy te plugopiaskarki jezdza, ale jeszcze o to, jak jezdza. Wracalem w sobote w nocy z Wroclawia i na Sosnkowskiego wykonywalem taneczne polobroty na sniegu, podczas gdy obok mnie jechala taka plugopiaskarka z podniesionym plugiem. No bo po co opuscic, ciezej sie jedzie, nie?