opornik2
08.12.05, 07:18
Panowie i ksiądz!Przestancie gadać co by było gdyby.Fakty są
oczywiste.Mieszkańcy nie chcą zmiany nazwy osiedla,a z faktami się nie
dyskutuje.Weżcie się wreszcie każdy do swojej roboty i przestancie zajmować
sie zmianą historii.