Dodaj do ulubionych

Pałac w Niewodnikach: enklawa piękna

IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 13.07.06, 21:39
artykul sponsorowany i niebylo obrzydzenia,,,,,,,,,,Pawel znany z kanciarstwa
prowadzacy impry, na stoly wjezda 3/4 zamowionego, podmiany mies na kury,
diliczanie osob do impry, a na protesty kwiyowanie,ze gosce jedli za 3
ch...zenada,zlodziejstwo kanciarstwo,,,,szef rodem z knajpy mordwoni, nawyki
zostaly,,,,
Obserwuj wątek
    • Gość: Anka Re: Pałac w Niewodnikach: enklawa piękna IP: *.atlsfl.adelphia.net 14.07.06, 16:35
      Zdjecie to by sie przydalo Panie Redaktorze
      • Gość: gość Re: Pałac w Niewodnikach: enklawa piękna IP: *.edgemobile.net 15.07.06, 01:17
        racja:)
    • anulla Re: Pałac w Niewodnikach: enklawa piękna 15.07.06, 00:14
      Każdy orze jak może
    • czarna_rozpacz Re: Pałac w Niewodnikach: enklawa tandety 15.07.06, 06:48
      zarowno kulinarnej,
      jak i klimaktycznej,
      czyli zasmrodzona papierosami salka z daniami z mikrofali,
      • Gość: Hose !!!!!!!!!!!!!! IP: *.site / *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.06, 10:15
        Ile wziął redaktor za takie brednie? Próbowałem zrobić tam wesele, ale takiego
        oszustwa jescze nie widziałem, jak kantują na ilości jedzenia. Niezła laurka,
        redaktorku
        • Gość: bywalec Re: !!!!!!!!!!!!!! IP: 222.96.24.* 16.07.06, 13:49
          kant na kancie w niewodnikach. Powodzi im sie, bo tricki jak za dawnego PRL ;
          ksiegowi, czy inni ksiegujacy maja ; gratyfiacje czyli procent od rachunku,
          dlatego tez tam odbywaja sie glownie impry dla firm, i to takich,gdzie
          ksiegowy lub inny jest zainteresowany ;;prywatnymn binuise, a ma gdzie gdzies
          interes swojej firmy, w ktoreh jest tylko pracownikiem, tandeta
          blichtr,oszustwo i kant te Niewodniki,tam az soe o prosi o C urzad
          antykorupcyjny, sanepis PIP i inne instytucje, 3/4 ludzi tam na czarno robi itd
        • Gość: Center Re: !!!!!!!!!!!!!! IP: *.adsl.alicedsl.de 23.08.06, 18:50
          Chce zorganizowac wesele w Niewodnikach. Jak sie zabezpieczyc przed oszutwem .
          Prosze o typ ! Musi byc jakies wyjscie z sytuacji.!!!!
    • Gość: gosc kanty i picowanie IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 17.07.06, 06:27
      tandetne podrobki, kicz, oraz kanciarstwo, bylem przeplacilem, w zasadzie
      winiene albo morde obic,albo zglosic na policje,
    • Gość: redachtor nie ma sladu po etyce dziennikarskiej IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 17.07.06, 11:33
      ostatni slad,,,,podobno uczyli tego na studiach, a jesc trzeba jak mawia;li w
      kabarecie
    • Gość: Rafał Re: Pałac w Niewodnikach: enklawa piękna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.06, 11:50
      Jak kogoś nie stać to niech robi imprezy w stodole na klepisku !
      Polactwo zawsze tak samo reaguje ! Kiedy zamawia imprezę to wybiera ile i jakie
      jedzenie i za ile , a kiedy ma płacić to już psioczy ,że za mało ,że za drogo
      itd :)))
      Prostaki do stodoły a nie do pałaców !!!
      • Gość: pan Re: Pałac w Niewodnikach: enklawa piękna IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 17.07.06, 22:37
        zes buc, to wokol siebie bucow widzisz pawelku
      • Gość: maja Re: Pałac w Niewodnikach: enklawa piękna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.06, 23:44
        sluszna opinia , POPIERAM.
    • Gość: Ambasada Korei Re: Pałac w Niewodnikach: enklawa piękna IP: 59.5.183.* 18.07.06, 10:08
      Zamowilismy raz i o raz za duzo,
      • Gość: Niewodniki Re: Pałac w Niewodnikach: enklawa piękna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.06, 12:54
        Może faktycznie drogo, ale pamiętam jaki tam był syf przed remontem a jak
        wygląda teraz park i budynek to jestem pełen podziwu dla właściciela za
        samozaparcie.
        • Gość: tania Re: Pałac w Niewodnikach: enklawa piękna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 13:26
          Dla jednych drogo a dla innych tanio , zależy od zasobności portfela
          • Gość: bywalec Re: Pałac w Niewodnikach: enklawa piękna IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 19.07.06, 21:13
            nie jest drogo fanfaronie, tylo,xe niewodniki slyna z robienia klinta w konia,
            klantow,blictru na pokaz, wykrecania numerow miedzy zamawanym asortymentem a
            podawanym, jak tez doliczaniem ,,,,uczestnikow, jak tez stwierdzeniami,
            smakowalo pewnie to i goscie jedli za dwu, dlatego tez i wiekszy rachunek,,,
            ech, ech, kanty oszustwa ,pic i przewalanki
        • Gość: Anna Re: Pałac w Niewodnikach: enklawa piękna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.06, 00:19
          Bylam na weselu w palacu,pyszne jedzenie,profesjonalna obsluga,przepiekna sala
          romantyczny park,wesele piekne jak w basni.Pozostaly niezapomniane wrazenia.
      • Gość: .. redaktorek przekupny IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 21.07.06, 21:20
        a niewodniki zlodziekskie
        • Gość: aik SUPER WESELE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.06, 12:15
          Byłem na weselu własnie w Pałacu w Niewodnikach ,było super !
          Obsługa profesjonalna , obfitość wyszukanego jedzenie , sala klimatyzowana.
          Pelna kultura !
          Dlatego dziwię się niektórym wpisom ,gdyż lokal jest naprawdę przepiękny ,a
          jeżeli ktoś narzeka na ubogie menu to radze reklamacje składać u Państwa
          Młodych ,gdyż to oni wybierają potrawy oraz ilość dań.
          Drogo ?Zależy od zasobnośći portfela :))
          • Gość: zwm Re: SUPER WESELE IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 31.07.06, 21:22
            artykul,,, to naczelny za fakt iz redaktorek to sprzedawczyk i stworzyl peany
            na temat lokalu slynacego ze szmiry, tandety zlodziejstwa, winein takiego
            radaktorzyne kppnac w d....pe, a nie trudnic w Gazecie, natomist wpisy
            monotematyczne ,z jednolitym slownicwem,,zasobnosc,, to widoczny przejaw
            troski wlascicieli, ale o co?? bo lokal jest wszem znany,,,Wiecej takich
            lokali ,w ktorych zlodzieje piora szmal, w dodatku kantujach klientow,,,to moze
            Skarbokna posle z torbami przekretasow,tego sie doczekacie
            • Gość: dodo Re: SUPER WESELE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.06, 23:45
              ZWM - Nie pij już tyle !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka