Gość: Aska IP: *.chello.pl 14.09.06, 01:38 Takie mam pytanko, czy macie moze jakies przecieki kto bedziem kandydowal na radnych ze strony PIS? O kandydacie na prezydenta nie wspominajac . . . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Sławoj Re: PIS IP: *.centrum.punkt.pl 17.09.06, 09:25 Po ostatnich nominacjach, PiS-owi skończyła się ławka... Jeśli wystawią do samorządu jakąś ekipę, to będzie to garnitur "B" lub "C" - każdy wie co to oznacza. Znam kilku kolesi i kolesiówek. No Comments. PiS w Opolu jest bez szans i o tym wie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lupollo Re: PIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.06, 09:48 Jeśli tak to na co, włąśnie na co a nie na kogo będzie głosować 25% ludzi?/tyle ponoć popiera PiS/. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lala Re: PIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.06, 13:03 PiS to bolszewicy w rodaju Porowskiej... smutne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: PIS IP: *.chello.pl 17.09.06, 13:26 Jarosław Kaczyński znowu w sposób charakterystyczny dla jego partii oszukiwał Polaków i stosował zagrywki propagandowe. Znów sukcesy poprzednich rządów przypisał sobie. A przecież bezrobocie spada, bo wyjechało z Polski mnóstwo młodych ludzi. Także niepradziwe jest samochwalstwo, gdy chodzi o rzekomy spadek przestępczości. Jednak najbardziej gorszące jest to, czego się zresztą spodziewaliśmy – że wyznaczono datę wyborów na 12 listopada – powiedział Grzegorz Napieralski, sekretarz generalny SLD Odpowiedz Link Zgłoś
berberys11 Re: PIS 17.09.06, 14:24 Oczywiście, że pewne informacje przeciekają. Z tego co mi wiadomo, PiSowskim kandydatem na burmistrza Nysy będzie kol. Kazimierz Wawryczuk. Dlatego, że jest on człowiekiem wykształconym, kompetentnym i dobrym organizatorem. Pamiętam go jeszcze z czasów, kiedy był kierownikiem Nyskiego TBS i tą spółkę postawił na nogi. Wcześniej to się nazywało PGM i padało. On tą firmę odbudował, przeorganizował, spowodował jej rozkwit i dzisiaj ta spółka daję pracę kilkudziesięciu ludziom. Moim skromnym zdaniem rzeba stawiać na ludzi, którzy umieją coś zrobić dla innych a nie na tych, którzy tylko wszystko burzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: usr Re: PIS IP: *.adsl.inetia.pl 18.09.06, 07:28 No to trafiłeś bracie, jak kulą w płot. Jak na razie w opolskim PiS kandydaci na różne stanowiska są po prostu .... Jeżeli on jest tego samego formatu, to Siła Najwyższo miej Nysę i jej mieszkańców w opiece. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abx Re: PIS IP: 217.197.79.* 18.09.06, 15:39 Polecam: www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=felietony&name=689 www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=felietony&name=691 www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=kultura&name=207 Może będzie jaśniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: knur Re: PIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 16:54 Żałosny jazgot i kwik żydo-komuny!!! Tylko PiS zrobi wreszcie porządek w tej czerwonej części naszego kraju. Czerwonym świniom najwyższy czas oderwać ryje od koryta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vnd Re: PIS IP: *.adsl.inetia.pl 18.09.06, 17:56 obecnie psychiatria odnotowuje coraz większe sukcesy w leczeniu nawet ciężkich przypadków. także patologicznej nienawiści do bliźniego. polecam Odpowiedz Link Zgłoś