IP: *.chello.pl 14.09.06, 01:38
Takie mam pytanko, czy macie moze jakies przecieki kto bedziem kandydowal na
radnych ze strony PIS?
O kandydacie na prezydenta nie wspominajac . . .
Obserwuj wątek
    • Gość: Sławoj Re: PIS IP: *.centrum.punkt.pl 17.09.06, 09:25
      Po ostatnich nominacjach, PiS-owi skończyła się ławka...
      Jeśli wystawią do samorządu jakąś ekipę, to będzie to garnitur "B" lub "C" -
      każdy wie co to oznacza. Znam kilku kolesi i kolesiówek. No Comments.
      PiS w Opolu jest bez szans i o tym wie...
      • Gość: lupollo Re: PIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.06, 09:48
        Jeśli tak to na co, włąśnie na co a nie na kogo będzie głosować 25% ludzi?/tyle
        ponoć popiera PiS/.
        • Gość: zyta Re: PIS IP: 217.197.79.* 17.09.06, 10:23
          na byle co
    • renebenay Re: PIS 17.09.06, 10:37
      Jak mozna tych ludzi glosowac?
      • Gość: lala Re: PIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.06, 13:03
        PiS to bolszewicy w rodaju Porowskiej... smutne.
        • Gość: Marek Re: PIS IP: *.chello.pl 17.09.06, 13:26
          Jarosław Kaczyński znowu w sposób charakterystyczny dla jego partii oszukiwał
          Polaków i stosował zagrywki propagandowe. Znów sukcesy poprzednich rządów
          przypisał sobie. A przecież bezrobocie spada, bo wyjechało z Polski mnóstwo
          młodych ludzi. Także niepradziwe jest samochwalstwo, gdy chodzi o rzekomy
          spadek przestępczości. Jednak najbardziej gorszące jest to, czego się zresztą
          spodziewaliśmy – że wyznaczono datę wyborów na 12 listopada – powiedział
          Grzegorz Napieralski, sekretarz generalny SLD
    • berberys11 Re: PIS 17.09.06, 14:24
      Oczywiście, że pewne informacje przeciekają. Z tego co mi wiadomo, PiSowskim
      kandydatem na burmistrza Nysy będzie kol. Kazimierz Wawryczuk.
      Dlatego, że jest on człowiekiem wykształconym, kompetentnym i dobrym organizatorem.
      Pamiętam go jeszcze z czasów, kiedy był kierownikiem Nyskiego TBS i tą spółkę
      postawił na nogi. Wcześniej to się nazywało PGM i padało. On tą firmę odbudował,
      przeorganizował, spowodował jej rozkwit i dzisiaj ta spółka daję pracę
      kilkudziesięciu ludziom.
      Moim skromnym zdaniem rzeba stawiać na ludzi, którzy umieją coś zrobić dla
      innych a nie na tych, którzy tylko wszystko burzą.
      • Gość: usr Re: PIS IP: *.adsl.inetia.pl 18.09.06, 07:28
        No to trafiłeś bracie, jak kulą w płot. Jak na razie w opolskim PiS kandydaci na
        różne stanowiska są po prostu .... Jeżeli on jest tego samego formatu, to Siła
        Najwyższo miej Nysę i jej mieszkańców w opiece.
        • Gość: abx Re: PIS IP: 217.197.79.* 18.09.06, 15:39
          Polecam:
          www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=felietony&name=689
          www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=felietony&name=691
          www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=kultura&name=207
          Może będzie jaśniej.
          • Gość: knur Re: PIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 16:54
            Żałosny jazgot i kwik żydo-komuny!!! Tylko PiS zrobi wreszcie porządek w tej
            czerwonej części naszego kraju. Czerwonym świniom najwyższy czas oderwać ryje od
            koryta.
            • Gość: vnd Re: PIS IP: *.adsl.inetia.pl 18.09.06, 17:56
              obecnie psychiatria odnotowuje coraz większe sukcesy w leczeniu nawet ciężkich
              przypadków. także patologicznej nienawiści do bliźniego. polecam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka