Dodaj do ulubionych

Do oppelner_os pod rozwage !!!

23.09.06, 17:55

Hallo oppelner_os !!!!!

Gość: info IP: *.dip.t-dialin.net napisal:

„stona,......to pacanek.

mieszka w Niemczech kasuje Harz_4 (tzn.345 Euro od osoby + 350 za mieszkanie,
154 Euro za dziecko mieszkajace w Niemczech, czy w Polsce obojetnie.
Podatnik niemiecki placi!!! To temu Goowniarzowi jest obojetne, bo uwaza ze mu
sie jako Polonusowi nalezy!!
informacja“

A Ty odpowiadasz :
„Czyli stona (pacanek) jest na naszym utrzymaniu.
Typisch polnisch!“

Musze powiedziec ze Twoja odpowiedz mnie bardzo zasmucila .
Nie znamy sie co prawda osobiscie ,ale pare razy juz pisalismy do siebie
i nawet po tak krotkim okresie musisz juz wiedziec ze ja na taki poziom nie
schodze
a pozatym nie musze sie tak jak to robi „tuman-podszywacz pod obce nicki“
uzywac kilku nickow .
Teraz zarejestrowalem moj nick :
„pacanek_ten_prawdziwy“

A czy nie zauwazyles ostatnio ze tutaj na forum jest „niemiecki kolega“ – jego IP:
„ IP: *.dip.t-dialin.net” powtarza sie za wieloma nickami , a jego obrazajacy
styl
jest zawsze ten sam ??????

Przeczytaj pare jego wypowiedzi , przemysl je i wtedy wyciagnij z
tego wnioski .

Pozdrowienia od Pacanka

Ps: przeczytaj tez post:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=65&w=49124715
Obserwuj wątek
    • oppelner_os Re: Do Pacanka 23.09.06, 18:08
      Przeanalizowalem w/w wpisy i musze przyznac, ze masz racje.
      W zwiazku tym przepraszam za moj wpis, w ktorym zle cie ocenilem.
      Niestety na tym forum pojawiaja sie osoby o roznym poziomie intelektualnym,
      ktore nieustannie probuja pod kogos sie podszywac. Z tego wzgledu posluguje sie
      od samego poczatku zalogowanym nickiem oppelner_os lub oppelner.os

      Milego sobotniego wieczoru:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka