Gość: docent
IP: *.atol.com.pl
08.03.07, 07:01
Jakby to Zeromski zobaczyl, to by oszalal ze szczescia. A bardziej serio -
gratuluje. Podobac mi rzecz jasna nie podoba (w mojej opinii wyglada raczej na
muzeum czynu powstanczego a nie dom mieszkalny) ale ja w nim nie mieszkam,
wiec nie moja sprawa. W kazdym razie nagrody szczerze gratuluje.