Gość: Dejwid
IP: *.zwm.punkt.pl
01.06.03, 20:48
Wynik może nie napawa optymizmem, ale widziałem ten mecz i muszę
powiedzieć, że mimo przegranej podobała mi się jazda Kolejarza
(wyjatek stanowi Łabędzki, który wyraźnie odstaje z formą i
nawet nasi młodzieżowcy są w stanie go objechać). Dobrze wypadł
Dudek choć nie ustrzegł się kilku błędów, Czechowicz, gdyby nie
kłopoty ze sprzętem mógł ugryźć jeszcze ze 3 punkty. Generalnie
zapowiedzi prezesa mogą okazać się zbawienne, bo lepiej włożyć
pieniądze w Blauta (dziś 2 pkt po walce w czterech biegach-
Łabędzki 4 w całym meczu!!!>???<) i Sekule czy Klyka i Szmidta,
niż w starych wyleniałych "tygrysów", którym proponuję już
sportową emeryturę. Generalnie mecz wypadł dobrze jak na drużynę
z takim składem, a Intar, choć zapowiadał, że nas rozjedzie, to
po połowie meczu miał ciepło i gdyby nie kiepska forma łabędzia
i słaby sprzęt Jądera i Czechowicza to może inaczej wyglądał by
końcowy wynik, ale co się odwlecze... mam nadzieję, że zarządowi
wystarczy determinacji, a kibicom cierpliwości Pozdrawiam!