Dodaj do ulubionych

Kolejarz Opole - Intar Ostrów 39:51

IP: *.zwm.punkt.pl 01.06.03, 20:48
Wynik może nie napawa optymizmem, ale widziałem ten mecz i muszę
powiedzieć, że mimo przegranej podobała mi się jazda Kolejarza
(wyjatek stanowi Łabędzki, który wyraźnie odstaje z formą i
nawet nasi młodzieżowcy są w stanie go objechać). Dobrze wypadł
Dudek choć nie ustrzegł się kilku błędów, Czechowicz, gdyby nie
kłopoty ze sprzętem mógł ugryźć jeszcze ze 3 punkty. Generalnie
zapowiedzi prezesa mogą okazać się zbawienne, bo lepiej włożyć
pieniądze w Blauta (dziś 2 pkt po walce w czterech biegach-
Łabędzki 4 w całym meczu!!!>???<) i Sekule czy Klyka i Szmidta,
niż w starych wyleniałych "tygrysów", którym proponuję już
sportową emeryturę. Generalnie mecz wypadł dobrze jak na drużynę
z takim składem, a Intar, choć zapowiadał, że nas rozjedzie, to
po połowie meczu miał ciepło i gdyby nie kiepska forma łabędzia
i słaby sprzęt Jądera i Czechowicza to może inaczej wyglądał by
końcowy wynik, ale co się odwlecze... mam nadzieję, że zarządowi
wystarczy determinacji, a kibicom cierpliwości Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: tomi-kibic sparty Re: Kolejarz Opole - Intar Ostrów 39:51 IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 01.06.03, 23:52
      dzisiaj po raz pierwszy byłem na żużlu w opolu. od wielu lat
      jestem kibicem sparty wrocław, ale jako że aktualnie przebywam w
      opolu, postanowiłem kosztem meczu sparta-unia l. wybrać się na
      mecz kolejarza z ostrowem.
      i nie żałuję, bo zobaczyłem naprawdę dobre widowisko. wprawdzie
      mecz sparty z unią też był zacięty, ale .......... ja nie
      żałuję. chciałbym się podzielić kilkoma spostrzeżeniami na temat
      opolskiego żużla. otóż panowie "rządzący"!!!!! podziękujcie za
      współpracę panu adamowi ł.!!!!!!!! wydaje mi się, że powinien on
      już zakończyć karierę żużlową, no chyba, że popracuje nad
      kondycją, bo "pary w łapach" mu brak!!!!!!!!! lepiej dać szansę
      juniorom. bardzo podobała mi się jazda grześka blauta. widać, że
      temu chłopakowi brakuje w miarę dobrego sprzętu. zresztą nie
      tylko jemu w opolskiej drużynie. ale niesety bez jakiegos
      poważnego sponsora to nic z tego nadal nie będzie. naprawdę ci
      młodzi chłopcy są głodni jazdy i uważam, że powinno im się dać
      szansę. niech przyjeżdżają na 3, 4 miejscu, ale za jakiś
      czas "ta inwestycja się zwróci". kończąc już pragnę tylko życzyć
      jak najlepiej opolskiemu spidłejowi. oby za 2-3 lata do opola
      przyjeżdżały zespoły extraligii!!!!!
      aha......... moim zdaniem nie należy tracić pieniążków na
      jakiegoś zagranicznego zawodnika. trzeba dawać szansę startu
      opolskim juniorkom!!!!!!!!!!!!! i niech opolscy kibice nie mają
      żalu o to, że kolejarz nie wygra w tym sezonie meczu. ważne, aby
      drużyna szczęśliwie dotrwała do końca sezonu!!!!!!!!! za rok, za
      dwa.............zobaczycie bedzie lepiej!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: kutr Re: Kolejarz Opole - Intar Ostrów 39:51 IP: *.atol.com.pl 02.06.03, 00:10
      Cos mi sie wydaje kibicu sparty,ze jestes klamczuszkiem!Po jednym meczu tyle
      wiesz o opolskim zuzlu???
      Pomagaj Kolejarzowi jak mozesz ,ale na przyszlosc nie klam ,ze jestes z
      Wroclawia
      • Gość: tomi-kibic sparty!!! Re: Kolejarz Opole - Intar Ostrów 39:51 IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 02.06.03, 00:59
        z przykrością muszę stwierdzić /dla pana panie kutr/, że
        naprawdę jestem kibicem sparty wrocław!!!!!!!!!!! życiowa
        sytuacja zmusiła mnie do tego, iż musiałem od niedawna
        zamieszkać w opolu. a o opolskim żużlu "wiem aż tyle", ponieważ
        interesuję się speedway'em!!!!!!!!!! i to nie tylko tym w
        wykonaniu najlepszych!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka