Gość: Robot
IP: 80.55.204.*
10.09.03, 08:25
Nie ma dnia aby na ulicy (wewnętrzna) Bytnara Rudego przy bloku nr 18
przejeżdżająca śmieciarka nie mogła przejechać. Każdego dnia muszą przesuwać
samochody, trąbią na okrągło. A policji nie ma i nie było. Gdzie do cholery
mandaty!