Dodaj do ulubionych

Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 00:32
Czy ktoś wreszcie zrobi porządek z tym Palantinem? Przecie aż strach się bac,
gdy się pomyśli do czego on jest jeszcze zdolny. Co na to wszystko jego
zwierzchnicy. Powinni wreszcie pokazać mu fucka i wysłać maila z penisem
Obserwuj wątek
    • Gość: Postcard du pa IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.08, 03:15
      Puszka po Kawie i Zło zaatakowały Opole
      • krycha_z_gazowni Re: du pa 06.10.08, 08:00
        Nie zarzucajcie PiSowi rozrzutności majątkooooweeeej -
        bo stracicie pracę a im będzie się żyło kolorowieeeej.
        Złooooooo....
        • Gość: PopulizmISocjalizm PiC, nic więcej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.08, 10:48
          z prawa i sprawiedliwości zostało tylko "i"
          • Gość: Ojciec Dyktator Przylezie i Spjepszy taki PiS Dzielec i dziwi się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 14:46
            potem reszta PiSuarowej hołoty że Naród pyta o świadewctwa lekarskie tych fucków :-)
      • Gość: lukasz27 Palade wysyłał mailem zdjęcia penisa!!! IP: *.chello.pl 06.10.08, 11:14
        Dlaczego Palade wysyłał zdjęcie penisa do ministra skarbu i Krajowej
        Rady Radiofonii i Telewizji???

        Proponuje przeczytać - ten człowiek to istne LPRowsko-Pisowskie
        mementum, ostrzeżenie dla przyszłych pokoleń.

        miasta.gazeta.pl/opole/1,35114,3892421.html
        • Gość: Bzdura Re: Palade wysyłał mailem zdjęcia penisa!!! IP: 195.224.106.* 06.10.08, 14:13
          Palade napewno nie jest idiota i - choc ustawiony przez PiSuar -
          jest daleki od oszolomstwa. Mysle, ze Opole robi wbrew
          Warszawiakowi. A pani Kruk, zagorzala stara panna, miala szanse raz
          w zyciu zobaczyc penisa - sam bym fotke jej wyslal;)
    • Gość: Smart Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 06:48
      Gó... prawda... Niech sie politycy nie wtrącają do mediów...
      A dziennikarka, która nie broni swojego miejsca pracy powinna dostać kopa w dupe...
      • acid.jazz Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole 06.10.08, 07:02
        Prezes to nie miejsce pracy.
    • Gość: trzezwy Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.208.217.239.getinternet.no 02.10.08, 07:03
      ....czy to Baranski ktorego rodzic pochodzi z licznej brzeskiej rodziny?Jezeli
      tak to.....żenada.Pozdrawiam porzadnych Baranskich.
    • Gość: :] Danuta Starzec już jest w Radiu Plus... IP: 81.210.92.* 02.10.08, 07:27
      Na szczęście M.Palade nie jest panem i władcą w całym opolskim
      eterze :) Wczoraj Danuta Starzec (poprzednia "ofiara" polityki
      programowej prezesa) miała w Radiu Plus pierwszy program, kolejny w
      środę o 20.00. Polecam - 107,9 FM
      • Gość: gość Re: Danuta Starzec już jest w Radiu Plus... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 07:43
        Moze Palladego i Motza (bylego opolskiego korespendenta Rmfu?
    • Gość: Donio Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 07:36
      się tak bardzo nie podniecajcie - facia i tak koledzy z rady nie
      ruszą, wiec daremna waszapodnieta
    • Gość: Kurdupel Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 07:49
      Apeluję do uczestników programów p.Granatowskiej -BOJKOT!!!
      • Gość: fafik Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 08:28
        I co, nikt nie potrafić pozbyć się takiej wszy, która nadal
        bezkarnie pokazuje wszystkim fucka? Starzec, Granatowska, kto
        następny? Ale chore państwo, w którym każdy sięboić ruszyć g...na
        • lidek_syn_ubeka w GW tez obowiazuje swoista omerta 06.10.08, 09:07
          sprecyzowana przez H.Łuczywo-"zaden dziennikarz GW publicznie nie
          moze glosic pogladow inne niz ma redakcja"
          Glosow oburzenia jakos nie slychac.A nie jest to reczne sterowanie?
          A o podrozach zagranicznych konDonalda połTuska,realizowanych z
          gigantycznym,bizantyjskim przepychem GW jakos nie pisze...I o jego
          kawalkadach rzadowych bmw.
          • bagienne_dno Dlaczego Jaro po wizycie w UBecji 06.10.08, 09:27
            zamiast internowania został wypuszczony do mamusi?

            Dwie lojalki podpisał, drugą dla pewności gdyby pierwsza zginęła
          • eti.gda Re: w GW tez obowiazuje swoista omerta 06.10.08, 10:46
            lidek_syn_ubeka napisał:

            > sprecyzowana przez H.Łuczywo-"zaden dziennikarz GW publicznie nie
            > moze glosic pogladow inne niz ma redakcja"
            > Glosow oburzenia jakos nie slychac.A nie jest to reczne
            sterowanie?
            > A o podrozach zagranicznych konDonalda połTuska,realizowanych z
            > gigantycznym,bizantyjskim przepychem GW jakos nie pisze...I o jego
            > kawalkadach rzadowych bmw.

            Ale różnica jest taka, że GW jest pismem prywatnym, które wszystkie
            fanaberie zaspokaja z własnych funduszy, a RO jest medium
            publicznym, finansowanym ze środków publicznych, czyli naszych.
            "Ja płacę. Pan płaci. Społeczeństwo płaci" ("Rejs"). A co do wojazy
            zagranicznych obecnych prominentów to racja.
      • Gość: szewc Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 20:17
        zlituj sie konusie, co to za apel??? red. begrant trzeba bylo juz
        dawno temu wyslac do magla lub innego archiwum!!! kazda
        jej "rozmowa" zaczynala sie od slow "we wczorajszej gazecie
        wyborczej napisano, ze..." - stad jej obrona przez gaz wyb -
        milujacej przecie pluralizm, otwartosc a moze i nawet odwage
        dziennikarska - jest rzecza oczywista. laskawej uwadze prezesa -
        lubudubu niech zyje palade prezes naszego klubu - polecam jeszcze
        red.staporek - to jawna zenada i kompromitacja.
        • Gość: warchoł Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.08, 08:51
          Chyba ci sie koles media pomieszały, bo o Radiu Opole to ty nie
          piszesz. A jak piszesz to piszesz łgarstwa, zapewne nie
          przypadkiem....
    • Gość: Taia Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.punkt.pl 02.10.08, 08:50
      SKANDAL SKANDAL SKANDAL nie znam się na procedurach, które pozwalają
      temu Panu na sprawowanie nadal funkcji prezesa w publicznym radiu,
      ale nie zgadzam się na takie koszmarne, idiotyczne, kompromitujące
      tą instytucję zachowania . A mam prawo się nie zgadzać, gdyż
      uczciwie współfinansuję instytucję, której jest prezesem, płacąc
      abonament i podatki.I mam nadzeję, że wreszcie ktoś z tym zrobi
      porządek.
      • Gość: poimieniu Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 09:00
        Od dwóch lat czyli od początku kadencji Paladego, z Radia Opole zostało
        zwolnionych lub zmuszonych do odejścia, kilkunastu dziennikarzy i drugie tyle
        pracowników administracyjnych. Zawsze przy tym był jakiś huczek, po czym sprawa
        przysychała. Nie darzę sympatią p. Granatowskiej, ale jest dziennikarką od wielu
        lat i kanon zachowań przy mikrofonie zna jak niewielu w Radiu Opole. Warto w
        końcu pomyśleć czy chcemy słuchać osób "posłusznych i przymilających się"
        prezesowi czy też może pyskatych i niepokornych, za to potrafiących wsadzić kij
        w mrowisko i nazwać rzecz po imieniu.
        Na marginesie, szkoda że posłanka Jazłowiecka i wielu innych polityków nie
        potrafią należycie zareagować w obliczu zwykłej podłości i chamstwa widocznego
        co krok w Zarządzie Radia Opole. Wiedzę o tym co się tam dzieje mają bardzo
        dobrą i co? I nic.
    • Gość: Borkowski K. Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 08:54
      Panie PREZESIE Palade! Masz Pan tyle miernot w Radiu, a czepiasz się
      Pani Beaty! Trzeba było samemu zapytać Posłanke o jej hobbystyczne
      wyjazdy do Brukseli, z których nawet "TROCHĘ" nie ma pożytku i
      miałby Pan plusy. A tak poważnie Radio Opole to stara konstrukcja
      pożerajaca moje i wszystkich Państwa pieniądze z abonamentu. Jeśli
      nie zmieni się ustawowych podstaw działania, to PREZESI zawsze
      będą "ustawiać" inteligentnych redaktorów, a w Radach Nadzorczych
      zasiadać polityczni cwaniacy.SLD musi się z PO dogadać i chociaż
      trochę poprawić ustawę. A do Pana Paladego mam żądanie: Przywróć Pan
      Panią Granatowską i przestań robić z tej sprawy "kacze jaja"!
    • Gość: henia Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.chello.pl 02.10.08, 08:57
      Jedzie PRLem, oj jedzie!!!!
    • Gość: Prezesem się bywa. Prezem się bywa panie palade. IP: *.ip.netia.com.pl 02.10.08, 10:30
      przeciez jest wolność słowa i każdy może mówić co mu sie podoba. A
      jak Prezes chce cenzury to niech swoje radio założy. Nawet w filmie
      bodajże "Sami Swoi" kiedy Pawlak z Kargulem byli w Ameryce i
      występowali w Radiu to juz wtedy była wolność wypowiedzi. Szkoda mi
      dziennikarki. MOże wzorem swojej koleżnaki niech przejdzie do RADIA
      PLUS. Powoli dogania poziomem radio Opole, do tej pory najbliższe
      regionowi. Ale z takim rządzeniem może być coraz dalej od
      Opolszczyzny..... szkoda by było
    • pamejudd Palade! F.U.C.K O.F.F! 02.10.08, 10:35
      Choć fakt faktem - Palante dobrze pasuje do całej ekipy pogrążającej Opole w szambie...
      • Gość: klik Re: Palade! F.U.C.K O.F.F! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 11:22
        Skąd biora takich buraków jak ten Palade?
        • Gość: /-/ Re: Palade! F.U.C.K O.F.F! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 11:29
          Wzięli Paladego, gdyż cechuje go duża fakowość.
          • Gość: sex Re: Palade! F.U.C.K O.F.F! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 12:08

            "kliku", a może popytaj w środowisku miłośników pewnych
            części "rowerowców"?
          • pamejudd Re: Palade! F.U.C.K O.F.F! 02.10.08, 13:19
            "Fakowatość" jest rozszerzeniem teorii osobowości Wielkiej Piątki, stworzonym specjalnie dla Paladego.
            • Gość: obiektywnie Re: Palade! F.U.C.K O.F.F! IP: *.chello.pl 02.10.08, 14:23
              ..."media są coraz bardziej upolitycznione, a szczególnie te
              publiczne. To m.in. świadczy o tym, że najwyższy czas zrobić z tym
              porządek"... mówi Jazłowiecka.
              No tak, a po zrobieniu porządku wystarczyło bedzie zadzwonić do
              Palladego, nakazać mu co trzeba i po klópocie.
    • Gość: anna Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 14:54
      Pani Jazłowiecka mówi o rozrzutności?? Polonijne media od dłuższego czasu informują o niezwykłych i częstych podróżach pani poseł do Paryża średnio raz w miesiącu, oczywiście na koszt podatnika, tyle tylko, że jeszcze ani razu pani poseł nie miała czasu spotkać się z tamtejszą polonią...Ach..ten Paryż i zakupki. Wszak PO miała hasło ABY ŻYŁo SIĘ LEPIEJ!(niektórym)
      • Gość: /-/ Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 15:52
        Skoro już o Jazłowieckiej mówimy to jest to ewidentnie stracony
        mandat poselski.
        • Gość: warchoł Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.08, 08:55
          W ;przeciwieństwioe do np. mandatu Leny Dąbkowskiej Cichockiej z
          PIS ...która jak wiadomo na 30 dni w miesiącty 33 spędza w Opolu
          dbając o interesy mieszkańców Opolszczyzny...:))))))))
      • Gość: warchol Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.08, 08:53
        a co to sa polonijne media? Nasz Dziennik?Gazeta Polska?A co do
        rzeczy, tzn. Radia Opole ma ten wpis? Odwracamy uwagę panie prezesie?
    • Gość: moi Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: 77.252.18.* 02.10.08, 16:22
      ma chłop znajomosci i nie do ruszenia jest zreszta nie tylko on
    • Gość: jmg Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.po.opole.pl 02.10.08, 16:34
      Pani redaktor Pszon to nie musi obawiać się losu dziennikarki Beaty
      Grabowskiej bo jej artykuł, jest jak zwykle "po linii i na bazie"
      zleceniodawcy, chociaż znajomość plszczyzny wyraźnie szwankuje,
      np. "W pewnym momencie posłanka powiedziała o szefostwu opolskiej
      rozgłośni, że ..."
      • Gość: /-/ Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 17:14
        O ortografii i znajomości języka wśród redaktorów opolskiej GW może
        lepiej nie mówmy. Są temu zresztą poświęcone inne wątki.Co do Palade
        to smutne, że taki człowiek kieruje publicznym radiem. Po tym co na
        jego temat czytam, jawi mi się on jako mściwy, małostkowy człowiek,
        być może bardzo zakomleksiony
    • Gość: neo Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: 77.252.18.* 02.10.08, 20:57
      A ja pochwalam. Dać program Panu redaktorowi Barańskiemu. Dać mu
      wszystkie programy. Na pewno będzie bronił firmy "Radio Opole Spółka
      Akcyjna". Palladego Marcina też,. Taż nie kąsa się ręki, która daje
      jeść. Tylko on to rozumie. Dlatego inni dziennikarze go nie lubią.
      Bo nie rozumieją jak można aż tak sprzeniewierzyć się zawodowi.Nie
      umieją zrozumieć? Pewnie umieją. Pewnie im wstyd za "kolegę".
      Ale ....dopóki Pan Pallade Marcin jest Prezesem (zdaje się mówił,
      że będzie do 2012 roku - tak załatwił sobie z braćmi, a oni
      pamiętaja o tym - sa pamiętliwi inaczej mówiąc) nikt z nich nie zna
      dnia ani godziny.A tak naprawdę od kiedy LPR-PiS dobrał się do RO,
      chyba mało kto słucha tego radia. Gdzie te czasy gdy kierowali nim
      normalni ludzie, gdzie ta słuchalność itd. (nie ta opłacona przez
      Jarka, lecz faktyczna).
      Chyba tylko gniew Boga na lud opolszczyzny zesłal tu takiego
      fenomena jak Pan Pallade Marcin.
      • Gość: noe do neo IP: *.chello.pl 02.10.08, 21:08
        >A tak naprawdę od kiedy LPR-PiS dobrał się do RO,
        > chyba mało kto słucha tego radia. Gdzie te czasy gdy kierowali nim
        > normalni ludzie, gdzie ta słuchalność itd. (nie ta opłacona przez
        > Jarka, lecz faktyczna).

        Masz kogoś konkretnego na myśli?
        • Gość: neo Re: do neo IP: 77.252.18.* 02.10.08, 21:19
          Tak. Mam.
          A tak serio. Każdy ma prawo zwrócić się do Zarządu Radia Opole SA
          (na podstawie art.2 ust.1 ustawy z dnia 6.09.2001 roku o dostępie
          do informacji publicznej - Dz.U. Nr 112 z 2001 r. poz.1198 z późn.
          zm.) z pisemnym wnioskiem o udzielenie informacji z zakresu
          działania tej jednostki. Np. o dane finansowe, w tym wynagrodzenia,
          również kadry zarządzającej. O wydatki na określone cele np, podróze
          zagraniczne,korzystanie z samochodów na przejazdy do Warszawy itp.
          Proponuję skorzystać z tego. Odpowiedź musi być udzielona w terminie
          14 dni.To są publiczne pieniądze.Nie Pana Palladego Marcina.Mozna Go
          rozliczac. Tylko jakoś brak chętnych.
          • Gość: noe Re: do neo IP: *.chello.pl 02.10.08, 23:49
            > Tak. Mam.

            No to dawaj... Może być serią :-)
    • Gość: stiuk Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.08, 00:43
      Barański w miejsce Granatowskiej? To tak jakby posadzić Leppera na stanowisku
      Pochanke!
      • Gość: panisko Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.08, 10:18
        ważne, że swój chłop i zgodny z linia polityczną, a dla kasy zrobi
        wszystko...Zreszta jak cała ta ekipa rządząca obecnie Radiem Opole
    • Gość: serwus Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.08, 13:33
      Własnie wyrzuciłem swoją książeczkę abonamentową. na darmozjadów w rodzaju
      Paladego czy Nierenberga płacić nie będę!
    • Gość: loock Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.08, 17:19
      Mogli psy powiesic na Wałęsie, dlaczego Granatowskiej nie mieliby odsunąć od
      anteny. To mali ludzie... Pani Beato, niech się Pani nie da . Do sądu chołotę -
      zresztą to juz niedługo
      • Gość: K_FUCK Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.08, 17:30
        Czy ktoś wie kto jest panem umysłu Jerzego Roszkowiaka - szefa rady nadzorczej
        Radia Opole?
        - Tak, tak, nie mylicie się - Pan Prezes Marcin Palade.

        Zamiłowanie do kosztownych, zagranicznych eskapad odziedziczył Pan Roszkowiak po
        swoim mocodawcy Pallade.
        Obowiązuje zasada:
        Najlepiej żeby wycieczka była luksusowa i droga, bo tanie mięso psi jedli.

        Panowie się szkolą za nasze, my podatnicy, którzy ciężko harujemy na zachcianki
        tych panów możemy pojechać sobie do Turawy, ale przynajmniej za swoje.
        Ale to im nie przejdzie tak łatwo. NO PASARAN!!!!

        Oto gdzie wojażuje słynny Roszkowiak kolega Palladyna:

        miasta.gazeta.pl/opole/1,35086,5767146,Dyrektorzy_szkol_edukuja_sie_w_Portugalii_i_Hiszpanii.html
    • Gość: moszna Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.08, 19:33
      A ktoś słyszał wysta[pienia niejakiego barańskiego w minionym
      tygodniu, po tym co o zwolnieniu Grantowskiej napisała Wybiorcza?
      dziwie się, że jeszcze go gazeta nie podała do sądu. To nic, że
      nastepnego dnia odszczekiwał...To jakieś kuriozum jest: człowiekm
      swoje prywatne porachjunki załatwia na antenie publicznego radia...I
      ja mam za to płaci abonament?
      • Gość: mixxx Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.08, 20:40
        Ciekawe co jutro Pan Baranski powie w Lunchu Politycznym, czy jak to sie tam
        nazywa. W ramowce RO to on widnieje jako 'gospodarz' programu. Zastanawiam sie
        czy politycy przyjda i czy w ogole odniosa sie do sprawy odsuniecia Beaty
        Granatowskiej od prowadzenia tego programu. No i najwazniejsze - program pojdzie
        na zywo czy zostal juz nagrany by uniknac niezbyt przyjemnych tematow o Panu
        'Radio Pallade' i jego polityce. Aha, przydaloby sie tu wkleic to co Pan
        Baranski napisal o niezaleznosci i nie podleganiu 'kierowaniu' przez Palladego...
    • Gość: red Re: Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 01:12
      Wszystko to jeden wielki skandal. To podobno niejaki butmankiewicz tak broni
      Paladego w Radzie Nadzorczej
    • Gość: jan Zlikwidować Polskie Radio!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 07:22
      Precz z tym reliktem przeszłości i leśnymi dziadkami, komuną w czystej postaci!!

      Zresztą po co komu polskie radio - kto tego słucha - póki co stare dziadki i
      babcie, za chwilę nikt tego nie będzie słuchał :)
    • Gość: Wit z Gadowa Palade zdejmuje za brak oburzenia IP: 208.79.15.* 06.10.08, 07:43
      Dajcie mu spokoj. To dobry chlopak - nasz chlopak. W razie czego
      przyjme go w Krakowie na Krzemionkach z otwartymi rekami.
    • Gość: abc Palade zdejmuje za brak oburzenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 07:56
      Temu panu już dziękujemy - dlaczego PO nadal go trzyma ?
    • Gość: seba Ręczne starowanie Paladego w Radiu Opole IP: 213.17.170.* 06.10.08, 08:07
      Mierny, bierny, ale wierny - jak cały PIS

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka