Gość: fredy
IP: 194.29.182.*
20.03.09, 19:23
Nic ciekawego, to nawet nie jest pomysł, to jest "patologia". Zero akcji ,
choćby dla młodzieży i dla studentów, gdzie jakiś koncert na rynku?? Gdzie
koncert w amfiteatrze? Miasto umiera w takie dni zamiast sie rozwijać.
Pozdrawiam Ministrów Kultury w Opolu....porażka