Gość: gosc IP: *.pools.arcor-ip.net 02.06.09, 00:23 z pozniej fuzja z mks-em, rok pod nazwa mks/odra opole i znow bedziemy mieli odre w I lidze :D historia lubi sie powtarzac Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kibic Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: 77.223.226.* 02.06.09, 00:32 Zadnej fuzji nie bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monter Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.subscribers.sferia.net 02.06.09, 00:56 Nie znacie przepisów - Odra nie będzie karnie zdegradowana o 2 klasy za walkowery, bo ten przepis dotyczy tylko trzykrotnego niestawienia się na zawody. A Odra nie stawi się tylko 2 razy. Trzeba myśleć troszkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ah Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.chello.pl 02.06.09, 01:23 Poza tym od kiedy na IV ligę wydaje się jakieś licencje, a tym bardziej na c klase. No i każdy wie że działacze piłkarscy nie działają na podstawie prawa (patrz np. decyzja p. Procyszyna o zwieszeniu drużyn młodzieżowych Odry) tylko na podstawie własnego "widzi mi się". Odpowiedz Link Zgłoś
reginek Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? 02.06.09, 09:53 Gość portalu: ah napisał(a): > Poza tym od kiedy na IV ligę wydaje się jakieś licencje, a tym bardziej na c kl > ase. > Od jakiś 10 lat :) "ekspercie" Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Oderka musi zacząć od IV ligi! 02.06.09, 05:05 Kibicuje wam. Dobrze, że są kibice. Gdyby nie Oni Odry by może nie długo nie było. Śląsk Opolski zawsze polski. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: Oderka musi zacząć od IV ligi! 02.06.09, 05:07 adam81w napisał: > Kibicuje wam. Dobrze, że są kibice. Gdyby nie Oni Odry by może nie długo nie by > ło. > > Śląsk Opolski zawsze polski. *Gdyby nie Oni Odry być może nie długo by nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Oderka musi zacząć od IV ligi! IP: *.net195.zaw.net.pl 02.06.09, 09:42 To nie Procyszyn zawiesił młodzieżowiki Odry tylko PZPN. Procyszyn je ODWIESIŁ. Trzeba pomyśleć, zanim się cos powie Odpowiedz Link Zgłoś
reginek Re: Oderka musi zacząć od IV ligi! 02.06.09, 09:52 adam81w napisał: > Kibicuje wam. Dobrze, że są kibice. Gdyby nie Oni Odry by może nie długo nie by > ło. > > Śląsk Opolski zawsze polski. A czy to nie nacjonalistyczne hasła opolskich kibolków są powodem problemów Odry? Znam conajmniej 2 duże firmy z woj. opolskiego, które odmowiły sponsorowania klubu z powodu haseł "Śląsk opolski zawsze polski" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ah Re: Oderka musi zacząć od IV ligi! IP: *.chello.pl 02.06.09, 10:34 No tak, dopuszczenie do rozgrywek nazwali "Licencją". Mój błąd. A warunki jej uzyskania są bardzo wśrubowane: trzeba mieć trenera, stadion i zapłacić 500 zł. Postępowanie "Licencyjne" musi być mordęgą. Niestety ani słowa o badaniu sytuacji finansowej klubu. Taka to "Licencja". Odra może grać w IV lidze nawet z 10 mln długów. Co do zawieszeń, PZPN tylko odebrał licencję na grę w 1 lidze a WG odwołał mecz z Łęczną. To jest wszystko co zrobił PZPN przed weekendem. Dokumenty są w klubie. Reszta czyli odwołanie meczów rezerw i młodzieżowców to radosna twórczość p. Procyszyna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smok Re: Oderka musi zacząć od IV ligi! IP: *.net195.zaw.net.pl 02.06.09, 11:24 PZPN zawiesił WSZYSTKIE drużyny Odry i WSZYSTKIE mecze. To właśnie OZPN w poniedziałek odwiesił rezerwy i juniorów. Poczytaj, zanim coś chlapniesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ah Re: Oderka musi zacząć od IV ligi! IP: *.chello.pl 02.06.09, 12:30 Ja czytałem dokumenty które przyszły z PZPN. A ty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bandyta i chuligan Re: Oderka musi zacząć od IV ligi! IP: *.tktelekom.pl 02.06.09, 11:18 Reginku, mozesz mi podac nazwy tych dwoch firm, ktore podwazaja polskosc slaska? Mysle, ze chetnie zainteresowaloby sie tym ABW. Jak nie to laskawie, nie gadaj glupot :) Bo nic takiego nie mialo nigdy miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
reginek Re: Oderka musi zacząć od IV ligi! 02.06.09, 14:35 Gość portalu: bandyta i chuligan napisał(a): > Reginku, mozesz mi podac nazwy tych dwoch firm, ktore podwazaja polskosc slaska > ? > Mysle, ze chetnie zainteresowaloby sie tym ABW. > > Jak nie to laskawie, nie gadaj glupot :) Bo nic takiego nie mialo nigdy miejsca > . A co to jest polskość Śląska? Nie wszyscy patrzą na Śląsk tylko przez biało-czerwone okulary, które nie dopuszczają istnienia tutaj innych opcji narodowych. Śląsk należy w większości do Polski i nikt tego nie podważa (a ABW możesz dzieci straszyć, jeśli bajki o Babiejadze wyszły już z mody). Hasło ŚLĄSK OPOLSKI ZAWSZE POLSKI jest bzdurą z punktu widzenia historycznego, może być jedynie hasłem dzisiejszych małolatów, którzy na Oleskiej chcą uprawiać politykę. Ja sam od kilku lat kibicowanie Odrze ograniczam do śledzenia wyników w gazetach, bo chodzenie na Oleską i wysłuchiwania tych pseudopatriotycznych bzdur mnie razi (kilka lat temu byłem na każdym meczu Odry na Oleskiej a wyjazdy nie bywały rzadkością). ps. co do tych 2 firm, to spokojnie - znam nazwy i się z podanej informacji nie wycofuję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smok Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.net195.zaw.net.pl 02.06.09, 07:32 Nieprawdą jest, że wepchnięcie Odry do IV ligi nie zabierze tam nikomu miejsca, bo gra tam/awansuje obecna Odra. Obecna Odra jest likwidowana i w miejsce jej drużyn wchodzą następne w kolejności, co skutkuje tym, że utrzymuje się jedna drużyna więcej. Tak jest przy wycofaniu się z rozgrywek każdej drużyny. Jeżeliby w to miejsca miała być wstawiona nowa Odra, to ta drużyna, która po wycofaniu starej Odry by się utrzymała, musi zlecieć. Nie pomoże nawet doklejenie nowej Odry jako 17-tej druzyny, bo jest to tylko odwleczenie problemu o rok. Panowie z GW, nie mieszajcie pojęć. Tworzymy NOWY klub, więc nie można mówić o przejęciu miejsca po STARYM klubie. Napiszcie otwarcie i uczciwie, że włączenie Odry do IV ligi jest po prostu nieprawne i zapomnijcie, że to chodzi o właśnie o Odrę. Nie ma przecież takiej możliwości, żeby dowolny klub przystępując do rozgrywek podawał jakieś pozaregulaminowe uzasadnienie i żądał miejsca w IV, V, VI lidze. Prezes Procyszyn dobrze mówi, że nie może być tak, żeby Odra miała jakieś przywileje w stosunku do innych klubów. Owszem, jest to zasłużony klub i z historią, ale także i z błędami i brudną przeszłością. Za grzechy trzeba zapłacić. A ja tu widzę, że Odra chce tylko pozbyć się długów i niczego więcej. Uważa, że IV liga jej się należy, a C-klasa to poniżej honoru. Chcecie mieć Odrę w IV lidze legalnie? Nie likwidujcie klubu, tylko wycofajcie pierwszą drużynę. Tyle tylko, że wtedy na karku zostanie komornik i prokurator. Przecie to kolejny szwindel Odry, która wykorzystując swoją pozycję w regionie i OZPN chce pozbyć się długów i wrócić do rozgrywek jakby nigdy nic. Przecie to obraza dla normalnych kibiców. Co to za nowe otwarcie, które zaczyna się od przekrętu? Nie wiem, czy OZPN zgodzi się na taki szwindel, przypuszczam, że tak, bo OZPN ma marną reputację i od zawsze był rzecznikiem nie opolskiego futbolu, ale Odry właśnie i Odra i tak na swoim postawi. Od GW oczekiwałbym jednak jasnego i mocnego nazwania sprawy po imieniu. Regulamin rozogrywek ($17) mówi jasno i wyraźnie: nowy klub zaczyna rozgrywki od najniższej klasy rozgrywkowej. Dotyczy to wszystkich drużyn: seniorów, juniorów, trampkarzy. Nie ma żadnego niepisanego, uznaniowego prawa. Jeśli tak gdzieś było, było to niezgodne z prawem i powinno być potępione. Nowy klub (także nowa Odra) musi zacząć od C-klasy, rezerwy nie można zgłosić nigdzie, bo nie mogą dwie drużyny z tego samego klubu grać w jednej grupie (chyba, że OZPN zrobi dwie C-klasy w Opolu), od A-klasy muszą zacząć juniorzy (rezerwa może też tam zagrać, bo są 3 grupy A-klasy), jeśli seniorzy po roku awansują, to będzie można zgłosić także rezerwę. Taka jest kolej rzeczy, a powoływanie się na zasługi klubu, wyjątkową sytuację, rangę i historię klubu, to wyszukiwanie dziury w całym i nie przystoi uczciwemu człowiekowi. A już na szczyt hipokryzji zakrawa przebąkiwanie o fuzji z Kluczborkiem. Już raz to ćwiczyliśmy przy okazji Startu Namysłów. Ot, Odra nie może zdzierżyć, że ktoś w regionie może być lepszy od niej. Mam nadzieję, że Kluczbork nie popełni błędu Namysłowa i nie zgodzi się na "współpracę" z opolskim bankrutem. Skąd inąd pomysł na fuzję z kimkolwiek pozwoliłby uratować miejsce w lidze, ale kto zgodzi się wziąć na swoje barki długi Odry? A dla samej Odry lekcja pokory też pewnie wyszłaby na dobre i zaskarbiła sympatię tysięcy opolskich kibiców, którzy są mocno zniesmaczeni obecnym panoszeniem się naszego potencjalnie sztandarowego klubu. Oczekuję od GW, że nie będzie popierać nieuprawnionych żądań środowiska Odry, a obiektywnie opisze, jak wygląda sprawa zgłaszania nowego klubu do rozgrywek i jeśli któryś klub próbuje kuchennymi drzwiami wymusić na OZPN-ie nieregulaminową, ale korzystna dla siebie decyzję, to otwarcie o tym napisze. Zapraszam także do lektury www.liga.net.pl gdzie dużo o tym się pisze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonek Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.09, 07:41 Widze, że Pan oszołom z Zwadzkiego dalej swoje. Radze uważac na tego człowieka, on najlepiej podłożyłby bombę pod całą piłke w Opolu. Jego zakompleksienie i zamknięcie umysłu jest jak głupota - nieskończone. Jeszcze nie było decyzji OZPN odnośnie pozostałych drużyn Odry, a już powpisywał walkowery dla ich rywali. Taki to właśnie strażnik przepisów PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łowca trolli Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.09, 08:33 smok TO INTERNETOWY TROLL! NIE KARMIĆ TROLLA!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: 77.223.226.* 02.06.09, 09:03 Smok, trollu, zajmij sie swoim LZS Zawadzkie. Gdzie sie w domu schowasz jak w B klasie przyjedziemy do ciebie do tego twojego Zawadzkiego w 1000 osob? Herbatke nam wszystkim przyniesiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.net195.zaw.net.pl 02.06.09, 09:40 Kibolami straszycie malutkich? Ot i cała filozofia Odry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łowca trolli Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.09, 13:08 MILCZ TROLLU! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: 77.223.226.* 02.06.09, 09:26 Trollu, tak sie plujesz o dobro opolskiej pilki. Temu dobru ma sluzyc rozwalenie druzyny w ktorej gra ponad 200 osob w tym 100 dzieciakow. Temu ma sluzyc start od C klasy i totalne rozbicie rezerw i 4 druzyn juniorskich w jedynym na tyle silnym osrodku pilkarskim, zeby mogl on sie liczyc w Polsce? Temu ma sluzyc nieuzywany przez nikogo niedlugo budowany osrodek treningowy przy ulicy Polnocnej? Ty sluzysz opolskiej pilce? Niee, ty niemiaszku szkodzisz opolskiej pilce, leczac wlasne kompleksy i prawdopodobnie chorobe psychiczna (o ktorej mowi kazdy kto cie spotkal, a pare tych osob bylo). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.net195.zaw.net.pl 02.06.09, 09:39 Drużynę to żeście sobie sami rozwalili, bo już jej nie ma. To zasługa Odry, jej pseudodziałaczy, pseudozarządów i oszołomów twojego pokroju, którzy poza Odrą świata nie widzą. Jak ktoś prawdę mówi, to zaczyna boleć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slavko Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: 194.140.241.* 02.06.09, 14:19 Popieram smoka. Mam nadzieję, że obecny skład OZPN nie pozwoli na łamanie regulaminu, a Odrze przyda się lekcja pokory. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oderka Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.09, 08:09 liga.net jest dla buraków i jej śmiesznego "redaktorka" . Brawa za inicjatywę dla SSOO !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opolanin Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.punkt.pl 02.06.09, 08:41 a jacy zawodnicy wyazali cheć pozostania?chyba juniorzy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.net195.zaw.net.pl 02.06.09, 09:43 No jasne. Start Namysłów BIS. Po trupach do celu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ml' "element rozwoju i promocji miasta wojewódzkiego" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.09, 11:43 w IV lidze będą promować Opole? Ktoś tam ma coś z głową. Odpowiedz Link Zgłoś
reginek Re: "element rozwoju i promocji miasta wojewódzki 02.06.09, 14:38 Gość portalu: ml' napisał(a): > w IV lidze będą promować Opole? Ktoś tam ma coś z głową. No a jak - w końcu w Obrowcu i Proślicach dowiedzą się do jakiego potężnego województwa należą :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kula Re: "element rozwoju i promocji miasta wojewódzki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.09, 15:24 Rusz głową człowieku, jakby Odra zaczynała od C klasy to awans do I ligi mogłaby mieć za 9 lat - jeśli by regularnie awansowała! A jeśli zacznie od IV ligi, to po roku może już być w III lidze, a potem już blisko na ogólnopolski poziom rozgrywek i promocję miasta. Stadion na 10 tys. ma być, i ma tam grać C klasowa drużyna? Ludzie, idźcie po rozum do głowy.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: "element rozwoju i promocji miasta wojewódzki IP: *.tktelekom.pl 02.06.09, 15:36 Oczywiscie, osoby ktore chca startu Odry od C klasy to osoby ktore chca upadku pilki w Opolu i nie ma ZADNEGO innego wytlumaczenia. Nie mozna budowac klubu biznesowo jesli ma on funkcjonowac od C klasy, a potencjalne zyski pojawia sie za 8 lat, to nierealne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smok Re: "element rozwoju i promocji miasta wojewódzki IP: *.net195.zaw.net.pl 02.06.09, 15:52 Odra miała przeszło 20 lat na to, by awansować do I ligi i jak na razie jej to nie wyszło. Po drodze zdeptała kilka opolskich klubów, aż wreszcie sama padła. Co za różnica, jeśli trzeba będzie poczekać jeszcze kolejne 20 lat? Te 9, o których mówisz,to pestka. Zresztą sam zakładasz, że Odra jest na tyle dobra, że wszystko będzie wygrywać. Jakoś ci nie wierzę patrząc na obecne wyniki Odry. Idźcie po rozum do głowy - polecam patrzeć w lusterko pisząc te słowa. Wam wcale nie chodzi o sport, piłkę, rywalizację, macie to wszystko w d... Wam idzie tylko o to, żeby była Odra, dla której zagrać w C-klasie, B-klasie, A-klasie to plama na honorze. A ja Wam mówię, że plamą na honorze Opolszczyzny jest klub, który takie zasady wyznaje. Niech te oszołomy wreszcie zamilkną. Trzeba im zabrać zabawki, to może zmądrzeją. A Odra w C-klasie to rzeczywiście moja gorzka satysfakcja, ale może jedyna droga na powrót do normalności. Trzeba wyeliminować z polskiej piłki drużyny, które mają za nic zasady sportowej rywalizacji. Poza tym nie podpierajcie się już tą niezabawną promocją miasta, bo to pustosłowie i demagogia. Promocja wandalizmu i opium dla oszołomów, o to wam chodzi. Dojna krowa, z której można czerpać do woli. Przykrywka dla upustu zdziczałych instynktów i gwarancja nietykalności, bo jeszcze nigdzie policja z tą banda porządku nie zrobiła. Boli, gdy spada się z chmur na ziemię, gdy się okazuje, że kończą się przywileje. Trzeba w końcu przyznać - NIE JESTEŚMY Z LEPSZEJ GLINY ULEPIENI, jesteśmy tacy sami, jaki inni. Wpisujcie się, kto mnie popiera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wqrwiony SMOK TO TROLL IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.09, 17:17 ja sie wpisze smok czy ty wiesz ch...ku mientki ze plujesz na 60 lat histori?! dlaczego nie przyszedles w trakcie meczu na stadion i nie powiedziałes nam tego prosto w twarz?! nie wiesz?! to ja ci powiem BO JESTES BEZJAJOWYM TROLLEM, internetowym napinaczem ktory mysli ze może bezkarnie lzyc i pluc na lezącego myslac ze jest się anonimowym. NIE nie jestes!! twoje IP jest widoczne (w przeciwieństie do nto bo tam tez zanieczyszczałes forum swoimi trolimi odchodami) i nawet jak bedziesz podpisywal sie x, xx i co ci tylko do twojego pustego lba przyjdzie pozostaniesz TROLLEM dlatego nie zabieraj głosu w tym wątku bo nie masz do tego zadnego prawa. WYPIEE...J DO ZAWADZKIEGO DALEJ DMUCHAC SWOJE KOZY koniec przekazu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smok Re: SMOK TO TROLL IP: *.net195.zaw.net.pl 02.06.09, 17:55 Jesteś oszołomem. Nie wiesz do czego masz prawo, a do czego mają inni. Wydaje ci sie, że Odra to bóg wśród klubów, wszystko może, bo może. Obrażasz inne kluby, miejscowości i ludzi, którzy niekoniecznie uwielbiają Odrę. Odbierasz innym prawo do anonimowości sam z niego w pełni korzystając. Lekceważysz wszystko i wszystkich dookoła świata poza swoim skorumpowanym klubem nie widząc. Wystawiasz świadectwo i sobie, i pośrednio Odrze - i to dlatego trzeba ten wrzód jak najszybciej przeciąć. A jest akurat świetna ku temu okazja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GoBo Re: "element rozwoju i promocji miasta wojewódzki IP: *.punkt.pl 02.06.09, 16:15 "Element" - na tym możnaby poprzrdstać... Jakie województwo, taka promocja! Nie dziwi nic! Połączyć wreszcie Opolskie ze Śląskim, to będą tu lepiej zarządzać. Bo opolskim władzom to - delikatnie mówiąc - nieco nie wychodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GoBo A może tak sprzedać? IP: *.punkt.pl 02.06.09, 16:13 A po co nam taka Odra w ogóle? Nie rozumiem, dlaczego ci sami ludzie, którzy nią źle zarządzali, wprowadzili w długi, chcą dalej marnotrawić publiczne pieniądze?! Nie wolno im na to pozwolić! Jak ktoś chce grać - proszę bardzo, zakładajcie kluby. Ale niech ci, co zmarnowali tyle dobrego będą odsunięci, choćby sądowo! Nie uśmiecha mi się bowiem dokładać się (nie do końca świadomie przecież) to przegranego interesu, który mnie nie bawi. Tak jak nikt nie sponsoruje publicznymi pieniędzmi marnego cyrku, prywatnych wypraw w Góry Sowie, podrzędnego malarza, tak samo nie powinno się pchać naszej kasy z podatków w takie przedsięwzięcia. Czemu nikt nie wesprze siatkarzy, czy koszykarzy, czy nawet żużlowców, których postawa sportowa, prywatna, ani ich kibice nie wzbudzają żadnych kontrowersji? A po dobrym zasileniu i nagłośnieniu w mediach zarówno ich możliwości sportowe, jak i widownia z pewnością by nieźle urosły dla powszechnej radości i pożytku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: A może tak sprzedać? IP: *.tktelekom.pl 02.06.09, 16:30 GoBo: Ci sami? Jacy ci sami? Wymien mi dwie osoby z listy zalozycielskiej, ktorzy odpowiadaja za jakiekolwiek dlugi Odry na przestrzeni ostatnich 20 lat. Nie ma? Dziekuje. Panie Ludwig, zajmij sie pan swoim LZS Zawadzkie w B klasie i nie wpie...j sie w sprawy ktore cie przerastaja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smok Re: A może tak sprzedać? IP: *.net195.zaw.net.pl 02.06.09, 18:00 Trochę więcej pokory. LZS Opole w C-klasie traktujesz jako hańbę, plamę na honorze - a może taką nazwę zaproponować dla nowego klubu? Ponoć jeszcze się nie zdecydowaliście Odpowiedz Link Zgłoś
boggie Re: A może tak sprzedać? 03.06.09, 13:28 smok TROLLU z zawadzkiego jaka nazwe ma twoj klubik na boisku ktorego ruchasz swoje kozy pastuchu? no jaka? i jeszcze jedno.. nie pluj gnoju na odre.. nie pluj.. bo za maly jestes a mozesz byc jeszcze mniejszy.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smok Re: A może tak sprzedać? IP: *.net195.zaw.net.pl 02.06.09, 18:10 A do tego planu odnowy Odry, czy jak on się tam nazywa proponuję dodać jeszcze jeden punkt, na samym początku: 1) Fuzja z MKS Kluczbork ... a reszta się sama ułoży Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pistolet Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.chello.pl 02.06.09, 16:40 Jeżeli wcześniej było to praktykowane (GKS Katowice, Pogoń Szczecin), jeżeli usunięte zostaną wszystkie "leśne ludki",które pogrążały ten klub, to czemu nie?!? Przecież piłka nożna jest dla kibiców, których Odra w województwie ma najwięcej. A poza tym chodzi o setki młodych chłopaków, którzy kopią tam piłkę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eltek Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.chello.pl 02.06.09, 17:17 Jezu co tu za głupoty wypisujecie! Przecież "nowa" Odra zajmie miejsce rezerw, chłopaków którzy wywalczyli to miejsce i nadal tam będą razem z juniorami grać! Chodzi o to żeby pozbyć się długów, a przede wszystkim darmozjadów, którzy potrafili dopuścić to takiej sytuacji i napełniali tylko swoje kieszenie. Klub zakładają młodzi, wykształceni ludzie, którzy od lat są kibicami Odry, a takie praktyki wyszły już na dobre wielu klubom. Spinacie się jakby Odra miała Mistrza Polski dostać za darmo! Zamiast wspierać tych młodych ludzi, którzy podjęli się posprzątania tego bałaganu, to wy tu tylko biadolicie. Jeżeli tak bardzo chcecie upadku Odry, to nie jesteście lepsi od tych, którzy tengo bałaganu narobili. Amen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smok Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.net195.zaw.net.pl 02.06.09, 17:57 Lusterko przed pyszczek pisząc o głupotach!!! Od kiedy to nowo zgłaszany do rozgrywek klub zajmuje miejsce innego klubu? Na dodatek zlikwidowanego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do smok Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.chello.pl 02.06.09, 18:19 Ty smok, zajmij sie swoimi sprawami i przestań płakać, że Odra wskoczy do IV ligi. Co za zakompleksiony koleś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opolanin Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.chello.pl 02.06.09, 18:48 co za judasz z tego internetowego trola smoka co za obłuda myśle ze chłopaki z FC żawadzkie szybko go namierzą, pozdro dla normalnych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZAW Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.zaw.net.pl 02.06.09, 20:07 Odra Opole nigdy nie zginie! FC ZAWADZKIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dr. No Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.09, 21:33 Pan Ireneusz Ludwig z Zawadzkiego cierpi najprawdopodobniej na jakąś chorobe psychiczną. Z takimi ludźmi nie warto dyskutowć, bo oni nie przyjmą żadnych argumentów. To poważne ograniczenie umysłowe. Szkoda Waszego czasu. Szkoda Odry choć nie jestem jej kibicem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smok Re: Nowa Odra zacznie od IV czy IX ligi? IP: 217.98.20.* 03.06.09, 14:51 Oto wszystkie argumenty osób pokroju Pana Darka Szymańskiego, zagorzałego fantyka Odry. Nie potrafi podjąć rzeczowej dyskusji, nie przyjmuje do wiadomości faktów, żyje ułudą i obłudą. Uważa, że jeśli ktoś ma inne zdanie, to jest ograniczony umysłowo i odradza z nim dyskusję. Na dodatek jest święcie przekonany, że to on ma rację i sam mówi, żeby nie podejmować dyskusji. To tacy ludzie mają stać za nową Odrą? Odpowiedz Link Zgłoś