gandharwa
26.08.09, 00:47
Bardzo dobry pomysł. Myślę, że zarząd solarisa może spokojnie przekonać
najemców zajmujących lokale na parterze od strony zamku górnego, by się
przenieśli lub przeorientowali na gastronomię. Każdy z tych lokali ma wejście
bezpośrednie na zewnątrz, jest więc szansa, że powstaną tam nie tylko ogródki
piwne ale cały ciąg knajp całorocznych z prawdziwego zdarzenia.
W przyszłości jest nadzieja na ciekawy plac Kopernika, wtedy opolski rynek
bądzie miał wielką konkurencję!