IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.03, 11:33
Czy we wszystkich liceach są takie wymagania? Chodzę do pierwszego LO i mam masę nauki. Moja koleżanka chodzi do drugiego i prawie wcale się nie uczy. Ostatnio za narysowanie jakiś głupich komórek dostała piątkę. Czy na tym polega różnica między tymi ogólniakami? Podobno w kędzierzynie jest wyższy poziom- czyżby dlatego, że są mniejsze wymagania???
Obserwuj wątek
    • Gość: gonzoR Re: O liceum IP: *.bmwgroup.com 29.09.03, 14:43
      Gość portalu: Kamka napisał(a):

> Czy we wszystkich liceach są takie wymagania? Chodzę do pierwszego LO i mam
      mas
      > ę nauki. Moja koleżanka chodzi do drugiego i prawie wcale się nie uczy.
      Ostatni
      > o za narysowanie jakiś głupich komórek dostała piątkę. Czy na tym polega
      różnic
      > a między tymi ogólniakami? Podobno w kędzierzynie jest wyższy poziom- czyżby
      dl
      > atego, że są mniejsze wymagania???

Do kedzierzyna zawsze uczeszczaly kujony a do kozla luzaki, a ja nie chodzilem
      ani tu ani tam ale do swietej pamieci barakow. Z racji wieku pewnie nie masz
      pojecia co to takiego...
      Tak w ogole to nauczyciele nie wymagaja ani tu ani tam wiele, sami uczniowie
      sobie wmawiaja, ze maja wiele zadane. Na studiach dopiero otworza ci sie oczy.
      Taki material co w sredniej jest w pol roku przerobisz na jednych zajeciach.
      Mam na mysli przedmioty scisle.
      hej
      • szkworcka Re: O liceum 30.09.03, 21:32
        Ja także chodziłam do Kozla.I mam bardzo niemile wspomnienia z tego
        okresu.Uważam że to wlaśnie do Kedzierzyna chodziły same luzaki a do Kozla
        wystraszeni ogromem nauki uczniowie.Miałam wrażenie że tam nikt się toba nie
        interesuje.Na studiach też już byłam (i to na budowlance)i tam przynajmniej
        człowieka traktowało sie zgodnościa.Milszy czas spedziłam na polibudzie niz w
        LO.Żzcze Ci powodzenia!
        • Gość: gonzoR Re: O liceum IP: 5.3.1R* / *.bmwgroup.com 02.10.03, 16:04
          tez milej wspominam studia ale nie zapone niektorych tekstow z sredniej:
          1. Prosze wywietrzyc okna - nauczyciel mial na mysli otworzyc
          2. My: Bedzie pan pytal, czy bedzie kartkowka? On: Tak!
          3. Belfer: - Grozi Panu 2 (kiedys najnizsza ocena)
          Kumpel: - Pan mi grozi?
          Belfer: - A co nie grozi ci?
          i wiele innych
          • Gość: onah Re: O liceum IP: *.kedzierzyn-kozle.sdi.tpnet.pl 02.10.03, 17:35
            Pięć lat temu przeniosłam się z Koźla do Kędzierzyna, głównie dlatego, że
            ludzie z małych miejscowości licznie uczęszczający do Koźla zaniżali poziom, ą
            że w postawówce przyzwyczaiłam się do kucia to trochę mi tego brakowało i
            czułam że marnuję czas. Tak więc po pierwszym semestrze znalazłam sięw klasie
            mat-inf w Kędzierzynie, no i przed zakończeniem roku okazało się że jestem
            poważnie zagrożona z dwóch przedmiotów, co nie znaczy że się nie uczyłam, po
            prostu trudno mi było nadrobić zaległości. Dzięki bogu zdałam , ale to był
            koszmar bo nauczyciele nie byli mi życzliwi
            • Gość: trah Re: O liceum IP: *.com.pl / *.com.pl 31.10.03, 00:29
              Uszeregujmy cos
              W Kedzierzynskim ogolniaku zdecydowanie jest wiekszy poziom aczkolwiek
              nauczyciele sa w miare luzaccy. To co wypowiadala sie pierwsza kolezanka ze jej
              znajoma dostala 5 za narysowanie glupich komorek - pewnie kolezanka miala z
              p.arciszewska, ktora daje z poczatku za cwiczenia mikroskopowe i inne pierdoly
              piatki, pozniej robi trudne testy a na tamte oceny nawet nie patrzy.
              Ja konczylem kedzierzynski ogolniak, ludzie z dostateczna ocena z matematyki w
              II LO bez problemu zaliczali na studiach matme i to na bdb. Ludzie z kolei z
              Kozielskiego po mat-fizie z 5 na koniec nie zaliczali w ogole i to po
              poprawkach.
              ale i ten kedzierzynski ogolniak schodzi juz na psy bo zatrudniaja juz w nim
              byle kogo ...
            • gonzor Re: O liceum 17.02.04, 10:46
              Gość portalu: onah napisał(a):

> Pięć lat temu przeniosłam się z Koźla do Kędzierzyna, głównie dlatego, że
              > ludzie z małych miejscowości licznie uczęszczający do Koźla zaniżali poziom,
              ą
              > że w postawówce przyzwyczaiłam się do kucia to trochę mi tego brakowało i
              > czułam że marnuję czas.

Odezwala sie elyta z miasta, a skad pochodziy rodziyna, zza Buga? Ludzie po co
              sie tyle uczyc i zakuwac, nie szoda czasu, ta wiedza z podstawowki, sredniej to
              na nic sie nie przydaje, uczcie sie lepiej zycia.

A moze nasza Szlachcianka czuje sie lepsza od "ludzi z małych miejscowości",
              hmmm, traci mi tu zasciankowoscia zapyzialego Kendziorka...

Wiekszosc moich znajomych to takie wlascie osoby z malych miejscowosci i cenie
              sobie tak samo jak tych miastowych, prosty sposob myslenie nie swiadczy o
              prostactwie, ktorego wicej mozna spotkac wlasnie w Kedzierzynie.

A Szlachcianka ma moze porownanie jak wyglada swiat, wysciubila juz nosa,
              pomieszkala to tu i tam, hmmm
              pozdrawiam serdecznie, a ukonczylas juz to liceum?
    • Gość: Malma Re: O liceum IP: *.k / 192.168.100.* 04.11.03, 13:49
      Nie pisz głupot, że w Matejce za rysunki dostaja 5 i nic innego nie robią. Tez
      nas gniotą. Mysle, ze w Kozlu wiecej wymagają, bo sie przejeli misją i chcą
      być lepsi od nas, ale to i tak zależy od uczniów. Jak Cie za bardzo
      przesladują, to przenieś sie do Komorna
    • kkkkk20 Re: O liceum 17.11.03, 19:03
      nie wiem jak jest teraz, ale za moich czasów (koniec lat 80-tych) Kędzierzyn to
      była prowincja i kto nie dawał rady w Koźlu tam znajdował azyl. kozielskim
      ogólniakiem rządził p. dr Pacułt i on dbał o to, by Koxle było nr 1. oj nie
      było lekko ... choć - przyznaję - czasem nawet śmiesznie ...
      • gonzor Re: O liceum 17.02.04, 10:48
        mistrz_boss napisał:

> LO2KK to super szkola nie ma lepszej w województwie

no jasne w koncu chodzi tam mistrz_boss, a w czym jesli mozna wiedziec...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka