Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    22.03.08, 16:27
    Dziewczyny widziałyście nowy płasczyk piksi - ten plisowany?
    śliczny !tak się zastanawiam bo ja w h&m niegdy nie moge znaleźć nic
    ciekawego a płaszcze są jakieś zawsze pomięte i brzydkie i takie
    nijakie a ona ma ich kilka i wszystkie ładne - czy oni tych
    lepszych egzemplarzy nie sprzedają w Polsce ? czy może sprzedaja
    się " od ręki" ?widziałyście gdzieś ten model piksi bo zachorowałam
    niestety....
    Obserwuj wątek
      • foamclene Re: piksi cd. 22.03.08, 16:38
        dos dlugo wisialy te welniane plaszczyki w hamie na marszalkowskiej
        (bardzo ladnie wykonane i fajnie sie ukladaly)
        byl takze w wersji czarnej
        widzialam je jesienia i potem zima jak jeszcze zalegaly na wieszakach
        • slaiderka Re: piksi cd. 22.03.08, 16:47
          kurde to wydaje mi się że w stolicy macie wszystko a na "prowincji"
          same badziewie...u nas nie widziałam - coż pozostaje allegro albo
          jakaś forumowiczka dopomoże może...
        • bgoralska1972 Re: piksi cd. 23.03.08, 15:25
          Ogladałam je osobiście i na wieszaku jakos mnie nie powaliły, być może dlatego
          że kojarzyłam go z Jo. Lo ktora wygladała w tym płaszczu jak baryłka. Na piksi
          trzeba przyznać wyglada super, ale ona jest wysoka i chudzinka.
      • wee_monstar Re: piksi cd. 22.03.08, 16:57
        Mozna prosic o link do Piksi i jej plaszczyka?
        • gabi1234 Re: piksi cd. 22.03.08, 17:28
          proszę :)
          www.flickr.com/photos/piksi_/2348223164/in/photostream/
          • wee_monstar Re: piksi cd. 24.03.08, 11:29
            Dziekuje Gabi :)
            Na Piksi wyglada niezle, pasuje jej
      • decembersnowdrop Re: piksi cd. 22.03.08, 18:17
        Też widziałam i mierzyłam taki płaszcz na Marszałkowskiej, kosztował 399 zł. One
        są z tej linii Trend, która jest w bardzo niewielu sklepach (na pewno na
        Marszałkowskiej w Wawie i gdzieś w Krakowie), dlatego mogłaś ich nie widzieć.
        • slaiderka Re: piksi cd. 22.03.08, 21:44
          no to klapa , model nie do zdobycia ....a szkoda bo b.fajny
        • ne_miroff Re: piksi cd. 23.03.08, 14:43
          jak to jest z tą linią Trend, nie we wszystkich hamach ona jest
          dostępna? i w ogóle to skąd wiadomo, które ciuchy są z tej linii ;)?
          • foamclene Re: piksi cd. 23.03.08, 15:59
            maja charakterystyczna bladorozowa metke/wszywke
            zwykle sa nieco drozsze niz przeceitny HaM
            i niestety ta linia wystepuje chyba tylkow dozch salonach
            w jadnym w warszawei i w jednym w krakowie
      • slaiderka Re: piksi cd. 23.03.08, 14:46
        ja już wybadałam że ta linia jest tylko na marszałkowskiej w
        krakowie na pawia i w białymstoku niestety...
        ciekawe czy gdzieś można w necie znależć jakieś zdjecia z kolekcji z
        tej linii bo ja sie nie spotkałam
        • foamclene Re: piksi cd. 23.03.08, 16:01
          zwykle pierwsze zdjecia nowych kolekcji pojawiajace sie na stronie
          to wlasnie ciuchy z tej linii
          tak bylo z jesienna kolekcja z wiosenna
          za kazdym razem jak wchodzi nowa kolekcja jest o tym watek na
          forum :)
          trezbaby przeszukac archowum
      • ayya Re: piksi cd. 23.03.08, 15:00
        Piksi to ma kapitalne te botki:
        www.flickr.com/photos/piksi_/2312409880/
        jeśli chodzi o ten typ obuwia, to taki dokładnie fason byłby jedyny chyba, który
        bez chwili namysłu bym zakupiła
        • slaiderka Re: piksi cd. 23.03.08, 15:19
          tez mi się podobają bardzo , ale ten ostatni płaszczyk -
          cukiereczek !!
        • foamclene Re: piksi cd. 23.03.08, 16:04
          buty sa swietne ogladalam w tarasach
          nie w sklepie vagabonda tylko w tym gdzie maja forme marki
          miedzyinnymi vagabondy sklpe w tarasach o nazwie na litere g
          (gotz? :) nie pamietam)
          • foamclene gortz 17 sie nazywa :)) 23.03.08, 16:05
            a buty sa piekne
            leciutkie
            • pianazludzen Re: gortz 17 sie nazywa :)) 23.03.08, 17:33
              z tego co obczajam w necie tocena tez w miare, moze sobie sprawie:)
            • baumgarcik Re: gortz 17 sie nazywa :)) 23.03.08, 19:18
              buciki są cudne! jestem szczęsliwą posiadaczką takowych od piątku:)są wykonane
              całe z mieciutkiej skórki, bardzo wygodne i stabilne, i świetnie wyglądają na
              nodze:) polecam! cena do przeżycia :) 325zł
              • slaiderka Re: gortz 17 sie nazywa :)) 23.03.08, 19:24
                dziewczyny nie wiem czy taki pomysł już padł czy nie ale trzeba by
                założyć jakiś kącik samopomocy - tzn.warszawianki i wrocławianki by
                kupowały i przesyłały zainteresowanym poszukiwane modele?
                co Wy na to ?bo my biedne z "prowincji " nic nie mozemy dostać
                fajnego nad czym ubolewałam już kilka razy....bo sklepy albo w
                warszawie albo we wrocławiu
                • cledomro Re: gortz 17 sie nazywa :)) 23.03.08, 19:35
                  We Wrocławiu też tej linii nie ma, niestety. Jak tylko jestem w Warszawie, to
                  lecę na Marszałkowską do HMu, ale jakoś nic mi tam w oczy wtedy nie wpada :).
                  • slaiderka Re: gortz 17 sie nazywa :)) 23.03.08, 19:39
                    za to we wrocławiu masz sklepy bianco i vagabond.A propos piksowych
                    bucikow binaco ( biało czarne - pamiętacie ?) były własnie we
                    wrocławiu po 60 zł !!!
                    nie mogę tego przeboleć....
      • bijoux25 Re: piksi cd. 24.03.08, 01:01
        Nadaje sie dla bibliotekarki.
        • bgoralska1972 Re: piksi cd. 24.03.08, 08:25
          No pewnie lepsze są lakierowane buciki w szpic
      • blanka_123 Re: piksi cd. 24.03.08, 08:52
        apropos plisowanego płaszczyka PIKSI skojarzyła mi się śliczna
        sukienka Ewy Szabatin, którą też się zachwycam. O ile dobrze widze,
        też jest plisowana, do tego na tali spięta paskiem.
        e1.pudelek.pl/p382/b699012f001a3ee046cce448 . A jeśli chodzi
        o h&m, to widziałam też z tej lini plisowane sukienki (tzn. fason
        jak u PIKSI, ale nie rozpinany i bez gofu, z normalnym dekoltem).
        Były śliczne. (to był H&M w Galerii Krakowskiej)
        • gabrielafrancuz Re: piksi cd. 24.03.08, 13:43
          Sukienka śliczna, ale nie na jej figurę-jest powiększająca w każdym calu. Nogi
          Szabatin wyglądają w niej jak serdelki- a przecież ona takich nie ma.
      • hazel_dobkins Re: piksi cd. 24.03.08, 10:38
        Widziałam-mierzyłam, bo się zauroczyłam widząc w nim dziewczynę na
        październikowym facehunter
        bp1.blogger.com/_6UzdmF8O-Oo/Rw-iMMWAdFI/AAAAAAAAEFA/mzdwXU39PNY/s1600-h/R0099890.jpg

        niestety okazało się, że jestem do niego poprostu za niska :( i nie
        wyglądałam w nim dobrze. Za to spodobał się mojej przyjaciółce
        (powyżej 175 cm wzrostu) i ona wygląda w nim świetnie.
        • bgoralska1972 Re: piksi cd. 24.03.08, 11:52
          Dokładnie, płaszcz piękny, acz troche przytłaczajczy, trzeba byc wysokim i z
          małym biustem.
          • hazel_dobkins Re: piksi cd. 24.03.08, 13:54
            "przytłaczający" ot właśnie to słowo, którego mi zabrakło do opisu :)
            przy 163 cm i xs widać było tylko płaszcz zamiast osoby ;)..taka
            kulka plisowanej materii ;)
            rada, do autorki wątku,jeśli chcesz go nabyć, koniecznie najpierw
            przymierz
      • ayya Re: piksi cd. 24.03.08, 11:53
        Byłam kilkanaście dni temu w Vagabondzie wrocławskim i nie widziałam tych butów :/
        • sankanda Re: piksi cd. 24.03.08, 11:55
          ciekawe co ta piksi ma w glowie...bo taka stylizacja, zeby nie
          pokazac ani milimetra kwadratoweggo nieumalowanej skory czy
          milimetra naturalnego koloru wlosow, to ewidentny objaw checi
          ukrycia swojego ...czegos tam...
          • pianazludzen Re: piksi cd. 24.03.08, 13:50
            nie wiem, ja wiem o niej tyle, ze :

            - ma fajnie rzadzone mieszkanie, interesuje sie sztuka i designem, a stylizacja
            siebie to jej hobby, dlatego jest taka dopracowana;
            - studiuje weterynarie w helsinkach;
            - jak czytam to co pisze w postach stwierdzam, ze ma dystans do siebie i jest
            chyba fajna babka z humorem

            Co ma w glowie, to nie wiem, bo jej nieznam. Ale nie dziwi mnie, ze nie pokazuje
            sie na blogu nieumalowana i dopracowana, przeciez tam ma prezentowac swoje
            stylizacje, a nie pokazywac, jak wyglada po wstaniu z lozka. Mysle, ze sama o
            tym wie, raz dala na bloga swoje zdjecie z praktk, gdzie bodajze podkuwa konia -
            dla mnie to autoironiczna zabawa z konwencja bloga, gdzie wlasnie na innych
            zdjeciahc jest taka do milimetra dopracowana.
            • cledomro Re: piksi cd. 24.03.08, 14:51
              Piana, świetne podsumowanie. Doprawdy, co za zgroza, że nie daje zdjęć bez
              makijażu, najlepiej z pryszczami i z kołtunem na głowie, żeby jedna z drugą
              mogły sobie poużywać i napisać, jak to ona fatalnie wygląda i że lustra chyba w
              domu nie ma. A jak dziewczyna wygląda fantastycznie, to też źle i na pewno ma
              coś z głową. No nie mogę!
              • sankanda Re: piksi cd. 24.03.08, 16:18
                no, sadzac po twoim stylu, nie ulega najmniejszej watpliwosci, ze
                fotografie bardziej do ciebie przemawiaja niz slowo pisane. zYCZE CI
                JAK NAJWIECEJ KOLOROWYCH !
                • sankanda Re: piksi cd. 24.03.08, 16:20
                  A pianie zludzen dziekuje za podzielenie sie ze mna informacjami o
                  idolce czesci forumianek i pozdrawiam :)
          • wee_monstar Re: piksi cd. 24.03.08, 14:43
            co ma w glowie...???

            Ja mysle,ze na podstawie niektorych postow i tego co sie pisze na
            forum mozna wiecej powiedziec, co dana osoba ma w glowie niz patrzac
            na zdjecia tej osoby. Do tego lektura ciekawa, czesto zabawna ;)
            • gabi1234 Re: piksi cd. 24.03.08, 14:45
              o tak, dużo tez można powiedzieć co kto ma w głowie czytając posty
              na tym forum, ot choćby i w tym wątku...
              • sankanda Re: piksi cd. 24.03.08, 16:22
                no, faktycznie , hahaha :))))
      • ensoleillement Re: piksi cd. 24.03.08, 17:46
        a mnie się te płaszczyk tak średnio podoba, jest bardzo podobny do tego
        poprzedniego oasis, tylko brzydszy. za to tamten jest genialny, nosi się
        swietnie, wsytarczy ze wychodze w nim z domu i sie czuje jak w sukience, niczego
        wiecej nie trzeba:)

        natomiast to, ze trend jest tylko w tych trzech miastach...zeby nie bylo w
        poznaniu i wrocławiu! wkurza mnie cholernie. tak samo jak to, ze u nas sa dwie
        zary, CH rosna jak grzyby po deszczu, jakies syfiaste sklepy, a stradivariusa
        czy bershki chociaz brak...eh..
        • cledomro Re: piksi cd. 24.03.08, 17:56
          Enso, a skąd Ty jesteś? We Wrocławiu do niedawna nie było też Bershki ani
          Stradivariusa, teraz trochę się ruszyło HMy niby duże, ale właśnie Trendu nie
          ma, nie wiem, czemu, nie chcą zarobić, chcą, żeby ta linia była postrzegana jako
          super luksusowa i niedostępna? Ciekawe.
        • slaiderka Re: piksi cd. 24.03.08, 18:53
          Enso - a co to za wczesniejszy płaszczyk bo nie wiem ?
          możesz wrzucić fotkę lub linka ?
          a tak a propos wątku ja jestem "prawie" ze śląska i tutaj to jest
          dopiero pustynia nic nie kupisz....
          • ensoleillement ja z Poznania.. 24.03.08, 19:48
            a płaszczyk ten:
            www.flickr.com/photos/piksi_/2065702460/
            trafiłam na wyprzedaży na wyspach.
            • bgoralska1972 Re: ja z Poznania.. 24.03.08, 21:15
              Ja lubie Oasis i ten plaszczyk tez mi sie bardzo podobal. Widzialam podobny
              kremowy z Mango tylko cena powalająca blisko 500 zl.
              A co do Piksi to mamy szczescie - ja mam plaszcz z H&M który napisała mi
              kiedyś,że ma ten sam model:
              www.flickr.com/photos/piksi_/2340603306/
              To na prawde zbieg okoliczności :))
              • pianazludzen Re: ja z Poznania.. 24.03.08, 21:28
                Czy ja wiem, czy taki zbiego okolicznosci? Ja mam przynajmniej dwie spodnice
                takie jak ona, tak to juz jest z H&M i w ogole w dobie globalizmu;)
      • porsher-nr1 Re: piksi cd. 24.03.08, 23:12
        Ja w styczniu o mały włos nie kupiłam płaszczyka w H&M. Był krótki, czarny i z
        bufkami- to mnie urzekło. Ale był fatalnie uszyty, robił garb na plecach i
        odstawał na pupie. Na szczęście udało mi sie zamiast niego dopaść świetną
        skórzaną kurteczkę, do obejrzenia na mayday.one.pl

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka