slaiderka
22.03.08, 16:27
Dziewczyny widziałyście nowy płasczyk piksi - ten plisowany?
śliczny !tak się zastanawiam bo ja w h&m niegdy nie moge znaleźć nic
ciekawego a płaszcze są jakieś zawsze pomięte i brzydkie i takie
nijakie a ona ma ich kilka i wszystkie ładne - czy oni tych
lepszych egzemplarzy nie sprzedają w Polsce ? czy może sprzedaja
się " od ręki" ?widziałyście gdzieś ten model piksi bo zachorowałam
niestety....