15.11.06, 15:25
Czym się depilujecie?
Ja zwykłą żyletką.
Przymierzałam się do zakupu depilatora, ale wszyscy mi odradzali więc
zrezygnowałam.
Obserwuj wątek
    • efffe Re: Depilacja 15.11.06, 16:48
      hmm odradzali ale z jakich powodów?
      Od 2 lat korzystam z depilatora, co prawda nie mam spokoju na 3 tygodnie jak
      reklamują (pewnie te nowsze depilatory są bardziej dokładne) ale na tydzień
      spokojnie, na dodatek włoski odrastają słabsze, cieńsze. Dużym minusem jest to
      że niektóre włoski są zbyt słabe i dlatego rosną pod skórą. Do bólu jaki
      niekiedy towarzyszy już się przyzwyczaiłam, jak goliłam nogi zwykłą maszynką to
      wiecznie się zacinałam więc i tak jest na plus - przynajmniej nie krwawię wink
      • wiolunia79 Re: Depilacja 15.11.06, 18:58
        Używam zwykłej maszynki ale jak mam więcej czasu to kremy do depilacji. Obiecuję
        sobie że spróbuję plastrami z woskiem ale ten ból mnie przeraża
        • efffe Re: Depilacja 20.11.06, 14:36
          Piszę w oparciu o moje doświadczenie: więc depilacja na udach boli bardziej ale
          można się przyzwyczaić. Zazwyczaj sięgam po depilator po gorącej kąpieli - dużo
          łatwiej wtedy mi się depiluje, zaczynam od dolnych partii nóg, później górne.
          No i lepiej jest gdy włoski są w krótsze, gdy się kilka razy zaniedbałam i
          depilowałam dłuższe to bolało o wiele bardziej.
          • aga.kulka Re: Depilacja 20.11.06, 15:02
            Potwierdzam, górna część boli bardziej. Ja przyzwyczaiłam sie do bólu po
            jakichś 8- 10 razach, ale na początku niestety musiałam zaciskać zęby...
            Rzeczywiście po kąpieli jest lepiej, jednak za rzadne skarby nie odważyłabym
            sie depilować pach tam używam elektrycznej golarki. W sumie to nogi też mozna
            golić elektryczą maszynką ale uważam że raz na miesiąc to wytrzymam ból zamiast
            golić całe nogi co drugi dzień.
            Problem z wrastającymi włoskami miałam tylko na początku, jeśli sie depiluję
            regularnie jak włoski są jeszce krótkie to nie mam tego problemu.
            Ja depiluje sie juz 6 lat. Co prawda pierwsze depilatory były okropne,
            aktualnie są dużo lepsze i sama depilacja trwa krócej (co oznacza że krócej
            boli). Nie wiem na czym to polega ale nowoczesnymi modelami goli sie szybciej...

Aga.
      • olushia Re: Depilacja 15.11.06, 19:32
        Jestem właśnie po depilacji, tak jak poprzedniczki używam depilatora i
        niestety , mimo,że używam go już od jakichś 4 lat dalej boli jak ch....a i
        włoski wcale nie wydają mi sie słabsze. Pamiętam jak mi kiedyś znajoma
        mółwiła,że również pachy goli sobie depilatorem to aż sie otrząsnęłam.Niemniej
        jest to dla mnie jedna z lepszych metod depilacji
        • efffe Re: Depilacja 16.11.06, 09:37
          hihi
          napewno są słabsze, gdybyś zaczęła się golić zwykłą maszynką różnica byłaby
          bardzo widoczna, a co do golenia pach, to tam też używam depilatora, pierwszy
          raz zrobiłam to jak byłam wściekła na cały świat i prawie nic nie czułam, teraz
          troszkę boli ale nie tak tragicznie jak się obawiałam wink
      • olushia Re: Depilacja 15.11.06, 19:32
        Jestem właśnie po depilacji, tak jak poprzedniczki używam depilatora i
        niestety , mimo,że używam go już od jakichś 4 lat dalej boli jak ch....a i
        włoski wcale nie wydają mi sie słabsze. Pamiętam jak mi kiedyś znajoma
        mółwiła,że również pachy goli sobie depilatorem to aż sie otrząsnęłam.Niemniej
        jest to dla mnie jedna z lepszych metod depilacji
    • edelka Re: Depilacja 16.11.06, 12:05
      depilatorem, ale
      1) trochę boli, choc sie juz przyzwyczaiłam,
      2) trochę czasu mi to zabiera,
      3) jest dość głośny i obecnie jak mam małe dziecko to nie bardzo mam kiedy go
      używać (jak śpi to się boję, że się mała obudzi, a ja nie będę słyszeć jak
      płacze, a jak nie śpi to wydaje mi się, że będzie się bała tego "warkotu")
      4) po depilacji przez dzień (czasem dwa) mam niewielkie czerwone ślady na nogach
      5) latem lepiej nie wystawiać nóg od razu na słońce, więc używałam też maszynki
      do golenia
      6) włoski muszą być odpowiedniej długości, bo inaczej depilator ich nie łapie
      big_grinDD
      To tylesmile
    • retinol Re: Depilacja 16.11.06, 17:44
      używam maszynki,ale koniecznie najpierw pianka do golenia (mój mężczyzna sie
      dzieli smile
      depilator odradzam-boli jak diabli i często wrastaja włoski, tak samo po kremach
      pozdr

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka