Dodaj do ulubionych

pralka? mieszkam sam...

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.06.10, 10:31
witam Wszystkich!
mam pytanko: jaką polecilibyście pralkę?
mieszkam sam, stąd piorę raz na tydzień. ma być niezawodna, w dobrej cenie, a
rozmiarowo bębna najlepiej średnia. marka nie gra roli.
gdzie kupować, jaki sklep w Poznaniu byście polecili, bo MM to chyba nie!?
serdecznie pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: Kamil Re: pralka? mieszkam sam... IP: *.net.euron.pl 26.06.10, 20:16
      Do jakiej kwoty ma być to pralka?
      Najtaniej będzie jeżeli zamówisz przez sklep internetowy, mają duże
      różnice w cenie, sprawdź na ceneo.pl.
      Ja polecam Electroluxa, sprawdzi się dla kawalera, bo ma przydatną
      funkcję Time manager, gdzie sam sobie ustawiasz czas prania, na pewno
      nie będziesz chciał czekać za pralką 2godz, żeby wyjść z domu a tu
      sam ustalasz ile ma się prać. ma dużo fajnych programów, ja mam model
      EWF12670W, w internecie za jakieś 1200zł tylko moja jest na 6kg,
      myślę że dla Ciebie 5kg to maks.
    • johana75 Re: pralka? mieszkam sam... 28.06.10, 23:59
      Dla singla to max. 4,5 kg. przydatna automatyka wagowa, chociaż zaoszczędzić
      można do 30 %, zawsze opłaca się prac na maxa wypełnionym bębnem.Ja mam pralkę
      slim Siemensa. program krótki 30min. przydatne do raz założonych bluzek, bawełna
      pierze się godzinę więc nie są to długie programy. Świetnie płucze i pierze (
      przy krótkim używaj żelu do prania).
      Polecam tą:
      www.skapiec.pl/site/cat/302/comp/360710
      Teraz jest 5lat gwarancji!
      • princesswhitewolf Candy terrorystka 29.06.10, 10:30
        W mieszkaniu jakie wynajmowalismy wczesniej mielismy taka pralke mala nowiutka Candy n a 3.5 kg. Horror jakiego nie polecam. Te wspolczesne male pralki sa robione bezmyslnie. Tzn przynajmniej w tej Candy silnik byl jak z duzej pralki, a cala reszta oczywiscie mniejsza stosownie do 3.5 kg. W dodatku pralka miala 1400rp obrotow przy wirowaniu. No i w rezultacie jak wirowala to szalala po calej lazience. Istne spacerki sobie urzadzala i ciagle musielismy ja wpychac albo na niej siedziec jak wirowala by nie wylazla na metr do przodu. Nie pomogly dziesiatki ustawiania nozek pralki, nie pomogly tez proby z malutka prania iloscia ciuchow w srodku, albo znow dla odmiany duzej ilosci wypchanej na maxa. Wariatka to byla a nie pralka. Stad nie polecam malych pralek bez wyprobowania wirowania ( z ciuchami w pralce) wczesniej. Moja aktualna Whirpool na 7kg to istny cud bezruchu przy 1600 wirowaniu nawet
      • Gość: Pio Re: pralka? mieszkam sam... IP: *.192.86-79.rev.gaoland.net 23.08.10, 22:23
        tez polecam wlasnie model slim Siemens'a, sam kupilem taki sam jak u rodzicow
        czyli 10X46 nie widze zadnychwad tego sprzetu, chcociaz fakt ze Electrolux moze
        jest troche tanszy. Cenie rowniez fakt ze jst to pralka stabilna i nie
        przechadza sie podczas wirowania po lazience. Szukalem na ceneo sklepu
        internetowego z dobra cena, za ok. 1200 znalazlem w electro.pl zamowiona w
        poniedzialel rano w srode stala juz u mnie i robila pierwsze pranie! Modele slim
        sa produkowane w Niemczech. Sporo tanszego sprzetu pochodzi z Wloch (np Candy
        czy Hoover) lub z Polski.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka