Gość: Monika
IP: *.core.hp.com
17.02.05, 13:37
Przymierzam się do kupna robota kuchennego. Narazie nie miałam czasu pobiegać
po sklepach, więc wertuję strony www producentów.
Bardzo mi się spodobał robot Philipsa Essence de Luxe - przede wszystkim ze
względu na szeroki wybór funkcji (nawet z maszynką do mielenia - której mi
brakuje).
Czy ktoś jest użytkownikiem robotów tej marki?
A może polecacie jakiś inny. Zależy mi przede wszystkim na jakości i
wszechstronności
Będę wdzięczna za odpowiedzi.