Dodaj do ulubionych

wpisy somekindofhope

21.02.15, 23:44
Dobry wieczór,
mam pytanie : co robi administrator/moderator strony sportowej przy wpisach jakiegoś " artysty "
o nick'u somekindofhope ? Przecież tam są ciągłe wyzwiska, a ilość minusów ( od dawna )
wskazuje na conajmniej dwuletni pobyt w oślej ławce.
Obserwuj wątek
    • bartoszcze Re: wpisy somekindofhope 22.02.15, 21:45
      Minusy to tylko oceny, a nie zgłoszenia do usunięcia.
      • bankier.1 Re: wpisy somekindofhope 23.02.15, 07:32
        Witaj,
        nie do końca się z Tobą zgadzam - na mój gust i wiedzę zależy to od " humorków " moderatora.
        Także od jego lenistwa i poziomu tolerancji na chamstwo. Wiem, że jest kosz i jak mi sie coś
        nie podoba, to z niego korzystam, ale i tak odnoszę wrazenie, że zasady netykiety stosowane
        są nomen omen wybiórczo. Poza tym słyszałeś coś o takim ostrzeżeniu : uważaj, bo coś cie
        za bardzo minusują ?
        Pozdrawiam.
    • marrant Re: wpisy somekindofhope 24.02.15, 11:37
      W komentarzach nie ma instytucji oślej ławki. Minusy oznaczają, że większość czytelników się z danym komentarzem nie zgadza. Jeżeli coś rzeczywiście narusza regulamin - klikaj w kosz. Jeżeli nie zostanie usunięte po 24h - prosimy login, treść i link do artykułu na forum@agora.pl
      • bankier.1 Re: wpisy somekindofhope 24.02.15, 19:13
        Witam,
        klikam w kosz, i chyba nie tylko ja, i nic. Dzisiaj znów dał popis chamstwa. Już mi sie nie chce
        tego komentować

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka