bankier.1
21.02.15, 23:44
Dobry wieczór,
mam pytanie : co robi administrator/moderator strony sportowej przy wpisach jakiegoś " artysty "
o nick'u somekindofhope ? Przecież tam są ciągłe wyzwiska, a ilość minusów ( od dawna )
wskazuje na conajmniej dwuletni pobyt w oślej ławce.