jodie22
04.08.04, 11:58
Witam,
mam następujący problem, kupiłam mieszkanie, mam już akt notarialny ale
ciągle gnębi mnie niepokój, co będzie jeżeli notariusz nie sprawdził
wszystkiego i sprzedający mnie oszukali? Np. nie sprzedali mi całego
mieszkania, bo był jeszcze jakiś właściciel, (mieszkanie było odziedziczone w
spadku)?
Czy każdy notariusz jest wiarygodny?
Czy powinnam też zachować sobie kopie wszystkich dokumentów np. których
notariusz sporządził akt notarialny? Czy będą mi potrzebne jeżeli będę
chciała kiedyś sprzedać to mieszkanie?
Proszę o radę , z góry dziękuję i pozdrawiam
Jodie22