Dodaj do ulubionych

czerwone pod brodą

04.04.05, 07:37
Mojsynek ma coś w rodzaju odparzenia(liszaja) pod brodą, zaczerwienienie to
pojawiło się od kiedy maluszeg dużo się ślini (ząbki) zakładamy mu wtedy
śliniak, który prawdopodobnie podrażnił skórę dziecka, co mam robić aby to
znikło,
Obserwuj wątek
    • ewa.m.kaminska Re: czerwone pod brodą 05.04.05, 15:06
      Jeśli wiążę to Pani ze śliniakiem, to proszę go zmienić na inny, a skórę w tym
      miejscu smarować kilka razy dziennie na zmianę raz Alantanem Plus, a raz kremem
      z ZnO (takim jak do pupy).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka