epoeta
30.12.12, 19:07
Ciekawe co wiąże obecnego dyrektora teatru z Cienkim Bolkiem.
Kiedy dyrektor podziękuje upadłym aniołom polskiego aktorstwa jakimi są niewątpliwie Friedmann czy Bończak. Przyczepili się do naszego teatru jak wszy na bezdomnym psie. I czy nie łatwiej będzie zatrudnić jakiegoś miejscowego reżysera niż dobrego kolesia.