plocczanin0 04.05.13, 14:27 Beztrosko od lat na półwyspie Płock .Bez mozliwości ucieczki z Płocka. A pociągi wiozą produkty z Orlenu , gaz płynny. ..wiadomosci.onet.pl/wideo/potezny-pozar-po-wykolejeniu-sie-pociagu-w-belgii-,127006,w.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
citymen Re: To może stać sie Płocku.pożar... 04.05.13, 14:36 Dlatego dobrze że rządy USA, Wielkiej Brytanii, Republiki Federalnej Niemiec, wiele organów i instytucju UE oraz wszystkie polskie służby specjalne a także wojsko i siły NATO zostały poinformowane o tym jaką niespodziankę kreje w samym sercu Polski nasz nadwiślański kraj. Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: A rząd i PKP palą głupa... 04.05.13, 14:43 A tu pismo (poniżej w linku) otrzymałem już w paździrniku w którym to Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej samo przyznaje że występują niebezpieczeństwa. Obecnie mamy maj i jakoś prac zabezpieczających jak nie było tak nie ma. Sam już nie wiem na co liczy rząd, że zarządca czyt,. PKP sprawę sobie olewa, na cud czy na kopa... Pismo od Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z października 2012 roku Odpowiedz Link Zgłoś
jw.jw NIE !, NIE !!! - dla wiaduktu na Al. Piłsudskiego 04.05.13, 14:47 Trzeba z planem budować bezpieczne miasto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3391276,2,3,Osrodek-Regionalny-PLOCK.html fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3391285,2,3,Miasto-Plock-i-Okolice-Nr-35-z-dn.html NIE !!!, NIE !!!! - dla wiaduktu na Al. Piłsudskiego, gdyż utrwali i spotęguje zagrozenia dla mieszkańców miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibel na dworcu Re: Wielka chwila na forum ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.13, 15:03 nareszcie dwu wielkich płocczan spotkało się ! czy na skokach też będą mieli wspólną salę ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Wielka chwila na forum ! IP: *.004.c67.petrotel.pl 04.05.13, 15:07 A idiota swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Wielka chwila na forum ! 04.05.13, 15:16 kolego neoplus ty natomiast także zajmij się strategiczną sprawą Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Dokumentu są wszędzie 04.05.13, 15:22 Ten i wszystkie inne dokumenty zostały wszędzie porozsyłane. KE i wiele innych rządów oraz instytucji świata zachodniego wyrobić może sobie o naszym rządzie delikatnie mówiąc nienajlepsze opinie, za sprawą jego niedbalstwa. Nie jest moim zadaniem oczernianie rządu polskiego (a można by tego dokonać na tysiąc sposobów) tylko dobro naszego miusta i bezpieczeństwo kraju, jednak rząd doskonale sam to czyni ! Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Dokumentu są wszędzie 04.05.13, 15:23 tzn rząd polski doskonale sam siebie przedstawia w niekorzystnym świetle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hej Re: Dokumentu są wszędzie IP: *.042.c82.petrotel.pl 28.06.13, 17:26 a w Szwecji wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Pozar-w-Malmoe-spowodowal-toksyczna-chmure-nad-ciesnia-Sund,wid,15773373,wiadomosc.html?ticaid=110d99 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normal Re: Dokumentu są wszędzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.13, 18:29 Gość portalu: hej napisał(a): > a w Szwecji rel="nofollow">wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Pozar-w-Malmoe-spowodowal-toksyczna-chmure-nad-ciesnia-Sund,wid,15773373,wiadomosc.html?ticaid=110d99 pilnujcie tego idioty bo kiedyś dla uwiarygodnienia swoich tez faktycznie coś podpali Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Koniezcne są natychmiastowych działania rządu 04.05.13, 15:13 Niedopuszczalny jest obecny stan infrastruktury transportowej w Płocku - strategicznym rejonie dla całej gospodarki państwa z nagromadzoną największą w tej części Europy ilością niebespiecznych substancji chemicznych, w tym substancji masowego zagrożenia ! Oczekujemy od Rządu RP natychmiastowych działań zmierzających do przygotowania niezbędnych analiz i dokumentów operacyjnych skutkujących możwliwie jak najszybszej realizacji połączeń Płocka z główną siecią transportową kraju w sposób zaprezentowany na poniższym rysunku jako postulowane minimum rozwiązań komunikacyjnych dla tego strategicznego regionu ! Schemat postulowanych połączeń komunikacyjnych dla Płocka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do ci Re: Koniezcne są natychmiastowych działania rządu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.13, 17:54 zapaliło się już jakiś czas temu - we łbie zerowego a teraz ci.ymena! w skokach mają odpowiednią gaśnicę ! ci.y! już chyba do wszystkich pisałeś , zorganizowałeś też wiekopomną akcję protestacyjną z własnym głownie udziałem - teraz się możesz jedynie pomodlić . Zerowy ci pomoże bo on od tego specem jest . Co prawda u wyznawców religii synkretycznych to nie za bardzo do kogo się modlą ale na przykład buddyści uzywają młynków modlitewnych - jeden obrót - jeden pacierz . Po podłączeniu silnika od szlifierki można uzyskać 10 000 pacierzy na minutę co powinno znacznie poprawić skuteczność. Ponieważ skądinąd wiemy że ty nam żadnej infrastruktury ( ani nawet kibla na dworcu ) nie wybudujesz to może nam ją chociaż razem ze swoim kumplem wymodlisz . Co daj nam Panie Boże i Wszyscy Święci ! Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płocczanin0 Re:Niebezpieczeństwo, przewóz gazu,paliw. IP: *.194.c72.petrotel.pl 04.05.13, 18:59 Żyd syjonista z Płocka, jak co dzień na służbie, czekał na jakąkolwiek moją wypowiedź na Forum. Katastrofa zdarzyła sie dzisiaj. Na filmie pokazano pożar. Co robi Żyd? Naśmiewa się z nieszczęścia i wchodzi na tematy religijne. Ośmieszając inne religie, jak judaizm. Co robią tzw. porządni inni bogobojni i moderacja? Nic , ponieważ opluwanie Polaków jest celem założenia Forum w skali Polski. Za tym stoi syjonizm. Co robią miejscowe Śłużby? Udają, że nie widza, wszak od Izraela idzie samo Dobro i przyzwoitość. Leki, szpitale , Drony. dlczego taki System w Polsce istnieje? Ryba psuje sie od głowy. Kto z Głów powala prześladować Polaków we własnym kraju? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dochtór Re:Niebezpieczeństwo, przewóz gazu,paliw. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.13, 19:14 ja się z was naśmiewam pajace a nie z nieszczęścia . w zerowym na przykład śmieszy mnie połączenie diabła z motopompą czy jak kto woli katolicyzmu z buddyzmem . w citymenie nie smieszy mnie nic wręcz przeciwnie uważam że typ jest niebezpieczny ( vide pogróżki o "drugim iraku ") . obaj jesteście niezle walnięci i wasze współdziałanie w zakresie rzekomej troski o bezpieczeństwo miasta zakrawa na klasyczne Folie à deux. Odpieprzcie się barany od kwestii bezpieczeństwa bo to zadanie dla zdrowych na umyśle . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płocczanin0 Re:Niebezpieczeństwo, przewóz gazu,paliw. IP: *.194.c72.petrotel.pl 04.05.13, 19:25 Faszysta syjonista złapany na kłamstwie, krzyczy , to nie moja reka a bogojni udają prawych korzystając z Hasbary. Na Onet, piszą o protestach przeciw faszyzmowi w Budapeszcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dochtorku z pustym Re:Niebezpieczeństwo, przewóz gazu,paliw. IP: *.138.c65.petrotel.pl 04.05.13, 19:37 łebkiem.Przestań obrażać inaczej myślących.Nie masz patentu na nieomylność.To co wydarzyło się w Gandawie może również wydarzyć się w Płocku.Nikt przy zdrowych zmysłach nikomu tego nie życzy....ale życie nie takie sprawia przypadki.Nasi władcy wraz z radnymi bezradnymi chcą dla propagandy pobudować wiadukt nad ulicą Piłsudskiego.A nie pomyślały "mundrki" by transport kolejowy z ORLENU wyprowadzić poza miasto.Chcą pobudować wiadukt bo władcy czterech kółek tego pragną.Pomyślcie co jest najważniejsze dla naszego miasta.Wyprowadzenie ruchu kolejowego czy np promocja pochłaniająca miliony.Widać jakie są priorytety władców od kilkunastu lat.Naród głupi lubi się pobawić.Nic z tej zabawy nie ma.Nic nie da wiadukt gdyby co nie daj Boże pierdyknęło w Płocku w gęstej zabudowie.Widzieliście gdzie nastąpił wybuch?.Widzieliście jaka jest tam gęstość zabudowy?.Słyszeliście ile osób ewakuowano?.Słyszeliście?.Widzieliście?.To pomyślcie co jest ważne a i może najważniejsze dla nas mieszkańców Płocka.Radni do myślenia.Apel szczególnie do radnych podnoszących łapki za wydatkami na rozrywkę.Komisja finansów do roboty.Zmiana wydatków.Także tych balangowych droga Pani radna co lubi rozrywkę. Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Dla mnie nawet Papież jest w zasięgu kontaku ! 04.05.13, 21:45 To tak na wszelki wypadek podaję, jakby ktoś z pewnych kręgów wątpił że nie skontaktowałem się z najważniejszymi instytucjami i osobami na świecie. Poniżej w linku podaję list od Papieża Franciszka. Oczywiście papieżowi pogratulowałem wyboru na następcę Świętego Piotra (nie zawracałem mu głowy naszym,i problemami :) bo i adresat nie od tych spraw). Link do listu od Papieża Franciszka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: holy Re: Dla mnie nawet Papież jest w zasięgu kontaku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.13, 15:34 Napisz jeszcze do Króla Holandii. Właśnie niedawno była jego intronizacja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: neo+ Re: Dla mnie nawet Papież jest w zasięgu kontaku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.13, 15:36 citymen napisał: Oczywiście papieżowi pogratu > lowałem wyboru na następcę Świętego Piotra (nie zawracałem mu głowy naszym,i pr > oblemami :) bo i adresat nie od tych spraw).[/b] A poprosiłeś go o modlitwę w intencji twojego uzdrowienia? Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Dla mnie nawet Papież jest w zasięgu kontaku 05.05.13, 15:39 Poprosiłem o twoje uzdrowienie ale to m,usiało by być cudowne uzdrowienie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do sy(l)fka Re: Dla mnie nawet Papież jest w zasięgu kontaku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.13, 15:46 Co to znaczy w zasięgu kontaktu ? Kto wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płocczanin0 Re:Niebezpieczeństwo, przewóz gazu,paliw. IP: *.202.c93.petrotel.pl 05.05.13, 16:05 Słuchajcie słudzy Hasbary. Tematem jest niebezpieczeństwo, związane z przewozem torami cystern z gazem i paliwami. Jak zwykle skierowaliście sprawę w innym kierunku, szydząc z papieża. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobrodziej Re:Niebezpieczeństwo, przewóz gazu,paliw. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.13, 19:27 No! W Watykanie aż się zagotowało. Zastanawiają się czy nie wypowiedzieć konkordatu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zagrożenia: Re:Niebezpieczeństwo, przewóz gazu,paliw. IP: *.104.c78.petrotel.pl 06.05.13, 07:39 Dobrze by było aby w Płocku zagotowało się i poszli po rozum do głowy. Szykują wiadukt na Piłsudskiego, nie patrząc co moze się tu zdarzyć. To może byc dramat dla wielu rodzin! Tragedia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia Re:Niebezpieczeństwo, przewóz gazu,paliw. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.13, 07:40 tak zwany wiadukt to kolejny idiotyzm i spadek po ekipie mm&co , nioe zmieni to NIC w kwestii bezpieczeństwa chyba że pogorszy , upłynnienie ruchu kołowego - zbyt mały efekt przy takich nakładach , znowu przez ledwo trzymający się stary most i środek osiedla , znając poziom wykonawstwa robót na zlecenie miasta czekają nas kolejne niedoróby , opoznienia a być może również afery. w sumie nie wiadomo co to ma być bo nie pasuje ani do def wiaduktu ani tunelu proponuję nazwę : Płocki Podkop Pod Torami - PPPT. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasa Re:Niebezpieczeństwo, przewóz gazu,paliw. IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.13, 09:58 wiadukt to faktycznie idiotyzm, chyba największy w historii Płocka Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Wiadukt to wielkie niecezpieczeństwo !!! 07.05.13, 18:16 Ewentualny wiadukt utrwala przewóz bardzo niebezpiecznych substancji. KTO WEŹMI9E ODPOWIEDZIALNOŚĆ GDY WYKOLEJONY POCIĄG SPOWODUJE WIELKĄ TRAGEDIĘ !!! (RAZ JUŻ DOSZŁO DO WYKOLEJENIE NA MIĘDZYTORZU) TO MOŻE STAĆ SIĘ U NAS I TO NA WIELE GORSZĄ SKALĘ !!! Blaze After Belgian Freight Train Explodes Near Ghent Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zig-zag Re: Wiadukt to wielkie wybawienie !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.13, 18:28 Dla kogoś kto nie ma samochodu a najdalej śmiga do sąsiedniej Biedronki taki wiadukt to faktycznie zło całego świata. Dla posiadaczy 100 tys samochodów normalnych płocczan to coś na co czekamy kilkadziesiąt lat. Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Wiadukt to wielkie zagrożenie !!! 07.05.13, 19:06 dla normalnych inaczej wszystko co kojarzy się udogodnieniem kosztem inncyh jest zajefajne.... faktycznie jak najbardziej łapiesz się do tej grupy.... Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Decyzje zna już Bruksela 07.05.13, 18:23 Dodam że odpowiednie decyzje są już w brukseli. Bądźmy konsekwentni (link poniżej) forum.gazeta.pl/forum/w,66,144257386,144330038,Re_Prezydent_wykazal_wole_pojscia_w_dobrym_kierun.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szmidtke Re: Decyzje zna już Bruksela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.13, 18:30 To zarąbiście. Bruksela już podjęła decyzje. Może coś bliżej? W mediach na ten temat cicho. Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Decyzje zna już Bruksela 07.05.13, 19:07 jeszcze byś wypaplał co al-kaidzie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do city Re: Decyzje zna już Bruksela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.13, 19:09 nie strasz, nie strasz bo się zes.....! Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Decyzje zna już Bruksela 07.05.13, 19:10 ja tylko jestem zapobiegliwy... nie od dziś wiadomo że oskarżasz mnie o zamachy terrorystyczna na rafinerię... a jak mówi pewne porzekadło... "na złodzieju czapka gore"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szmidtke Re: Decyzje zna już Bruksela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.13, 20:59 Czyli są to decyzje tylko do twojej znajomości. Ufff, może w sprawie twojego leczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Decyzje zna już Bruksela 07.05.13, 21:14 raczej takiego jednego tu z forum, a dokładniej jego paranoi i obsesji dotyczących czajenia się w każdym wspisie citymena.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziug wyrzucić tory a nie wiadukt budować IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.13, 21:27 jak dojdzie do tragedii a kiedyś dojść musi wtedy szybko bedzie most i nowe tory Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czesław Decyzje zna już Bruksela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.13, 10:58 Nic nowego. Sylwek lekką ręką pisze jakie podjął kroki i jakie przyniosły to efekty, wymieniając jednym tchem wszystkie najważniejsze instytucje ponoć zainteresowane tematem i wykazujące wolę współpracy w celu zapobieżenia ewentualnemu zagrożeniu. Instytucje z którym "kontaktował się" Sylwester zapowiadają niezwłoczne wszczęcie dochodzenia kto zawinił i podjęcia kroków w celu naprawienia zaniedbań infrastrukturalnych zapowiadając przeznaczenie na ten cel środków. Tak w kilku zdaniach można opisać pseudo działania Sylwestra vel Citymena. Kiedy zapytasz o szczegóły, spotykasz się z inwektywami i docinkami w stylu nastolatka. Sylwku jeżeli występujesz w imieniu mieszkańców tego miasta a takie można odnieść wrażenie czytając strony do których prowadzą linki które taki licznie do znudzenia zamieszczasz w swoich postach, powinieneś regularnie, informować co w danej kwestii się dzieje i jakie podjęto kroki. Nie robiąc tego narażasz się na ośmieszenie i wyrabiasz o sobie zdanie że jesteś niewiarygodnym, infantylnym wizjonerem - ignorantem. Potwierdza to choćby "zorganizowany na wielką skalę" protest pod Orlen Areną, i odzew mieszkańców a właściwie jego brak! Podsumowując, zadeklaruj że raz na jakiś czas będzie prezentował na swoich stronach informacje na temat podjętych działań. Bez tego Twoje posty i strony będą nadal czytane aby poprawić sobie humor oraz sprawdzenia czy wreszcie dotarło do Ciebie że nie trafiasz ze swoim przesłaniem do Płocczan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zagrożenia: Uwaga! IP: *.085.c64.petrotel.pl 08.05.13, 08:39 Spoko! To tylko butla z gazem: wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wybuch-gazu-przy-Gorniczej-w-Jedlinie-Zdroju,wid,15551185,wiadomosc.html?ticaid=1108c8 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strażak pożarnik Re: Uwaga! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.13, 09:24 Proponuję wprowadzić na całym obszarze kraju obowiazek palenia węglem drzewnym w miejsce innych źródeł energii cieplnej. Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Wiadukt w al. Piłsudskiego to zły pomysł ! 08.05.13, 11:08 Wiadukt w al. Piłsudskiego oprócz utrwalania wcześniej wspomnianych niebezpieczeństw niesie ze sobą jeszcze inne niepożądane skutki. Dość spora niweleta jezdni jaką trzeba wykonać w tym miejscu na stosunkowo krótkim odcinku (obniżenie jezdni pod proponowanym wiaduktem) może wiązać się z zalewaniem obniżonej części jezdni w al. Piłsudskiego po dużych opadach deszczów, tak że nawet najlepsza kanalizacja może nie poradzić sobie z odpływem dużej ilości wody. Analogiczną sytuację mamy po większych opadach deszczu mamy na ul. Tysiąclecia (zdjęcie w linku poniżej) i pod wiaduktem na ul. Spółdzielczej, gdzie obniżenia terenu nie są aż tak duże jakie byłoby pod proponowanym wiaduktem w al. Piłsudskiego. Taka sytuacja nie tylko spowodowała by nieprzejezdność głównej arterii miasta, ale i prawdziwe gromy na decydentów i pomysłodawców takiego rozwiązania. Link do zdjęcia z zalaną ul. Tysiąclecia Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Bezpieczeństwo energetyczne... 08.05.13, 11:21 Proponuję wpisać przy okazji w Google frazę "bezpieczeństwo energetyczne Polski" i sprawdzić co krayje się pod pierwszą pozycją.... to dla rządzących naszym krajem sygnał czym mają się zająć i jakie sa prawdziwe priorytety. Podobna sytuacja ma się z frazami wpisywanymi w języku angielskiem... słowa kluczowe to podstawa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strażak pożarnik Re: Bezpieczeństwo energetyczne... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.13, 15:23 Odciąłbym też w trybie pilnym dopływ gazu do mieszkania gdzie wegetuje city. Jego skłonność do opisywania i prognozowania kataklizmów z nadzieją, że coś takiego wydarzy się w naszym miescie może spowodować jakiś wybuch dla udowodnienia swoich racji dotyczacych bezdurności wiaduktu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podkop Re: Bezpieczeństwo energetyczne... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.13, 15:47 city się zajarał wyobrazeniem jak cystrna spada z wiaduktu i bardzo się przejął. tymczasem sytuacja w której ona się hipotetycznie wykolei na przejezdzie jest równie niebezpieczna . wiadukt jest durny z innego powodu , pierwszy to taki że to nie jest wiadukt, nie jest to też tunel . to jest Płocki Podkop Pod Torami ( PPPT) Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: Bezpieczeństwo energetyczne... 08.05.13, 16:41 Oczywiście rozumiem (przynajmniej próbuję) twoje wynurzenia i "przemyślenia" skutkujące obligatoryjnie innym niż moje wytłumaczeniem niebezpieczeństwa tego pomysłu. Wegetuj dalej serwując nam swoje kolejne, "cenne" przemyślenia. Ważne jednak żeby ich wnioski końcowe pokrywały się z sensownymi wnioskami, nawet jeśli przez czysty przypadek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apel ! Re: uwaga w płocku zapalił się jeden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.13, 18:12 Uwaga ! Pewien młody korpulentny mlodzieniec zapalił się ! moze dostał zapalenia tego nie wiadomo dość że zapalony . Należy monitorować i nie zezwolić na zbliżanie się do torów oraz substancji łatwopalnych . Rodzicu pamiętaj ! Zapałki w ręku dziecka to pożar! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przedszkolanka Re: uwaga w płocku zapalił się jeden IP: *.061.c78.petrotel.pl 08.05.13, 18:15 to czemu chodzisz bez opieki i z zasranym pampersem ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: uwaga w płocku zapalił się jeden IP: *.045.c69.petrotel.pl 08.05.13, 18:15 Dylemat. Jak ograniczyć dostęp do komputera osobom tak infantylnym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przedszkolanka Re: uwaga w płocku zapalił się jeden IP: *.061.c78.petrotel.pl 08.05.13, 18:18 neoplus może znów pobrudzić komputer www.youtube.com/watch?v=cRLQcpCggSw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siepytam citymena IP: *.dynamic.mm.pl 08.05.13, 18:28 - czy ty kolego naprawdę ,naprawdę wierzysz , że tym pisaniem cokolwiek zmienisz ? - czy ty kolego nie widzisz , nie rozumiesz , ze te twoje plany to strasznie daleka , o ile nie utopijna przyszłość ? - czy nie zauważasz , że stajesz się obiektem kpin , ironii, wyszydzania itd.? jeśli nie - no to masz problem ( jakiej natury ? chyba się domyślasz, a jeśli nie to proponuję zapoznane sie z pojęciem "OBSESJA" , ewentualnie "MANIA" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolega neoplusa Re: neoplus chce se ulżyć IP: *.061.c78.petrotel.pl 08.05.13, 18:40 neoplus nasz oblatany urzędnik cały czas szuka kobiety... www.youtube.com/watch?v=hHhzKKm1Bqs Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kumpel neoplusa Re: neoplus chce se ulżyć IP: *.061.c78.petrotel.pl 08.05.13, 18:49 neoplus nie ustaje w poszukiwaniach, ale ciągle ma ten problem z kupkami www.youtube.com/watch?v=gNerNS0bE1M Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: 10 wcieleń neoplusa IP: *.061.c78.petrotel.pl 08.05.13, 19:05 neoplus jest jak kameleon :) www.youtube.com/watch?v=orWsCe-q4k0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siepytam Re: neoplus chce se ulżyć IP: *.dynamic.mm.pl 08.05.13, 19:23 - do kogo podobny nie tylko z tytułu - tematu? Jak Pan spędzi Sylwestra? Będę grał w grę... - YouTube www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=Vde93bn6kxk Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: to infrastruktura transportowa tylko 08.05.13, 20:13 he he, Eeee tam gry są nudne. Wolę obsesje pt. "infrastruktura transportowa dla Płocka". Ale musze przyznać że i tak z tobą nie jest źle, dla ciebie starania o cywilizowaną infrastrukturę to zaledwie obsesje, a są tacy dla których to złe mzimu (!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czesław Re: to infrastruktura transportowa tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.13, 21:35 Wreszcie się przyznałeś. Teraz już wiemy że swoje infantylne wizjonerskie projekty czerpiesz z gier i obsesyjnie, do znudzenia prezentujesz je na forum. Jednak efekt jest zgoła odmienny od zamierzonego. Tak jak już napisałem i zwrócił na to uwagę inny forumowicz Twoje posty i strony są czytane aby poprawić sobie humor oraz sprawdzenia czy wreszcie dotarło do Ciebie że nie trafiasz ze swoim przesłaniem do Płocczan. Gość portalu: siepytam napisał(a): > - czy ty kolego naprawdę ,naprawdę wierzysz , że tym pisaniem cokolwiek > zmienisz ? > - czy ty kolego nie widzisz , nie rozumiesz , ze te twoje plany to strasznie da > leka , o ile nie utopijna przyszłość ? > - czy nie zauważasz , że stajesz się obiektem kpin , ironii, wyszydzania itd.? > > jeśli nie - no to masz problem ( jakiej natury ? chyba się domyślasz, a jeśli n > ie to proponuję zapoznane sie z pojęciem "OBSESJA" , ewentualnie "MANIA" Teraz tylko rodzi się pytanie, czy kiedyś i w ogóle to do Ciebie dotrze? czy dalej będziesz grał w tą swoją grę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czekacie na to ? do rządzących nieudaczników IP: *.adsl.inetia.pl 09.05.13, 07:50 wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wykolejenie-i-pozar-cystern-w-Rosji-21-osob-rannych,wid,15554681,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odkrywca Re: do rządzących nieudaczników IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.13, 08:33 Nasuwa się prosty wniosek. Zlikwidować na obszarze RP wszystkie tory. Nie bedzie zagrożeń. Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: do rządzących nieudaczników 09.05.13, 10:55 > Nasuwa się prosty wniosek. Zlikwidować na obszarze RP wszystkie tory. Nie bedzi > e zagrożeń. Dobrze kolego prawicie, potrzeba nam dziś ludzi odwarznych o tak otwartych umysłach, proponuję pójść dalej Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: to infrastruktura transportowa tylko 09.05.13, 10:53 Każda obsesja czy mania wiążąca się z cywilizowaniem naszego siermiężnego kraju oraz wielu jego mieszkańców o równie siermiężnej mentalności jest wskazana, a nawet jest na wagę złota ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szaławiłło Re: to infrastruktura transportowa tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.13, 11:00 Dlatego zapewne na forum płock nie zabanowano na trwale czołowego obsesjonisty cywilizującego nasz siermiężny kraj czyli ciebie... buhahaha. Co tam w Unii i kiedy posiedzenie zapowiadanych przez ciebie postulatów. Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: to infrastruktura transportowa tylko 09.05.13, 11:50 cywilizowanie jak widać to ciężka robota... niekiedy przypomina zaciąganie siłą do kąpieli bajkowych bohaterów - 7 krasnoludków... Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: cywilizowanie głuptasków 09.05.13, 12:05 takich samych głuptasków jak te krasnoludki Snow White - Heigh Ho (Polish) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płocczanin0 Re: to infrastruktura transportowa tylko IP: *.145.c93.petrotel.pl 09.05.13, 12:21 Citymenie. Czy wiesz? Ruskie zbudowali rurociąg z ropą przez Wisłę , po moście wiszącym? Dlaczego w górze rzeki przed miastem? wiedzieli przecież, że zagraża CAŁEMU miastu , gdyby pękł ; ropa płynęłaby Wisłą w kierunku miasta... Nie martwili sie. Dopiero kiedy była Stulecia , Niemcy , nazywani teraz BEZ NAZWY, ZLIKWIDOWALI MOST A RURĘ ZAKOPALI POD DNEM WISŁY........ Dlaczego nadal rura jest powyżej miasta a nie poza miastem w dole rzeki ? CZy nie widzisz, że nadal Płock jest zagrozony? Dlaczego Następcy ludu bez Nazwy nie chronią Miasta Płocka? Nie przenoszą rurociągu? To nie ich miasto a Płock i tak był skazany na likwidację. Tama, szkody niesamowite... mial spiętrzać wode jako chłodziwo dla elektrowni atomowej w Skokach . W Dobrzykowie , mia być przeróbka zuzytego paliwa na pluton dla bomb dla ruskich. Sowieci nie marwili się jakimś miasteczkiem poza swoimi granicami. i planowa skazali nasze miasto. Wszak Polska, razem z ruskami, miała napaść na Danię, w ramach Paktu Warszawskiego. Miny atomowe rokładane wzdłuż Wisły po lewej stronie, miały chronić Sowiety. A my..? planowo , jako bufor chroniący ruskich ...... na zagładę. Wzdłuż Wisły nie może być droga dla samochodów..... W razie zniszczeń w Zakładzie, gaz w płynie i produkty spłyną Parową do wisły ..i razem z wiatrem , wiejącym przeważnie w kierunku miasta..rozpężony gaz wróci z powrotem i spali całe miasto. Tego jakoś ci nie mówią...... miasto ma kilka mostów nad Parową . Nikt nie ucieknie , ponieważ jedyna droga bez mostów, na Warszawę, natychmiast się zakorkuje . I koniec. Ładne, ciche , biedne miasteczko... Należy natychmiast rurociąg przełożyć w dół rzeki, , poza miasto. Nalezy też stwierdzić, że ruskich , ktoś wpuścił do Płocka , godząc sie na likwidację miasta dla potrzeb Moskwy. Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: to infrastruktura transportowa tylko 09.05.13, 13:34 Dobrze chociaż że rurociąg jest poniżej kilkuset metrów od ujęcia wody... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: felczer Re: to infrastruktura transportowa tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.13, 14:31 Byli Dumb&Dumber. Teraz jak widać jest Tercet Egzotyczny. Czego ci ludzie nie wymyślą. Odpowiedz Link Zgłoś
citymen Re: to infrastruktura transportowa tylko 09.05.13, 16:27 + dumber nad dumbery występujący solo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płocczanin Re: a neoplusa podpuszczają hahahaha IP: *.221.c94.petrotel.pl 09.05.13, 16:54 neoplusek głuptaku podkręcają ciebie a ty dajesz sie podpuszczać jak mały kazio, chłopaki na salonach już wszystko ustalili Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do zerowego Re: a neoplusa podpuszczają hahahaha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.13, 17:10 gdyby nie ta rura panie kolego to byś pan ani roboty nie miał ani tym bardziej mieszkania nie dostał tylko siedział na podwórku na padlewskiego i bujał gołebie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płocczanin0 Re: a neoplusa nakierowuje Hasbara IP: *.063.c67.petrotel.pl 09.05.13, 17:20 sabi jak się spali razem z tobą to na co ci fabryka nafty. Miły forumowiczu . Miasto ma 100 tys. mieszkańcow i ja sie nie liczę ale władający teraz nadal kpią z bezpieczeństwa 100 tys. ludzi. Moze bym i nie mial ale co byście zrobli w kupie piasku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tfu Re: a neoplusa nakierowuje Hasbara IP: *.adsl.inetia.pl 09.05.13, 17:57 to jarek czy hojtus ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chłop Re: neoplusek jaja z ciebie robią IP: *.221.c94.petrotel.pl 09.05.13, 18:11 neoplus, chłopaki rozgrywają tobą jak chłopy maryną na sianie hahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płocczanin Re: neoplusek jaja z ciebie robią IP: *.188.c79.petrotel.pl 10.05.13, 06:49 pracuje gość nad tym :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łysy Re: ela arshloch nie szalej !!! IP: *.166.c91.petrotel.pl 10.05.13, 11:14 ela arshloch szaleje www.youtube.com/watch?v=FUazsf7Pyyc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zagrożenia: To nie żarty IP: *.044.c85.petrotel.pl 12.05.13, 17:29 Strach pomyśleć, o tym co może być w Płocku ze składem kolejowym jadącym przez miastao: wiadomosci.wp.pl/gid,15637065,kat,1345,title,Zdjecia-tygodnia,galeria.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tysiącleciak Re: To nie żarty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.13, 18:08 Tak to nie żarty. Od kilku tygodni mieszkańcy pewnego bloku przy Tysiąclecia drżą z niepokoju czy ich miły sąsiad katastrofista nie zechce w praktyce udokumentować czym jest zagrożenie gazowe i jego eksplozja w bloku w którym mieszka. Znacznie podniosłoby to temperaturę jego petycji do PE, NATO, CIA i gdzie jeszcze się da. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płocczanin O Re: To nie żarty IP: *.237.c83.petrotel.pl 12.05.13, 18:41 No to po nim. Hasbarowiec podał i moje namiary, co do klatki, pisząc o Mosadzie a tam wiadomo co robią... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płocczanin Re: To nie żarty IP: *.class101.petrotel.pl 12.05.13, 20:21 Strach mieszkać przy torach, gdy na to się patrzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyssiąxleciak Re: To nie żarty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.13, 08:19 W rejonie Tysiąclecia koło Biedronki też czytając wpisy nie jest najbezpieczniej. Na torach może zdecydować przypadek, a niestety koło nas po prostu człowiek z chorymi wizjami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spoko Re: spoko IP: *.125.c92.petrotel.pl 13.05.13, 10:33 neoplus jest pod kontrolą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tysiącleciak Re: spoko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.13, 15:58 Tutaj wyraźnie chodzi o mieszkańca bloku przy Biedronce Panie Sylwestrze. Z neostrady też nawalasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do sandry Re: spoko IP: *.061.c78.petrotel.pl 13.05.13, 16:12 tu na bank chodzi o sandrę neoplus www.youtube.com/watch?v=642KIhTThrQ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tysiącleciak Re: do SF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.13, 16:16 Jako autor tego postu niestety Sylwestrze muszę ciebie rozczarować. Chodzi wyraźnie o ciebie i twoje katastroficzne wizje różnych kataklizmów. Aż strach, że kiedyś dla potwierdzenia twoich idiotycznych tez nie cofniesz się przed najgorszym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: auto strada Re: do neoplusa IP: *.061.c78.petrotel.pl 13.05.13, 16:18 tu jest wytłumaczenie dlaczego neoplus nie lubi dróg szybkiego ruchu, ma złe doświadczenia www.youtube.com/watch?v=EhFIvlB0S5w Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: camera Re: do neoplusa IP: *.061.c78.petrotel.pl 13.05.13, 16:21 a tu sandra neoplus przyłapana na gorącym uczynku www.youtube.com/watch?v=oGTU7q6B8rY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tysiącleciak Re: do SF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.13, 16:26 Biedna ta twoja mama . Klizmafil, koprofil i jeszcze podglądacz. Co za wstyd. W kogo ty się wrodziłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: neło łeło Re: do SF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.13, 16:52 jutro się wyprowadzam z tysiąclecia wskutek dekonspiracji . dla niepoznaki zrobię to w nocy . Odpowiedz Link Zgłoś
leszczuplocki Re: o neoplusie 14.05.13, 13:00 mało gó... dla neoplusa, wielkie gó... dla ludzkości Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: info Bywa i tak na kolei IP: *.101.c70.petrotel.pl 29.05.13, 06:10 Link: wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Katastrofa-kolejowa-w-USA-Pociag-towarowy-wykoleil-sie-i-wybuchl,wid,15689251,wiadomosc.html?ticaid=110abe Odpowiedz Link Zgłoś