Gość: slodka_cherry
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.07.04, 15:01
jak wpisalam nazwe plywanie w plocku to myslalam ze beda tez godziny
otwarcia!!!
ale tak to to jest to dobra strona tylko prosze zeby byly dodane godziny
otwarcia i w jakie dni sa otwarte, oraz ceny jakie obowiazuja wwakacje dla
dzieci i doroslych i w jakim czasie zjezdzalnia jest za darmo!!!!!!!!!!