Dodaj do ulubionych

Patex meble

IP: *.gprs.plus.pl 15.03.09, 22:54
Czy ktos korzystał z usług tej firmy i mógłby się podzielić
doświaczeniami? Zamierzam zamówić meble do kuchni, a może polecicie
jakąs inną firmę?
Obserwuj wątek
    • Gość: sw Re: Patex meble IP: 89.231.65.* 23.03.09, 22:17
      ja nie polecam. teraz zresztą już wiem czemu się reklamują w mediach. Są kiepscy
      do ich pracy miałam wiele zastrzeżeń. Poprawiała po nich osoba którą poleciła mi
      znajoma. Okazało się, że to jej dodatkowe zajęcie po godzinach, ale ma tyle
      zleceń, że nie musi się nigdzie reklamować. Potwierdza się stare przysłowie, że
      najlepiej i najpewniej to "z polecenia". Zaden znajomy nie wciśnie ci
      pseudofachowca. Nie wiem czy mogę podać na forum jego telefon, ale jak napiszesz
      maila to ci podam. umówisz się i po wstępnej rozmowie ocenisz czy warto
      marta_24@poczta.onet.pl
    • Gość: Tatiana Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.09, 06:56
      Ja robiłam kuchnię i szafę w firmie Patex Meble i jestem niesamowicie zadowolona!!! Meble mam jak z bajki :)
      Jeżeli Pani miała jakieś poprawki to czemu nie poprawiła ich firma Patex Meble, przecież każdy klient ma 2 lata gwarancji i Pani też na pewno?!
      A takich fachowców po godzinach jest pełno i niech Pani nie poleca takich osób, bo to przeważnie oni wszystko chrzanią.
      Tak czy siak firma Patex Meble jest godna polecenia. Na pewno się Pani nie zawiedzie. Tylko trzeba sporo poczekać, ponieważ mają wiele zamówień. Bynajmniej ja czekałam ok. 10 tyg.
      P.S. A jeżeli chodzi o reklamowanie się, to ja też moją firmę reklamuję gdzie się da. Widocznie firma Patex Meble ma na to pieniądze i dobrze...bo można ich znaleźć. Proszę pamiętać, że reklama jest dźwignią handlu!!! Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę.
      Polecam firmę PATEX MEBLE!!! :)
      • Gość: kris Re: Patex meble IP: *.019.c79.petrotel.pl 11.04.09, 10:26
        haha a Tatiana to sekretarka z pateXU!! haha idiotyzm autoreklame robic se
        • Gość: Tatiana Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.09, 18:40
          Chciałabym pracować w Patexie :]. A Ty Kris wróżką jesteś??? jasnowidzem??? Może byłeś jakimś nieudolnym stolarzem, który został z tej firmy wyrzucony??? Weźcie sie ludzie do pracy...a nie na forum jakieś głupoty wypisujecie...żal Wam dup...ę ściska chyba...Wesołych Świąt hehe
      • Gość: jonka Re: Patex meble IP: *.plock.mm.pl 11.04.09, 13:19
        Mercedesa S nie trzeba jakoś reklamować... ;) "reklama dźwignią
        handlu" - tak,jak się handluje gów..m :)
        • Gość: antydebilizm Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.09, 18:36
          Buahahaa od kiedy nie trzeba reklamować mózgi mercedesa?? :-))) Mózgi od marketingu buahahaha.
        • Gość: Karzeł Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.09, 18:42
          Jonka ja nie wiem jak Ty gównem hanldujesz?! To i reklama Ci nic nie da i jej nie doceniasz :] miłego dnia życzę...
          P.S. Może spróbuj z tym gównem za granicę...tam podobno w dużych ilościach schodzi :] Pozdro
          • Gość: jonka Re: Patex meble IP: *.plock.mm.pl 11.04.09, 22:43
            ja nie handluje czymkolwiek,nigdzie nie napisalam ze ja czyms
            handluje,nie obrazaj mnie,ok? ja jestem jak juz to "kupujacy", to
            patex gów..m handluje,bo az sie musi reklamowac, dobrych rzeczy
            reklamowac nie trzeba, polecam nauczyc sie czytac ze zrozumieniem.
            • Gość: na plus Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.09, 18:06
              To ma Pani w domu zamiast mebli gówna?! Uuuu...ciekawie...musi ładnie pachnieć...Z tego co wiem to Patex handluje meblami a nie gównem...średnio Pani obeznana w tym temacie to proszę się nie wypowiadać na forum.
              • Gość: jonka Re: Patex meble IP: *.plock.mm.pl 12.04.09, 23:50
                nastepny tluk nie umiejacy czytac,przykre w XXI wieku
            • Gość: szczerryyy Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.09, 07:07
              jonka ty to wygladasz raczej na osobe z wyimaginowanym ilorazem inteligencji, poniewaz probujesz zaistniec na forum a pewnie masz ze 14 lat i nie stac cie na meble he he. Lepiej poogladaj cartoonnetwork :-))))
              • Gość: jonka Re: Patex meble IP: *.plock.mm.pl 13.04.09, 11:24
                nie obrazaj mnie chlopku , stac mnie na meble i to porzadne a nie z
                plockiej marnej firmy. a 14 lat to ty masz, ty mozesz pomarzyc o tym
                na co stac mnie.
                • Gość: szczerrryyy Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.09, 06:26
                  na malucha z szyber dachem he he... Jasne jasne Bill Gates znalazl sie na forum... 14to letni... :-)))) Co koles... Pamietaj obejrzyj tytanow na Cartoon Network!!!
                  • Gość: jonka Re: Patex meble IP: *.plock.mm.pl 14.04.09, 12:30
                    daruj sobie i mnie nie obrazaj, nie jestem jakims bachorem,za to ty
                    tak lub cos takiego trzymasz w domu,ze tak sie znasz na dennych
                    kreskowkach dla dennych bekartow :)
                    • Gość: georginia Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.09, 10:58
                      Jonka daj już spokój...naprawdę nie ośmieszaj się więcej. Ludzie na forum mają z Ciebie ostrą polewkę :):):):):):):). Więc zachowaj odrobinkę honoru i już nic nie pisz :] Żegnaj i nie zapomnij zrobic sobie tych mebli ze złota ;) hehe
                      P.S Polecam Patex Meble, można ich znaleźć na Hubalczyków przy przedszkolu Tęcza :)
            • Gość: stokrotka Re: Patex meble IP: *.025.c75.petrotel.pl 29.04.09, 11:04
              Coca-Cola też się reklamuje!!!!!!!!Każdy z marketingu wie o co chodzi z reklamowaniem się !!!więc do dzieła!!!
            • Gość: zdun Re: Patex meble IP: *.025.c75.petrotel.pl 29.04.09, 11:11
              reklamować trzeba wszystko.Ale ja ich odwiedziłem z polecenia a nie z reklamy.I polecam ich znajomym,bo jestem zadowolony z ich usług.Patex meble solidna firma.
    • Gość: Marpol Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.09, 18:46
      Ja robiłem do biura - wszystko szybko i oke. No i cena też normalna. Serdecznie pozdrawiam.
    • Gość: anna jar. Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.09, 18:47
      Kasiu polecam, polecam - ładne projekty i super obsługa. Moge przesłac parę fotek na emaila z domku. Miłego dnia ;-)
    • Gość: gr. Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.09, 18:51
      Zamawialiśmy zabudowę do apteki na wielkiej płycie już dwukrotnie i ładnie wyszło. Wesłych Świąt.
      • Gość: Cekanowo Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.09, 20:08
        My również robiliśmy meble, a dokładniej zabudowę kuchenną do domu z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Teraz czas na szafę i komodę.
        • Gość: Maria Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.09, 21:00
          Nie są za tani ale jestem zadowolona.
    • Gość: pozytywna Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.09, 08:17
      Polecam. Kuchnia bardzo ładna. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Warto wydać troche więcej, żeby później nie żałować. Teraz przenieśli się gdzieś na podolszyce ale warto poszukać. Wesołych Świąt.
      • Gość: ex-MMM Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.09, 08:43
        Na hubalczyków sa teraz
    • Gość: joszka Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.09, 18:38
      Dzięki za piękne meble :-) Pozdrawiam i polecam :-)
      • Gość: Kasia Re: Patex meble IP: *.class147.petrotel.pl 15.04.09, 14:44
        Chyba jednak nie skorzystam, po wejściu tam poczułam sie
        zawiedziona - zero zainteresowania klientem. Panie omawiały projekt,
        a na moje pytania odpowiedziały od niechcenia. Zapytałam czy mają
        katalog z wzormai to mi pani podała jakis podarty i dalej wróciła
        do projektowania. Poniewaz nadal nie byłą mna zainteresowana
        zapytałm czy moge wziac ten katalog do domu, odpowiedziała ze nie bo
        mają tylko jeden i dalej wróciła do projektowania. Kurcze niech
        projektuja jak nie ma klienta a jak wchodzi klient to powinny sie
        nim zainteresować.
        • Gość: Mar-tyna Re: Patex meble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 08:21
          Mi robili projekcik przy mnie i umówiona byłam na godzinkę, ale niestety jak inny klient przyszedł a nie był umówiony to musiał poczekać chwilkę jak skończymy. Najlepiej zadzwonic i się umówić. Lepiej chwilę poczekac, bo projekt moim zdaniem, to najważniejsza rzecz. Meble robię na wiele lat, więc chcę żeby poświęcono mi tyle uwagi ile potrzebuję i niestety inni muszą poczekać i to zrozumieć... Miłego majowego weekendu :-)
          • Gość: krisek Re: Patex meble IP: *.025.c75.petrotel.pl 30.04.09, 07:28
            wow...znajoma firma...Jednym słowem... solidna!
    • Gość: Teresa Re: Patex meble IP: *.025.c75.petrotel.pl 29.04.09, 10:56
      Korzystałam z usług tej firmy i muszę przyznać,że po odwiedzeniu innych konkurencyjnych, jestem pod wrażeniem zaangażowania pracowników i pani,która tam pracuje.Poświęciła mi dużo czasu na omówienie i dopracowanie projektu.I efekt końcowy był piorunujący.Ekipa montażowa też zwinna i konkretna.Polecam.Miłego weekendu życzę :)
      • Gość: Dżej Re: Patex meble IP: *.plock.mm.pl 16.09.13, 18:47
        Czy ktoś wie gdzie jest teraz Patex meble?
        Przeniosła się gdzieś z Podolszyc?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka