Gość: adamus IP: *.net 21.11.04, 20:04 nie ma co się dziwić jak osobista ochrona managera zespołu bije bezpodstawnie gości i wyrzuca na mróz bez wydania okryć. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bbj fan Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 22:51 ja nie widzialem tego ale pewnie dlatego bo gaz ;> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Igrek Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 23:56 Sprzedali dupe razem z materialem a ludzie nie sa slepi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d4ce Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.ump.pl / *.ump.pl 22.11.04, 00:52 takie akcje sa zawsze jak ktos komus zazdrosci ze zrobil jakakolwiek kasiorke jak ktos jest lepszy to niech zarobi uczciwie i sie nie sprzeda nie da dupy i bedzie gosciem a oni sa doszli do czegos dzieki wlasnej pracy wiec wara bo za samo to szacun Odpowiedz Link Zgłoś
enaka Re: Smutny finał Wideoteki 22.11.04, 09:37 "a oni sa doszli do czegos dzieki wlasnej pracy" buahaha oooczywiscie, wlasna praca;> bo przeciez plagiat to tez wlasna praca, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
hippolin Re: Smutny finał Wideoteki 22.11.04, 00:57 Ja tam tego nie lubię i tam nie poszedłem. Więc jeśli ktoś nie chce słuchać 18l to może lepiej niech nie idze wcale, jak ma się tak zachowywać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M@ro I bardzo dobrze - bez łachy IP: *.zep.com.pl 22.11.04, 07:07 I bardzo dobrze - bez łachy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CiHa Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.04, 07:45 Fakt,Faktem troche ludzi sie zawinęło.Czemu?Nie bede rozkminiała na ten temat. Ich sprawa.Troche przykro że to stało sie w Płocku a nie w innym mieście.Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Czy sobie zasłużyli? IP: 212.244.68.* 22.11.04, 09:12 Chyba musieli sobie czymś na to zasłużyć. No sorry, ale sądzac po zachowaniu spotykanych w Płockich lokalach gwiazdorow to się wcale nie dziwię, że ludzie wypieli się na nich. Mnie ich pseudo muzyka nic a nic nie innteresuje, wiec na takie koncerty nie chodze, ale ludzie, którzy tam byli chyba wiedzieli co robią wychodząc. Musiało być w tym coś wiecej skoro zawinęła sie tak spora grupa. Może pomyślą o tym jak sie zachowują - zwykłe buractwo najzwyklejszycch blokersów. Choć z tego co wiem myslenie nie jest ich najmocniejszą stroną. Z resztą kto miałby dać im kopa jak nie ziomkowie z Płocka. Życzę przebudzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Plocker Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.04, 10:13 > Nie wiem, czy to zazdrość czy zawiść, ale następnej trasy na pewno już nie zaczniemy w Płocku - mówi menedżer grupy Hubert Chmielewski. BRAWOO Hubert Buraku jeszcze pare takich wypowiedzi i następnym razem wyjdą wszyscy.- Miejmy nadzieje że następnego razu nie bedzie :-))) A jeden łosiem łel. - Jak im hubercik zagra tak panienki podskakują. ŚMIECH Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sara Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.04, 14:45 sam burak jesteś! pewnie też byś poskakał... byłam do końca i zupełnie nie spodziewałam się takiej reakcji ze strony publiczności... wyszli ci, co im serca pękały z zazdrości... i dobrze, teraz chłopaki wiedzą na czym stoją... i pewnie w dupie mają tych pseudofanów!!! 18L tak trzymać!!! czekam na drugą płytkę a tą wiochą nie ma się co przejmować!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PLEJADA ?? hehehe Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.04, 15:48 PLEJADĘ???? Mezo i chłopaki z Ascetoholix to plejada buehhehehehe dobra śmiechówa,a podobno chłopaki z 18 L mieli juz nie grac dla Plocka [tak mówili na jakimś swoim koncercie w tamtym roku], ale jednak przyszła koza do woza co? Pieniążków brakuje? zresztą pewnie i tak srednia wieku na koncercie wyniosla 13,5 :) nie ma się z czego cieszyc chłopaki, no i przede wszystkim NIE MA WAM CZEGO ZAZDROSCIC! i ja tez mam nadzieje ze kolejnej wiochy nie zrobią z taką PLEJADĄ :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hh-Płock Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.class147.petrotel.pl 22.11.04, 17:39 Koncert był zarąbisty i niech żałują wszyscy Ci którzy sobie odpuścili tą imprezke. Szkoda tylko że na koniec płocka publika nie umiała podzękować ekipie Jeden Osiem L za zorganizowanie takiego koncertu i sie zachowali mówiąc delikatnie "nieodpowiednio". Ale w takich przypadkach widać co zazdrość robi z człowieka. Ludziska nie mogą ścierpieć że takim zwykłym chłopakom mogło sie tak powieść. Ale przez takie zachowanie dojdzie wkońcu do tego że będziemy mieli koncert raz na 10 lat i to będzie wszystko. Wielkie DZIĘKI i POZDRO dla ekipy 18L i powodzenia przy kolejnych produkcjach. P.S. Co do wypowiedzi na temat PLEJADY: wybaczcie ale nasze miasto nie jest jakąś metropolią żeby na koncert przyjeżdzała całą świta Polskiego hip-hopu tym bardziej że na dotychczasowe koncerty hh jakie sie odbywały w Płocku zainteresowanie było niezbyt dużę więc nie mamy o czym mówić... Chłopaki nie dajcie sie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
szczerbaty_alfred Re: Smutny finał Wideoteki 22.11.04, 20:38 A bo to pierwszy raz jak się publika na zespół wypięła? Zawsze tak było i będzie czy to rokowcy czy hipchłopy czy inne jakieś. Tylko chłopaki młode są to i wrażliwe a menago ambitny więc się obrażą i już. A to przecież biznes jest i nie wszyscy muszą ich lubić. Narka ziomy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanabinol Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 23.11.04, 02:10 nie duzo ludzi?? haha facecik to ty ile masz lat? haha na pierwszym i drugim koncercie bylo pelno wiary !!i jakos byla plejada prawdziwa pfk, 2h, gramatik, fenomen,pijani powietrzem, fisz... poznie jzaczely sie zlazic gimanzjalisci na koncerty no i te plejady nie byly plejadami a przyppomne tylko ze 1 koncert 30 zl kosztowal !!! :) ale jak oni na takich gosci jak mezo wala bnilet po 25 to ja im mowie dowidzenia wole sobie ruszyc na dobry melanz do wawy na koncert jaki naprawde super !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paulina Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.class145.petrotel.pl 22.11.04, 21:52 Dlamnie to totalna beznadzieja!! Ludzie im zazdroszcza i zachowuja sie jak swinie!!! Ej chyba powinni sie cieszyc ze ktos sie wkoncu z Płocka wybil!!! Ja osobiscie nielubie 18L jako osob!! ael niektorych utworow slucham!!!i m isie podobaja niew szstkie ale niektore.. Wkurza mniez e na poczatku kazdy szlaal za 18L kazdy spiewal ich piosenke a jak sie ostroo owybili to tylkami sie poodwracali!!!! Chociaz ich nie lubie to szanuje i umiem docenic too ze do czegos doszli!!!! A nie patrzec i z zazdrosci wlosy sobie wyrywac i knuc jak to im nie zaszkodzic!!!! Tyle odemnie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.wirba.net / 213.77.42.* 22.11.04, 22:03 > Ja osobiscie nielubie 18L jako osob!! no no, dobre dobre - "nie lubie jako osób" - zajebista ta twoja deklaracja > Chociaz ich nie lubie to szanuje i umiem docenic too ze do czegos doszli!!!! do czego doszli mianowicie? co robią takiego, że miałbym do nich żywić szacunek? widuję ich czasami, i wyglądają tak, że splunąć w ich kierunku bym nie chciał, a ja mam ich szanować??? buebghegeegeeehhee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :( Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.04, 14:22 prostak jesteś!! i to pewnie tacy jak Ty wyszli... a swoją drogą ciekawe jak Ty wyglądasz, bo z tego co napisałeś....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paulinka the best! Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.04, 17:38 sorry po wypowiedzi Paulinki wnioskuje ze granica wieku fanów 18 coś tam wynosi nie 13,5 ale 11 lat, proste i logiczne a jak już cos robią z muzyką to niech to robią porządnie, moze wtedy ludzie beda przychodzili na ich koncerty pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja to ja realnie patrzac IP: *.c154.petrotel.pl 23.11.04, 19:15 juz jakis czas temu jak byly 1sze koncerty hh w plocku to pamietam 18l supporty ,sory ale zbieralo mi sie na wymioty i czekalem kiedy w koncu przestana meczyc palę,widac ze od tego czasu zrobili pewne postepy ale jako dlugoletni entuzjasta hh i polskiego i z usa musze po prostu stwierdzic ze ich muza jest byle jaka i meczaca,nie wiem czym tu sie zachwycac,nigdy nie dorownaja ani ostrowi ani eldo i sa gorzej niz przecietni.fakt ze sa z plocka nie oznacza ze trzeba ich od razu uwielbiac.juz lepsza byla plusqa swego czasu,chyba.a ascetoholix i inne buraki typu doniu i debiec maja jeszce BARDZO DALEKA droge do stanowienia plejady,jesli wogole jest im to pisane,wies buractwo i dres to nie HIPHOP:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Element Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.04, 03:04 Moim zdaniem na koncercie było dobrze i nawet nie widziałem ze ktoś wychodził jak grało Jeden Osiem L.Zazdrość...Tak jak w wielu przypadkach w tym mieście.Wszystko oparte na zazdrości.Pie..ć to.Jest dobrze będzie lepiej.Elo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przykre Re: Smutny finał Wideoteki IP: *.sympatico.ca 05.12.04, 21:33 oj przykre. Odpowiedz Link Zgłoś