Gość: Kazik
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.08.05, 21:25
Brawo. W końcu ktoś przestał sie bać płockich osiłków co myślą mieśniami a
nie głową. Jakby tak wszyscy chcieli to Płock byłby oazą ciszy i spokoju. A
tak to większość boi sie zniewieściałych pakerków co to tylko "świniotex"
zażywają a siły nic nie mają i tak nadmuchani szpanują na mieście. I niech
nikt nie myśli, że są to jakieś poważne gangi na mieście. To po prostu
gnojki, których trzeba po kolei wyłapyawać i wsadzać.