Dodaj do ulubionych

Aresztowani za nakłanianie do fałszywych zeznań

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.05, 21:25
Brawo. W końcu ktoś przestał sie bać płockich osiłków co myślą mieśniami a
nie głową. Jakby tak wszyscy chcieli to Płock byłby oazą ciszy i spokoju. A
tak to większość boi sie zniewieściałych pakerków co to tylko "świniotex"
zażywają a siły nic nie mają i tak nadmuchani szpanują na mieście. I niech
nikt nie myśli, że są to jakieś poważne gangi na mieście. To po prostu
gnojki, których trzeba po kolei wyłapyawać i wsadzać.
Obserwuj wątek
    • Gość: płocczanin Re: Aresztowani za nakłanianie do fałszywych zezn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.05, 07:19
      Panowie z CBŚ róbcie swoje bo jeszcze wiele roboty przed wami i jeszcze wiele spraw wypłynie.
    • Gość: Gumbas Re: Aresztowani za nakłanianie do fałszywych zezn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.05, 08:22
      tzw. zniewieściałe cioty!
    • Gość: bobby Re: Aresztowani za nakłanianie do fałszywych zezn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.05, 11:44
      no to chlopaki z cbs maja kolejny sukces na koncie, dyziek ku.. czy ty zawsze
      sie musisz wpie..c w jakies klopoty? ...

      ale dyzka wszyscy znaja, czy to trzeba az cbsiu?
    • Gość: gosciu Re: Aresztowani za nakłanianie do fałszywych zezn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.05, 12:43
      Skoro sa tacy zniewiesciali to czemu im nie dowaliles dzieciaku?? Moze sie ich
      boisz heeh
      • Gość: Munio Re: Aresztowani za nakłanianie do fałszywych zezn IP: 80.249.4.* 17.08.05, 14:35
        A ty gościu też na "animalpacku" jedziesz i małych jajeczek dostałes, że
        wstawiasz sie za zniewieściałymi osiłkami. Bravo CBS
    • Gość: sympatique ech ten CBS IP: *.class147.petrotel.pl 17.08.05, 23:14
      to na osiedlowych dewastatorow trzeba CBS jej szkoda a swoja dorga (MO) milena
      orlowska napisala o dyźku no rposz eprosze a kto wie gdzie ona mieszka moze tez
      by ja odwiedzl hahaha
    • Gość: . Re: Aresztowani za nakłanianie do fałszywych zezn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 19:36
      siedza jeszcze?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka