IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 24.09.01, 10:08
Może to dziwnie zabrzmi, ale mam nadzieję że SLD będzie jednak miało większość
w sejmie... Lepszy rząd z Belką który jest przynajmniej teoretycznie liberałem,
niż koalicja z PSL w której do głosu dojdzie beton - PRL bis stanie się realne.
Paradoks demokracji - oddając głos na PO (a także UW oraz PIS, AWS...) można
wyrządzić krajowi więcej krzywdy niż nie biorąc udziału w wyborach.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka