Dodaj do ulubionych

Ratusz wycofuje się z części przetargu na halę

IP: *.icpnet.pl 09.02.06, 22:40
Z tymi pierdzielami to nigdy nie powstanie hala.
Najpierw sie bawili kto ma wybudowac, teraz jaka ma byc.
Widze obawy przed wprowadzeniem panstwa koscielnego nie byly tylko zartem.
Czyli tak: zeby dostac prace: opinia ksiedza z parafii
zeby wybudowac hale zgoda diecezji
A w kielcach sie nie bawia tylko buduja...to chociaz hale beda miec lepsza od
naszej bo druzyny to NIGDY :)
Obserwuj wątek
    • Gość: hadball fan Kwidzyn czeka IP: 193.59.95.* 10.02.06, 08:25
      Jutro wszyscy jadą do Kwidzyna dopingować najlepszą drużynę w kraju !!!! Do
      Kwidzyna jest tylko 180-190km.
      Pomóżmy piłkarzom dobrze rozpocząć rundę rewanżową. Musi być dobre otwarcie.
    • Gość: CIEKAWY Re: Ratusz wycofuje się z części przetargu na hal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 09:05
      az 15 lat ratusz wspolnie z kuria zastanawiaja sie jak upamietnic miejsce
      celebry. 15 lat !!! to szmat czasu, a na placu nie ma nawet pamiatkowej
      tablicy! obudzcie sie urzednicy i wielcy duchowni.
      • roman_j Re: Ratusz wycofuje się z części przetargu na hal 10.02.06, 12:05
        Gość portalu: CIEKAWY napisał(a):

        > 15 lat !!! to szmat czasu, a na placu nie ma nawet pamiatkowej tablicy!

        Błąd. Przed napisanie wpisu trzeba się było wybrać na wycieczkę i ... obejrzeć
        tablicę, która tam jednak jest. Nawet od jakiegoś czasu jest oświetlona.
        Jak sądzę, oświetlenie powstało na skutek interpelacji Jaśnie Oświeconego
        Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Wielmożnego Radnego Tomasza Korgi (mam
        nadzieję, że nie pominąłem żadnego z Tytułów). ;-))
    • Gość: Hala Re: Ratusz wycofuje się z części przetargu na hal IP: *.c241.petrotel.pl 10.02.06, 09:15
      Powinno być w tej wiadomości jeszcze wyszczególnione, którzy to urzędnicy za tak "profesjonalną" pracę zostali z magistratu wyrzuceni na zbity pysk.
    • Gość: roland Re: Ratusz wycofuje się z części przetargu na hal IP: *.c241.petrotel.pl 10.02.06, 09:20
      To bardzo interesujący ton wypowiedzi v-ce prezydenta wobec oczywistej gafy w przetargu podczas której usiłowano zdjąć z ofert tajność. Bardzo interesujący ton wypowiedzi, a nawet grożby...
      • roman_j Re: Ratusz wycofuje się z części przetargu na hal 10.02.06, 12:10
        Ten ton jest zrozumiały. Pan wiceprezydent Kolczyński czuje się silny i butny po
        zwycięstwie PiS-u w wyborach. Poza tym czuje się silny siłą swego Pryncypała.
        Jego Pryncypał zaś czuje się silny siłą swego serdecznego przyjaciela, Jarka
        Ksero Kaczyńskiego. Ten zaś czuje się silny siłą i władzą swojego drogiego brata
        Prezydenta. Prezydent zaś który czuje sie silny siłą Boga, Woli Narodu,
        Historycznej Konieczności oraz Prawa (Kaduka) i Sprawiedliwości (Dziejowej).
        :-)) Dlatego musimy się do takiego tonu przyzwyczajać, bo będzie on pobrzmiewał
        coraz częściej w ustach polityków PiS.
        • Gość: K Re: Ratusz wycofuje się z części przetargu na hal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 16:53
          Roman_j jest np "mocny w gębie".


    • Gość: Gość Re: Ratusz wycofuje się z części przetargu na hal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 09:47
      Ja współczuje budowniczym tej hali przecież tam jest jedno wielkie gruzowisko
      po budowie stadionu!!! No i jeszcze stare fundamenty pod halę!! Szkoda mi ich :)
      • Gość: Gostek Nowomowa Kolczyńskiego IP: *.c241.petrotel.pl 10.02.06, 11:12
        Inicjatywa to moze i jest niekontrowesyjna, ale Panie absolwencie Włodkowicza,
        śpieszę wyjaśnić, że wykonanie to było nie tylko wątpliwe, ale żenująco nie
        udolne(mam nadzieję, że niechodziło o eliminację "projektantów-nie-ludzi" czy
        nie należących do PISu) i z pewnością, złamało reguły tajnosci ofert przed ich
        rozpatrzeniem. Jeśli Pan tego nie rozumie to są przecież kursy z prawa zamówień
        publicznych.
        Widzę że wyciągneliście w PISie wnioski z lodowiska: juz nie tylko cena będzie
        kryterium oceny, "najpierw otworzymy oferty i wyeliminujemy niewłasciwych" i
        dopiero potem cena.

        Gratulacje nasz kochany, wszech mądry wiceojcze wszystkich płocczan.
      • Gość: ojciec Dyrektor Zartujesz - będą roboty dodatkowe, IP: 193.59.95.* 10.02.06, 13:07
        każdy wykonawca to uwielbia. Protokoły konieczności itp. miodzio. Żyć, nie
        umierać. Stawiam 100 do 1, że konieczne roboty dodatkowe wyniosą min. 50%
        zakresu podstawowego.
    • krystiano75 Re: Ratusz wycofuje się z części przetargu na hal 10.02.06, 11:35
      Ja bym jeszcze dodał i...

      elokwentny inaczej
    • krystiano75 Re: Ratusz wycofuje się z części przetargu na hal 10.02.06, 11:35
      Ja bym jeszcze dodał i...

      elokwentny inaczej. :-))
    • i_love_putin Założę się, że przetarg wygra VECTRA !!!! 10.02.06, 13:02
      Przecież nikt inny w Płocku nie ma szans.
      Korupcja przeżarła wszystko.
      • Gość: zez Re: Założę się, że przetarg wygra VECTRA !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 22:09
        Coraz beszczelniejszy i butny v-ce nie zdaje sobie sprawy, że tą pokrętną,
        głupią wypowiedzią tylko potwierdził podejrzenia, że chcieli wykorzystać Kurię
        do swoich przekrętów /bardzo podobnych do przekrętów z Polimeni/ oraz wykazał,
        że w UM, a w szczególności w Wydziale Zamówień Publicznych nie znają przepisów.
        Panie TK tak trzymać, a wtedy nawet Rada Parafialna nie pomoże.
        • Gość: gwizdek Re: Założę się, że przetarg wygra VECTRA !!!! IP: *.c154.petrotel.pl 11.02.06, 10:59
          Ha ha ha ha! Ja pierdzielę! Ha ha ha ha ha! Dobre.
    • Gość: wyborcaA Re: Ratusz wycofuje się z części przetargu na hal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.06, 09:09
      A więc złamanie prawa w tym przetargu było świadome, rozumiecie , świadome,
      przecież tego Kolczyńskiego powinni zamknąć od zaraz
    • Gość: łodzianin TALIBOWIE IP: *.uni.lodz.pl 12.02.06, 11:06
      Przeczytalem i nie wierze. Naprawde Wasz ratusz zazadal akceptacji kurii w
      publicznym przetargu??!!! Bedziecie w wyborach glosowac na talibow czy na
      lewice?

      Wkrotce wybory samorzadowe. Jesli sie nie obudzimy i nie poprzemy lewicy (SLD-
      SdPL), Polska rzadzic beda kato-nazistowscy talibowie.
      • Gość: samoobrona Re: TALIBOWIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.06, 23:32
        A co z nami. Na nas też możecie liczyć!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka