Gość: Grzenius
IP: *.icpnet.pl
09.02.06, 22:40
Z tymi pierdzielami to nigdy nie powstanie hala.
Najpierw sie bawili kto ma wybudowac, teraz jaka ma byc.
Widze obawy przed wprowadzeniem panstwa koscielnego nie byly tylko zartem.
Czyli tak: zeby dostac prace: opinia ksiedza z parafii
zeby wybudowac hale zgoda diecezji
A w kielcach sie nie bawia tylko buduja...to chociaz hale beda miec lepsza od
naszej bo druzyny to NIGDY :)