Gość: BoB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 19:44 FIRE WALK WITH ME Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wódz Re: KOALICJA PLATFORMERSÓW PRZECIW SYDOWI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 20:39 musi odejść Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Za! Re: KOALICJA PLATFORMERSÓW PRZECIW SYDOWI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 21:38 Sam nie da rady - trzeba mu pomóc Odpowiedz Link Zgłoś
milton_plock Re: KOALICJA PLATFORMERSÓW PRZECIW SYDOWI 21.02.06, 22:49 ... no, widzę, że się coś zaczyna dobrze dziać w plockiej PO :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a. Re: KOALICJA PLATFORMERSÓW PRZECIW SYDOWI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.06, 19:46 chlają tylko,- jak dzieci, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: he Tomaszku dosc rudzielcu IP: 80.50.35.* 23.02.06, 20:36 Tomaszku przestan sie kompromitowac kazdy wie ze rude to wredne:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Ja tam go bardzo cenię, uczciwy człowiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.06, 20:44 Panie Adamie/Arku widzę, że puszczają nerwy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kos Re: Ja tam go bardzo cenię, uczciwy człowiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 16:25 ostatnio chłopaki jakieś nerwowe się porobiły; ale stanowiska to nie wszystko - warto jakieś pozytywne cele w życiu sobie znaleźć! bo załamka może dotknąć i frustracja Najlepszego!!! ja tam jestem szczęśliwy a nie mam jakiegoś ważnego stołka:)))) HHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AB Re: Ja tam go bardzo cenię, uczciwy człowiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.06, 16:58 Pytam członków PO - kiedy to się skończy, może pomóc szanownemu koledze i też wysmarować artukół w prasie? Rzeczywiście popisał się działalnością a to do czego jest zdolny możemy własnie obserwować, na całe szczęście dla PO poseł nie dał się zaszantażować i stanął na wysokości zadania by bronić nasze ideały - ideały Platformy Obywatelskiej POzdrawaiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Ja tam go bardzo cenię, uczciwy człowiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 19:47 Ładnie się chłopcy postarali, tylko co dalej z nimi samymi, może jest jakaś wróżka na forum? Odpowiedz Link Zgłoś
unnamed2 Re: koalicja przeciw ........... 28.04.06, 21:05 syda już nie ma ale zostały szkodliwe odnogi syda w postaci uchwała, kajkowskiego i stachowicza i czas je też odciąć żeby chwasty się nie rozrosły Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: koalicja przeciw ........... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 21:10 a gdzie się podział???? nie zniknął -nie zniknął tylko odnogi mu odrastają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Kajkowski Sprostowanie!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 21:23 Co do tej "uchwały Kajkowskiego i Stachowicza" to chodzi o tego rudego!!!!! bo ja jestem w PO od kiedy powstała i NIGDY NIE BYŁEM W SLD !!!! ani innych sldlowskich hybrydach Z sydlewskim to mam tyle wspólnego że mnie wykasował kiedys z listy członków i z cięzkim sercem przyjął z powrotem zebym nie robił awantury o to w Warszawie. Rudy to nawet nie moja rodzina ..dzięki Bogu! Pozdrawiam i prosze o doprecyzowywanie o którego Kajkowskego chodzi! MICHAŁ Kajkowski Odpowiedz Link Zgłoś
unnamed2 Re: Sprostowanie!!!!! 28.04.06, 21:47 chodzi nie o Pana Michała a pana Waldka Odpowiedz Link Zgłoś
unnamed2 Re: Sprostowanie!!!!! 28.04.06, 21:49 sprostowanie!!!!!!! to nie syd Pana wyrzucił a Pan Stefan K. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tgg KOA LICJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 20:26 www.miscproject.com/lista/r/ro.html Odpowiedz Link Zgłoś