Gość: km IP: *.c157.petrotel.pl 18.04.06, 22:51 Szukam właściciela wartosciowego przedmiotu znalezionego we wtorek w autobusie nr 3 .Do jutra. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj