Gość: andrzej
IP: *.c245.petrotel.pl
25.10.06, 20:18
Jestem bardzo zdziwiony ze są jakieś lamety że niby drużyna się rozsypała z powodu chorub i kontuzji.Zawodników jest więcej niźli 11-tu, wiec wielki czas by pokazali się ci co niby mają zastępować, prosze dać im szansę,niech kibic oceni czy pozostali zawodnicy są warci by grać w pierwszej lidze ,a i sami niech to udowodnią .Okaże sie czy i kto ma rację że znaleźli sie w tym klubie.Prawda wyjdzie czy WISŁA bedzie wygrywać bo sprowadzono piłkarzy do gry ,za co odpowiada prezes, czy rację ma kibic mówiac że pan Dmoszyński zmarnował tyle czasu będąc prezesem .