Dodaj do ulubionych

Nafciarze cieszą się i cierpią

IP: *.c245.petrotel.pl 25.10.06, 20:18
Jestem bardzo zdziwiony ze są jakieś lamety że niby drużyna się rozsypała z powodu chorub i kontuzji.Zawodników jest więcej niźli 11-tu, wiec wielki czas by pokazali się ci co niby mają zastępować, prosze dać im szansę,niech kibic oceni czy pozostali zawodnicy są warci by grać w pierwszej lidze ,a i sami niech to udowodnią .Okaże sie czy i kto ma rację że znaleźli sie w tym klubie.Prawda wyjdzie czy WISŁA bedzie wygrywać bo sprowadzono piłkarzy do gry ,za co odpowiada prezes, czy rację ma kibic mówiac że pan Dmoszyński zmarnował tyle czasu będąc prezesem .
Obserwuj wątek
    • Gość: fan odp IP: *.c153.petrotel.pl 26.10.06, 19:51
      panowie to co piszecie to totalna lipa
      ja tylko wam napiszę o pewnych układach
      trener czeski nie ma uznania i odchodzi
      przychodzi pan B. i wieczny asystent pan M.
      prezes już szuka posady w w-wie (orange liga)
      reczni się nie liczą może miasto coś zrobi
      tylko się kasa liczy
      wydane 1,5 mln na nawodnienie płyty
      wydane 2,5 mln na płytę podgrzewana
      wydane 1,6 mln pawilon, szatnie i ... (ogórek) lipa
      gdzie restauracja i sklep klubowy
      rzecznik prasowy klubowy do rady miasta ?
      proszę tylko o rozliczenie tej kasy
      to tylko kilka punktów. ...
      pozdrawiam kibic

    • Gość: oko Ogłoszenie !!! IP: 88.220.32.* 26.10.06, 20:56
      Zamienię PUCHAR I SUPER PUCHAR na przyzwoitą grę w LIDZE !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka