Gość: k.w. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.06, 13:00 zagospodarować wreszcie stary budynek (halę produkcyjną ) Cotexu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pchełka Re: Cotex IP: *.plock.msk.pl 11.11.06, 18:15 Tak, też jestem za. Przyznam szczerze że widziałabym tutaj centrum handlowo-rozrywkowe. Byle tylko miasto nie zrobiło z niego kolejnego pałacu cudów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kis Re: Cotex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.06, 00:09 a co tobie do prywatnej własności, właściciel zrobi co będzie chciał nawet market. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkanka Re: Cotex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.06, 11:02 a czyje to jest ? Tłuką szyby , dewastacja następuje szybko , szkoda takiego wielkiego budynku . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pumcia69 Re: Cotex IP: *.ipartners.pl 07.12.06, 12:38 Wydaję mi się ze to jest dobry pomysł na centrum handlowe ale nie wykluczam również prywatnych mieszkan..moze nawet tanich mieszkan!! Odpowiedz Link Zgłoś
ivi84 Re: Cotex 28.02.07, 17:28 Cotex łatwo był rozwalić, ludzi pozwalniać, ale żeby cokolwiek nowego powstało w tym mieście, jakieś miejsca pracy, czy wogóle zmienić jego wygląd, to kochani, my (czyt.rządzący) raczej się cofamy! p.s. nie traćmy nadziei jednak zawsze można uciec przez nowy most! ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k.w. Re: Cotex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.07, 09:49 rozgoryczenie zasłania Ci oczy, przyjdź na ul. Piłsudzkiego, to zobaczysz, ile się tu dzieje. Tak dużo inwestycji nie było dawno. Za komuny nic nie zrobili, bo prawdopodobnie bali się takich opinii jak Twoja. Przetrzyj oczy, to zobaczysz, ile powstaje nowych obiektów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkanka osiedla Re: Cotex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.07, 09:31 zaczynają coś robić , długo wywozili gruz a teraz coś robią w środku , ale co to mabyć robotnicy milczą . Odpowiedz Link Zgłoś