Dodaj do ulubionych

Wybieramy Płocczanina Roku 2006

19.04.07, 00:52
Nie wiem, kto wybiera kandydatów, ale żaden z nich na to miano nie zasługuje!
Przemyślcie sprawę. Naprawdę Ci ludzie nie są godni takiego tytułu!
Obserwuj wątek
    • Gość: aj KUTYło - śmiechu warte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 04:25
      Wszyscy którzy znają obecną sytuację w Małachowiance boki zrywają ze
      śmiechu !!!. Takiego syfu tam nigdy nie było. Nos zawinięty do góry. Ludzie
      mówią o tym, że nic innego poza swoim teatrzykiem nie widzi. Słyszałem też o
      planach Pani derektor budowlanych, w których pomaga jedyny słuszny architekt w
      mieście - jej menrzulek :). Gratulacje za nominacje :)
      • Gość: Agnieszka Re: KUTYło - śmiechu warte IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.07, 05:40
        pani Utzig dostała nominację tylko dla tego że jej niedojda małżonek projektował
        domek jednorodzinny panu prezydentowi Milewskiemu, no i jeszcze robił rysunki do
        tzw. książki wyborczej
        • Gość: boru.h Re: KUTYło - śmiechu warte IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.07, 05:41
          ciekawe kiedy pan małżonek pani dyrektor zapłaci swoim dłużnikom
          • Gość: gość Re: KUTYło - śmiechu warte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 23:49
            Nie wiem jak ten człowiek otrzymał jakiekolwiek uprawnienia! Jego postawa w
            sprawie reprezentowanej przeze mnie była taka, że budynek nie da się
            zaprojektować! Jako eksperta przyciągnął na spotkanie wiceprezydenta Płocka
            (byłego na szczęście), który popierał jego tezy. Budynki stoją, żadne słońce
            ich nie położyło (ani zima), a kompetencje tych panów poddaję w wątpliwość!
            Jeden jest doktorem, drugi magistrem. Mają uprawnienia! Nadane przez powołane
            do tego celu urzędy! Ja jestem praktykiem, budowałem różne obiekty jako majster
            i wydaje mi się, że moja wiedza jęst większa niż doktorancka. Panu Krzysztofowi
            Kamińskiemu - życzę wielu sukcesów w projektowaniu trzypiętrowych budynków z
            garażami podziemnymi w Ząbkach przy ul. Powstańców. Przemieszczą się po
            zbudowaniu o ponad metr. Życzę sukcesów w pomiarach!
            • Gość: Obserwator Re: KUTYło - burycyło i było śmiechu warte IP: *.plock.mm.pl 20.04.07, 23:55
              Kto i po co wymyślił tych wykszałciuchow na sędziów moralności delikwentów.
              Oni nawet nie wiedza co robią ludzie w mieście. Zlikwidować te farsę z wyborami.
    • roman_j Wybieramy Płocczanina Roku 2006 19.04.07, 07:07
      Trudny wybór. Sami zacni kandydaci. Prawie na każdego chciałbym oddać głos. :-))
    • Gość: ania Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: 193.59.95.* 19.04.07, 07:28
      Pogonowski Mariusz to człowiek o wielkim sercu.
      Z wielkim zaangażowaniem reżyserował spektakl. Ludzi niepełnosprawnych traktuje
      jak równorzędnych partnerów.
      Dał tym ludziom siłę i wiarę we własne możliwości.
      W pełni zasługuje na tytuł Płoczcanina roku.
      Panie Mariuszu dziękuję Panu za wszystko co Pan robi dla sprawnych inaczej:)
      • Gość: Aneta Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.c246.petrotel.pl 20.04.07, 18:39
        Zgadzam sie . Sama chodze na te warsztaty i widze ze tych ludzi traktuje jak
        kazdego innego czlowieka ,daje im szanse i wogole...powinien zostac
        ploczczaninem roku
        • Gość: Patryśka Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.07, 23:05
          Pewnie że powinien bo to człowiek po którym widać że kocha to co robi i jeszcze
          pomaga innym..:) a warsztaty to fajna sprawa.;)
    • Gość: s@wa Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 07:42
      Kandydatem ksiądz i to wymieniony jako pierwszy.Czy my będziemy żyli kiedyś w
      normalnym kraju(mieście)?.Wątpię.
      • kawka Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 19.04.07, 08:48
        Gość portalu: s@wa napisał(a):

        > Kandydatem ksiądz i to wymieniony jako pierwszy.Czy my będziemy żyli kiedyś w
        > normalnym kraju(mieście)?.Wątpię.

        Ja też wątpię. Bo normalny kraj to według mnie taki, w którym nikt nie reaguje
        histerycznie na księdza, żyda, geja, ciemnoskórego itp. Kiedy na każdego
        człowieka patrzy się jak na osobę i ocenia jego postępowanie, a nie "etykietkę".
        Wątpię w normalność, bo za dużo jest stale podsycanych różnych fobii.

        A co do kandydatur - przynajmniej jedna budzi moje wątpliwości. No chyba że to
        bardziej wybór jednego dokonania niż całokształtu dokonań... Ale tytuł
        Płocczanina Roku powinien chyba przypaść osobie, która - poza sukcesem - nie ma
        na koncie wątpliwych działań.
      • Gość: arn Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 08:51
        Wyjedz czym predzej do jUKeju, to od razu bedzie tu troche normalniej...
    • Gość: xyz Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 09:58
      A ja proponuję dyr.III L.o.To jest oddana osoba,która niestety nie jest
      odpowiednio deceniona.Wrażliwa na losy człowieka,po prostu urocza.
      • Gość: Płocczanin roku Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.c152.petrotel.pl 19.04.07, 11:09
        Głosujcie na mnie :)
      • Gość: grv Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 14:05
        moja odpowiedz na twoj post : HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!
    • Gość: s@wa Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 11:24
      Kawka nie denerwój się(chyba,że Twoim strojem jest habit).Jestem daleki od
      segregowania ludzi na gorszych lub lepszych ale wpływy Krk powinny się
      definitywnie w tym kraju(katolickim do szpiku kości skończyć).Jeżeli mamy być
      krajem europejskimto to wiara musi być indywidualną sprawą każdego Polaka.Jest
      zbyt dużo biedy w tym kraju w porównaniu z przepychem i obłudą przedstawicieli
      kościoła.Przykładów jest aż nadto:współpraca z sb.,przekręty w
      Caritasie,moletowania ,pedofilia,pazerność finansowa,itd.,itd.Życzę przyjemnego
      dnia.
      • kawka Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 19.04.07, 11:42
        W poprzednim poscie napisałeś:
        Kandydatem ksiądz i to wymieniony jako pierwszy.Czy my będziemy żyli kiedyś w
        normalnym kraju(mieście)?.Wątpię.

        To, że ksiądz kandyduje do świeckiego tytułu Płocczanina Roku, to jest właśnie
        normalność. Bo ludzie stanu duchownego żyją i działają pośród społeczeństwa.
        Kapituła nie zgłosiła zbiorowo całego kleru, ale jednego człowieka, którego
        zasługi dla Płocka doceniła - ale ten wybór jest dodatkowo poddany weryfikacji
        wszystkich głosujących.
        To, co piszesz o środowisku Kościoła, można przypisać i innym grupom. Na
        przykład nauczycielom, bo i wśród nich byli esbeccy donosiciele, co i rusz
        słychać o pedofilii, a i podsyłanie sobie "korkowiczów" też świadczyć może o
        pazerności. Podobnie z lekarzami, o urzędnikach już nie wspomnę. W tej
        konkretnej sytuacji stosowanie odpowiedzialności zbiorowej wydało mi się
        przejawem jakiejś fobii. A habit nie jest moim strojem organizacyjnym (jestem na
        takie ubranka zbyt swobodna :-) ) i wiele mnie w Kościele również denerwuje.
        Tyle że nie widzę powodu, by warczeć na widok każdego habitu czy sutanny.
        • Gość: MISIEK Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.c245.petrotel.pl 19.04.07, 12:01
          KAWKA CZY TY JESTES JEDNYM Z TYCH MOLESTOWANYCH PRZEZ KSIĘŻY? NA PEWNO. ŻAL MI
          CIĘ
          • kawka Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 19.04.07, 12:04
            Misiek, a czy to ty jesteś tym chłopcem, o którym mówili w tv, że koń kopnął go
            w głowę? Wyrazy współczucia :-))))
    • Gość: s@wa Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 14:03
      KAWKA.Wymiana poglądów była miła,chociaż krutka.Jestem pełen uznania.Potrafisz
      ripostować.Życzę powodzenia.Habit to był żart ale nie dałaś się
      sprowokować.Szacunek z mojej strony dla Twoich poglądów.
      • Gość: grv Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 14:07
        ty tez sie nie denerwuj ale polecam ci lekture slownika ortograficznego bo to co
        wyprawiasz z slowami typu "krUtka" boli w oczy
        • Gość: Renia Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 14:11

          Ja głosuję na Płócienników, wspaniali ludzie
          • Gość: gość Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 23:20
            A kto to jest! Mieszkam w Płocku od początku lat 70-tych, a o takich ludziach
            nie słyszałem! Ja może zagłosuję na Leppera?
            • Gość: gość Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.c247.petrotel.pl 14.05.07, 12:12
              Jeśli ich nie znasz to znaczy że nie interesujesz się tym co się dzieje w naszym
              mieście!!!!!!!!!
    • Gość: kas.wis. Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 14:35
      Wiec kto według Ciebie jest?
    • Gość: chodzę do teatru Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 14:38
      POGONOWSKI???????????? ZA CO ??? ŻE WRÓCIŁ DO PŁOCKA PO STUDIACH???
      • Gość: Aneta Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.c246.petrotel.pl 20.04.07, 18:41
        Znasz go wogole ?? bo ja tak i jakos nie zgadzam sie z toba..
        • Gość: gość Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 23:23
          Nie znam i nie mam pojęcia co on robi! Jest dla mnie nikim - jak mogę głosować
          na nikogo?
      • Gość: Patryśka Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.07, 23:10
        widać że nic o nim nie wiesz ! więc się nie odzywaj...najpier poszukaj
        informacji a potem się wypowiadaj..
        dowiedz się co zrobił po tym jak wrócił do Płock i jak pomaga ludziom...
    • Gość: FARA PŁOCK Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 14:50
      ...a Cegłowski to za co..?? za wakacje w egipcie czy za remonty za kase ksiedza
      Dybińskiego... tu es petrus było dzięki Orlenowi bo to oni wyłożyli kase i był
      dzień chemika... bez cukrowania i lizania... prosze
      • Gość: www Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 15:38
        Co ty możesz wiedzieć o tym kto za tym stoi? Tu es Petrus jest pomysłem Księdza
        Cegłowskiego i wszystko. Zapytajcie się w urzędzie miasta to wam powiedzą
        prawdę. A ks. Dybiński to jaką kase miał? przecież to parafialny dochód. Więc o
        jakiej kasie Dybińskiego jest mowa? To że sobie przed odejściem na emeryturę
        wyremontował dawną organistówkę to już nikt nie powie, bo pewnie mu się
        należało. A do domu emerytów na misjonarską a nie za moje pieniądze po kryjomu
        remontuje sobie cztery kąty emeryta. To obłuda i bezczelność.
        • Gość: płock Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 16:18
          Tu es Petrus jest inicjatywą ks. Cegłowskiego. To on wyprosił ten koncert w UM
          i Orlenie.

          Zdecydowanie to proboszcz Fary zasługuje na ten tytuł.
          • Gość: olo Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 16:27
            i tak Kutyło jeste najlepsza :) buhahahahahahahahaha
            ale przypał, ku.. mać gratulacje za wybór !!!
            Jeśli ona Płocczaninem roku, to Zombirt Płocczaninem STULECIA.
          • Gość: zbud-2 Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: 195.205.223.* 19.04.07, 17:33
            już masz 300 dni odpustu !!!!Pisz dalej !!
        • Gość: Wiem co wiem. Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.plock.mm.pl 19.04.07, 16:28
          niewielka grupa wybiera typy nieznanej grupy sędziów, którzy znają tylko swoje
          środowisko. To jest niemiarodajne. Zlikwidować taki tytuł.
        • Gość: FARA PŁOCK Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 21:39
          ...a ty co wazeliniarzu.>?? nie wiesz to sie nie wypowiadaj i nie dyskotuj...
          już jeden dupowłas jest!!!
        • Gość: Parafianin**** Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 21:57
          barani lbie organistowka zostala wyremontowana za wszystkich parafian fary
          pieniadze a nie za twoje, podejrzewam ze twoje dochody wystarcza jedynie na
          odziez kupiona na wage w ciuchlandii. Niestety za ks. Dybińskiego w Farze bylo
          wszystko jawne kazdy remont zostal publicznie rozliczony z kazdych wydanych
          pieniedzy sie ta osoba rozliczyla, wydaje sie jesli jestes takim wiernym
          sympatykiem fary i ich ksiezy powinienes dostrzec ze remont organistowki
          skonczyl sie odnowa elewacji zewnetrznej i dachu calej plebanii i pozostawil po
          sobie 408000 tys zl,a obecny proboszc dokonal remontu plebanii wewnatrz z
          wymiana okien oraz prezbiterium w kosciele o ile wiesz co to jest prezbiterium.
          Podejrzewam ze bez tych pozostawionych pieniedzy to ks. Ceglowski zrobilby w
          spodnie na rzadko a nie dokonalby tego remontu . co do tu es petrus niestety
          sponsorowal UM wraz z mazowieckimi z okzji dnia chemika . obecny proboszcz poza
          dennymi dowcipami i glupim smiechem w trakcie kazanie nawet porzadnie nie
          potrafi zorganizowac uroczystej mszy sw. najlepszym przykladem byl okres
          przedswiateczny i cale tridum paschalne oraz rezurekcja jak byles to powinienes
          zobaczy jakl to wygladalo ŻENADA -
          • Gość: asz Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 22:09
            płocczaninem k roku winien zostac ZD
          • Gość: płock Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:16
            > nawet porzadnie nie
            > potrafi zorganizowac uroczystej mszy sw.

            Polecam przypomnienie ubiegłorocznej mszy na 650-lecie fary (23.04.2006) oraz
            Uroczystości Zygmuntowskie (7.05.2006) :)

            > a obecny proboszc dokonal remontu plebanii wewnatrz z
            > wymiana okien oraz prezbiterium w kosciele o ile wiesz co to jest
            > prezbiterium.

            Coś mi się zdawało że trochę więcej zrobił: dzwonnica, iluminacja zewnętrzna
            fary, tablice pamiątkowe ....

            > co do tu es petrus niestety
            > sponsorowal UM wraz z mazowieckimi z okzji dnia chemika .

            Owszem, ale gdyby nie wcześniejsza wizyta ks. Cegłowskiego w UM to tego
            koncertu by nie było. Ks. Cegłowski nie załamał rąk gdy dowiedział się że Tu Es
            Petrus kosztuje 200 tys. złotych, ale poszedł szukać sponsora. I znalazł. A 99%
            innych księży machnęłoby ręką.



            • Gość: ... Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 16:34
              wazelinka...
          • Gość: Łoś Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 16:33
            ...popieram popieram... a jak by to ks probosz powiedział na koniec hahahaha...
            (bukiet)
        • Gość: fan cegly..:D Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 22:09
          tak naprawde to ni ceglowski a niepracujacy juz w Farze ks.Maciej Jastrzebski
          wywalczyl wystep tu es petrus w plocku. obecny probosz potrafi tylko jezdzic na
          urlop do tajlandii i wypaprywac kase na rozne zbedne rzeczy.....(a w kosciele
          zimno jak w psiarni ....)oraz narzekac po mszy ze ludzie malo na tece daja , a
          czyja to wina?........
          • Gość: Łoś Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 16:35
            jak to wcale nie Banderas jej ludzie koncert zrobił Orlen i tyle a zę w
            kosciele pizga to wszscy wiedzą
      • Gość: Gość Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 23:25
        Może jeszcze posłankę L... smarował w tym Egipcie?
    • Gość: p@wel Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.c156.petrotel.pl 19.04.07, 17:50
      a ja uważam żeJednynym wartosciowym kandydatem jest Dyrektor ZOO P. Niwelinski.
      Zauważcie on robi swoje z korzyśica dla ogrodu , w polityke sie nie wtraca jest
      spoza ukladów , a ile dobrego zrobił dla naszego ogrodu, ktory juz niedlugoi ma
      szanse stać sie jednym z najlepszych w Polsce.
      • Gość: Wyborca Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.plock.mm.pl 19.04.07, 17:55
        A ja, że MM.
        • Gość: wyborca Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.c244.petrotel.pl 19.04.07, 18:15
          ja bym przyznał zbiorowy tytuł Płocczanina Roku dla fotogalerii plock24.
          kawal dobrej roboty dla promocji miasta.
    • Gość: Leszek Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.plock.mm.pl 19.04.07, 18:18
      Szefa płockiej Metanoi.
    • Gość: Marek 38 Re: pani renata... IP: *.c240.petrotel.pl 19.04.07, 20:14
      Pani Renata???? lol
      • Gość: bartek Re: pani renata... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 19:07
        Wybierzmy Płocczanów obcym precz.
        • Gość: e Re: pani renata... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 19:27
          jak to ?
          • Gość: mniut :) IP: *.c157.petrotel.pl 21.04.07, 07:59
            Proponuję już teraz ogłośić Mariusza Pogonowskiego Najbardziej Nieuczesanym
            Płocczaninem Roku.
      • Gość: Marcin Re: pani renata... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 18:10
        Czy ktoś tych kandydatów weryfikuje? Żeby później nie było takiego zgrzytu jak
        z biskupem Wielgusem.
        • Gość: Cicho sza Re: pani renata... IP: *.plock.mm.pl 22.04.07, 18:14
          I nie boisz sie tak pytać?
    • Gość: kolo Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.07, 12:07
      A moze zamiast szukać kandydatów na salonach ,szanowna kapituła /Ci co
      nominują / poszukali by wśród ludu -z reguły ktos kto robi dobrą robote nie ma
      czasu na chodzenie po salonach a tam decydenci omawiaja sprawy ważne np. kogo
      wybrac Płocczaninem Roku ,komu dac kase itp. ,
      ale gdzie tam buty by sobie pobrudzili -po co szukac lepiej niech zostanie w
      swoim gronie .
      • Gość: plocczanin Re:Nie Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.plock.mm.pl 21.04.07, 13:51
        jest tak jak napisałeś. Poniżej kanapy to hołota.
        • Gość: gosc Re:Nie Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.07, 19:56
          dlatego podoba mi sie kandydatura Maltańczyków. Oni są naprawde zwarci i
          gotowi. Widziałem ich na niej jednym koncercie, jak całą noc byli gotowi nieść
          pomoc.
          Pozdrawiam Was gorąco
          • Gość: byly maltanczyk Re:Nie Wybieramy Płocczanina Roku 2006 -msm IP: *.chello.pl 30.04.07, 15:55
            i co jeszcze?
            Jaki tam jest burdel w maltanskiej- glowa mała... Szef-kiepski i ciapowaty... Jesli msm dostanie tytul płocczanina roku to szanowny komendant na laurach spocznie, a wolontariusze(ktorzy na prawde DUZO robia) nic z tego nie beda mieli, nawet wiekszych podziekowan.
    • Gość: Życzliwy Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.07, 15:06
      Serdeczne gratulacje Organizatorom, Kandydatkom i Kandydatom. Cieszę się, że
      został dostrzeżony Wasz zapał, pasja, wysiłek, poświęcenie i praca. Wszystko to
      w sumie złożyło się na Wasze niewątpliwe sukcesy. Życzę dalszych satysfakcji z
      twórczych osiągnięć. Oby ich było jak najwięcej!
    • Gość: balon Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.07, 15:26
      Płocczaninem roku powinien zostać słynny prokurator Jan.S. bo prowadzi sprawy
      gdzie chodzi o grube miliony i dlatego ludzi nie zamyka.
      • Gość: Antykleryk KPINY a nie wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.class147.petrotel.pl 26.04.07, 10:10
        Wszytskie nominacje całkowicie bezsensu. Tak samo bez sensu jak polityka
        naszego Prezydenta. Staczamy się jako miasto, jako całość na dno. I niedługo
        zatopimy się w mule, tak jak utoneła nasza drużyna piłkarska. To nie wybór na
        Płocczanina roku, tylko kpina z ludzi mieszkających tu od lat.
        Kleryk niech zostanie Płocczaninem roku, za to, ze pomógł ściągnąć Rubika
        hehehehe Osiągnięcie warte takiego tytułu!!!! Żenujące miasto z żenującą władzą
        i jeszcze gorszym forum!!!
    • Gość: Pytający Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 19:09
      Dlaczego nie ma nazwy owieczki lub baranka? Skoro jest na zdjęciu, to tez
      bierze udział w plebiscycie...
    • Gość: ktoś Cegłowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.07, 17:49
      Cegłowski Płocczaninem roku-koń by się uśmiał. A co on za zasługi ma? Tu es
      Petrus w Płocku to nie jego pomysł, ani finanse. Pomysł był Banderasa.
      A reszta? Nie wiem...że książka jakaś o farze powstała? Ze zdjęć z konkursu...W
      kościele zimą, to prawda zimno jak u psa w budzie. Wyremontowano prezbiterium,
      tylko ciekawe kto to sfinansował.
      • Gość: Gość Re: Cegłowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.07, 22:04
        Jak tak można pisać na bohatera, który zdobył pieniądze z ambasady rosyjskiej
        na odnowę...moralną!
    • Gość: Polak Katolik Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.c247.petrotel.pl 02.05.07, 12:51
      Ty chyba jesteś cyklista.Jak możesz - Ksiądz i Maltańczycy nie zasługują?! W IV
      RP zawsze zasługują na wszystko. I miło, że Gazeta to pojeła. Co prawda
      wszystkich poparcie Michnika wykańcza ale może nie o to chodzi.
      • Gość: Polak Katolik Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.07, 13:29
        Co ty za brednie piszesz!? Kogo wykończyło nazwisko Adama Michnika? A ksiądz
        proboszcz bardzo ładnie wygląda w swoim luksusowym samochodzie, który chowa,
        żeby ludzie go nie widzieli. Ciekawe za co kupił tę półsportową furę?
        • Gość: Polak Katolik Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.c247.petrotel.pl 02.05.07, 20:06
          Trzeba Cię zapamiętać - podglądaczu ksężych fur . Ustali się Twoje perosnalia i
          do kartotek policyjnej i parafialnej. Już żebro to załatwi. A poparcie Adama
          Michnika wykończyło Unię Wolności.Pozdrawiam!
          • Gość: optymistka Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.07, 22:32
            dobra tam, glosujcie na pogonowskiego albo ewentualnie na malte i git ;)
            polecam te kandydatury :)
            • Gość: nina [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.07, 22:47
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: Do Polaka Katolika Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 13:19
            Nazwisko Adama Michnika wykończyło Unię Wolności? Zastanów się nim napiszesz
            bzdury! Nie znasz faktów historycznych. Unia Wolności po prostu została
            przekształcona. Natomiast Adam Michnik to bardzo zasłużony człowiek, działacz
            demokrotycznej opozycji i to jego wykańczano w więzieniach. To on pomagał i
            pomaga ludziom. Ale co ty wiesz? Dla ciebie nie ma autorytetów. Idź do
            księdza...
    • Gość: Tanis Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.eu.org 03.05.07, 09:11
      Najbardziej nie zasługuje na to miano Kutyło...chodziłem do Małachowianki i wiem
      jaka jest naprawdę...nie głosujcie na nią ludzie!!!!!
    • Gość: Pytajacy! Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 21:55
      Co o wyborze nowego biskupa sądzą szacowni kandydaci, którzy są już po
      naradzie? Warto, żeby wyrazili swoje opinie, zwłaszcza ksiądz proboszcz i jego
      owieczka. Proszę zapytajcie!
      • Gość: Do Pytającego! Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 18:44
        Uważam, że niepotrzebne jest nazbyt ostentacyjne podkreślanie obecności
        Kościoła w mediach publicznych - powiedział biskup Piotr Libera.
    • Gość: ostrega_strega Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.c158.petrotel.pl 12.05.07, 12:15
      MALTANCZYCY Glosujesz nie na prezesa, a na ludzi! Wolonatariuszy ! Ciesze sie,
      ze mlodziez potrafi bezinteresownie niesc pomoc i robi to za darmo i w ramach
      swojego wolnego czasu. Brak podtekstow politycznych, (nie)zwykla zyczliwosc i
      serce mlodych ludzi. Gratuluje nominacji :)
      • Gość: boru.h [...] IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.07, 14:19
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: J.C. Jestem całkowicie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 17:15
      Za, popierając Ze.Dy.
    • Gość: ktoś Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 08:53
      Wspaniałe kandydatury: Maltańska Służba Medyczna i jej przekręty finansowe oraz
      brak jakiego kolwiek zorganizowania i Renata Kutyło-Utzig najgorzy dyrektor
      jakiego do tej pory miałem jej genialne przemówienia, akcje propagandowe( alpel
      z okazji 2 rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II przerobiony na propagande LPR-
      u przeciwko aborcji ) są naprawde warte przyznania nagrody ale dla
      njdurniejszego płocczannina roku. Akurat te dwie kandydatury są śmiechu warte.
      • Gość: gość Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 22:34
        dlaczego najgorsza? Chyba każdy dyrektor ma na początku trudno. Chyba nikomu
        nic złego nie zrobiła. Wręcz przeciwnie, podobno prowadzi teatrzyk
        integracyjny. Uważam, że zrobiła wiele dla tych chorych ludzi i zasługuje na
        kandydaturę.
        A o co chodzi z przekrętami finansowymi?
        • Gość: ktoś Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 22:54
          Moze i ma zasługi w prowadzeniu teatrzuku ale to nie wszystko narzucanie swoich
          poglądów przerabianie Małachowianki na styl klasztoru i podporządkowywanie
          sobie swoich współpracowników na zasadzie "kto z nami a kto nie z nami to
          przeciwko nam" - to już duża przesada, a o przekretach to o przekretach kazdy
          kto choc troszkę poznał smaku malteńskiej sł€żby medycznej w płocku wie o co
          chodzi. Niestety i tym razem okazuje sie ze swiat nie jest taki wspaniały,
          • Gość: gość Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 23:13
            "oczywiście, bo my Polacy, to tylko narzekać potrafimy" - jak to się zwykło
            mówić.
            Chyba pani Renata Kutyło nie jest mianowana jako dyrektorka szkoły (co by było
            głupotą, bo to tak jak by mianować każdego za to, że wykonuje swoją pracę),
            lecz za teatrzyk, który zbliża ludzi. Ona otwiera tym ludziom okno na świat.
            Dzięki temu pensjonariusze domu społecznego nie są zamknięci, tylko mogą żyć z
            innymi.
            I oczywiście tysiące uwag i komentarzy, wytykanie każdemu, lecz nic więcej.
            Uważam, że jeżeli ktoś robi jakieś przekręty, to powinien ponieść za to karę.
            Jeżeli Ty wiesz o tym i nie informujesz organów ścigania, również nie jesteś
            fair. A takie anonimowe gadanie w forum na pewno nie polepszy sytuacji.
            Pozdrawiam
            • Gość: tomasz Re: Wybieramy Płocczanina Roku 2006 IP: *.toya.net.pl 27.05.07, 21:46
              A wiesz ilu wolontariuszy przychodzi i przychodzilo do dps-u na krotkiej? Nikt im nagrod za to nie wreczal, bo i nie oczekiwali na nie. W tym przypadku jest to raczej dzialanie pod publiczke i dla nagrody, a nie z milosci czy sympatii do ludzi. Bo gdyby tak bylo, to nie tlamsilaby swoich uczniow. Kiepski nauczyciel, kiepski pedagog, kiepski dyrektor. Aczkolwiek bardzo dobrze, ze prowadzi ten teatr, ale moim zdaniem nagroda jej sie na pewno nie nalezy. Raczej uczniom, ktorzy w tym teatrze dzialaja, bo to oni najwiecej robia! (zeby nie bylo - malachowianke skonczylem kilka lat temu)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka