kraulista1980 05.05.07, 10:06 No widze ze dzis znowu Akaone gra na MajUni... Kurna tylko zeby on jeszcze umial troszeczke puszczać muze do zabawy. Chyba sie wypalil chlopak jednak.. Panu juz podziękujemy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj