05.05.07, 10:06
No widze ze dzis znowu Akaone gra na MajUni... Kurna tylko zeby on jeszcze
umial troszeczke puszczać muze do zabawy. Chyba sie wypalil chlopak jednak..
Panu juz podziękujemy
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka