konrad_wp 31.08.03, 16:32 Zapraszam na stare forum N@fciarzy które po kilkutygodniowej przerwie wróciło pod innym adresem : wisla.plocman.net/forum/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj