Gość: wisła to my IP: 198.28.92.* 01.10.08, 20:57 jaki zarząd takie wyniki! Doprowadzili na dno nożną teraz robią to z ręczną. Kubera dziękujemy! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zks szkoda gadac IP: *.086.c83.petrotel.pl 01.10.08, 21:27 nawet reczna idzie na dno ale trudno byle nozna w koncu sie podniosla inna sprawa ze normalnie jakos mozna bylo i noge i reke miec na poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic ręcznej Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.c158.petrotel.pl 01.10.08, 21:37 Jest źle to musiało tak się skończyć.Zespół w tym sezonie jest słabiutki. Zobaczcie że męczymy sie z zespołami z dołu tabeli. Vive to był wypadek przy pracy ale kielczan.Obyśmy niedługo nie zatęsknili za Zajączkowskim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sprawiedliwy Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.08, 22:14 Rozwiazac to dziadostwo i tych pseudosportowcow recznikow rozpedzic na 4 strony swiata.Dosc odwalania roboty. A hale rozebrac i teren zaorac. No i jak drodzy kibice pilki recznej?Milo czyta sie takie slowa jak wyzej? A wy czesto to piszecie w odniesieniu do pilkarzy noznych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.08, 22:47 "A wy czesto to piszecie w odniesieniu do pilkarzy noznych." "Wy" to znaczy kto? masz na mysli internetowych prowokatorów? Równie dobrze mógłbym się oburzać i ripostować na teksty "o bałwanach", które często pojawiały się w necie. Tylko ja, i na pewno wielu innych takich prowokacji nie łykam. Trzeba odróżnić net od realnego życia. Ps. Nożna ma wielu przeciwników w tym mieście i nie są to jednocześnie kibice ręcznej. Choć niektórzy tak uważają, bo tak najłatwiej wytłumaczyć niechęć ludzi do nożnej. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CIEPŁY PRYSZNIC Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.08, 22:15 NARESZCIE KONIEC FUKSA DO 3 RAZY SZTUKA.ŻYCZE KOLEJNYCH PRZEGRANYCH!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woj Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.c156.petrotel.pl 01.10.08, 22:44 a ja im zle nie zycze ale zwolnijcie witkowskiego a na jego miejsce przyjmijcie psychologa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: debesciak Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: 212.160.172.* 02.10.08, 08:20 racja, koleś od niczego, nic nie wie, nic nie robi, dostaje kasę. Za co ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ki Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.aster.pl 01.10.08, 23:12 racja witkowski to menda pierwsza klasa, do lamusa go! i teścia jego Koszewskiego !... kilka słów do wypowiedzi Artura N. a czemuż to tylu was nie grało? odp. bo kowalczyk wyżywa się emocjonalnie na chłopakach i kontuzje mają/nie mają- nie chce im się grać poprostu! Kowal go home (skład podobno jest wzmocniony w porównaniu z zeszłorocznym- MISTRZOWSKIM) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacko77 Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: 89.100.113.* 01.10.08, 23:53 Mysle ze wiekszosc nie grala, poniewaz oszczedzal ich na LM. Niestety tym razem kolejny mecz zycia rozegral Masiak i caly Gdansk. Oprocz tego ogromny fart - to co wpadalo...przeczylo prawom fizyki. Niestety prawda jest taka, ze zarzad klubu ma nadal w dupie sekcje recznej - objawia sie to brakiem wzmocnien, brakiem stanowczosci i wizji przy szukaniu trenera - Wenta. Wychodza z zalozenia - jakos to bedzie. Z drugiej strony co sie dziwic - przeciez Kubera ostatnio powiedzial - ja tu tylko jestem jeszcze miesiac, nic mnie juz nie obchodzi, pozniej odchodze - wiec co ma sie przejmowac?? przyjdzie nastepny... pozdrawiam chlopakow z recznej - i tak bedzie majster a nam zycze profesjonalnego zarzadu klubu! a co do szmacianki kopanki - ilu mistrzow polski zdobyliscie, ile lata jestescie na podium mistrzostw polski?? w ktorej lidze jestescie i zostaniecie ?zatem nie macie prawa krytkowac recznych! myslalem ze Was zamkneli w Swinoujsciu, ale jeszcze kilku sie ostalo niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 07:24 Za wyniki zespołów ręcznych i nożnych odpowiadają w pierwszej kolejności ich "trenerzy". Ci panowie wiedzieli jakimi składami dysponują więc wiedzieli na co się decydują. Nie mogą w tej chwili narzekać że nie mają kim grać - bo to było wiadomo już dawno. A jak są przygotowani Ci co są to wszyscy widzą. Kompletne ZERO. Tak więc ci panowie powinni spakować walizki i w drogę powrotną do domu, bo zepsują nam wszystko a wierzę że ktoś umiejący trzeźwo myśleć może to naprawić. Nie można z dnia na dzień zapomnieć jak się gra w piłkę ręczną lub nożną. POZDRAWIAM KIBICÓW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Donau eco Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.160.c95.petrotel.pl 02.10.08, 08:05 Ty jacko77 nie generalizuj i nie podciagaj wszystkich interesujacych sie pilka nozna i chodzacych ogladac pilke nozna,rownajac ich do tej grupki idiotow rozrabiajacych w Swinoujsciu. Owszem,nozni nie zdobyli ani jednego mistrza,ale i tak,pilka nozna jest bardziej popularna od recznej i NIC i NIKT tego nie zmieni- nawet teraz gdy kibicowanie noznym,a raczej przychodzenie na stadion,jest w odwrocie,i tak na noznych jest i bedzie wiecej ogladajacych. Ja jestem za calkowitym rozdzieleniem obu sekcji od siebie. Wtedy i jedni i drudzy beda mieli wiecej pieniedzy w budzecie druzyny. I skonczcie te glupie animozje miedzy kibicami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ale napinka Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.c152.petrotel.pl 02.10.08, 18:18 Gość portalu: jacko77 napisał(a): > a co do szmacianki kopanki - ilu mistrzow polski zdobyliscie, ile lata jestesci > e na podium mistrzostw polski?? w ktorej lidze jestescie i zostaniecie ? Budzet mistrza w recznej - 4 mln. zl, budzet mistrza w noznej - 50 ml. zl.!! 1:10 taka jest roznica miedzy tymi dyscyplinami i to wszedzie, od pieniędzy potrzebnych do sukcesu do zainteresowania mediow. Wiec nie porównuj, bo plocka pilka nigdy nie dostala nawet namiastki szansy na wielkość,a i tak osiągnęła sporo. Chwala i szacunek dla chłopakow z recznej ze sa tyle lat w scislej czlowoce krajowej, ale przepraszam kto poza Plockiem i Kielcami o tym wie?? Gdyby zdobyli 167 tytulow pod rzad i byli najlepsi w Europie i tak pozostana niszowym sportem kategorii III!! I będa marzyc o tych prawie 8 TYSIACACH ludzi jacy ogladali w Plocku SLABĄ DRUGOLIGOWĄ szmacianke kopanke jeszcze pol roku temu w meczu z rownie slabym Motorem :) Teraz jest nedza bo ludzie maja dosc niepewności,zmian,polityki,kolesiostwa i ogolnego burdelu ale wroca jak zobacza ze w klubie jest porządek i bez znaczenia która to będzie liga. Wiec siedzcie tam gdzie wasze miejsce,chodzcie na te smierdzaca hale, a niedlugo na pikną i nowiutką i patrzcie w ciszy i skupieniu jak wasi herosi się bez sensu szczypia i drapia :) A najlepiej odlaczcie się od Wisly bo jesteście tu tylko 44 lata i stworzcie swoj klub drapanki lapanki. Wam przeciez sa obojętne nazwa i barwy, możecie Orlen dopingowac, albo inna Coca-Cole byle tylko kase dali konkretna, nie? ;) Gość portalu: jacko77 napisał(a): myslalem ze Was zamkneli w Swinoujsciu, ale > jeszcze kilku sie ostalo niestety... Przykro ci co? :D Ale na pewno znasz tych co się ostali, weź no donies na nich do Tobera,może pozamyka wszystkich,będziecie krolami Plocka :))) U was przeciez szaraczki wspolpraca z dobrymi panami policjantami to podstawa :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antynapinka Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 19:52 "Wiec siedzcie tam gdzie wasze miejsce" i od tego zdania zaczęła się z Twojej strony napinka. Po co? naprawde łykasz te marne prowokacje, ktore są tak naprawde z obu stron? "Wam przeciez sa obojętne nazwa > i barwy, możecie Orlen dopingowac, albo inna Coca-Cole byle tylko > kase dali konkretna, nie? ;)" A skąd Ty taki kumaty jesteś? Znasz ludzi, ktorzy chodza na ręczną? kiedys jak nie było tak naprawde podziału na kibicow recznych i noznych WSZYSCY WALCZYLISMY o zmiane nazwy na Wisła. "U was > przeciez szaraczki wspolpraca z dobrymi panami policjantami to > podstawa :/" Znowu chwalisz się swoją kumatością. Wrzucaj wszystkich do jednego wora. Wymyslaj farmazony i podniecaj się 8 tys na jednym meczu w sezonie. Chciałbym zeby wrociła atmosfera z dawnych lat (mam tu na mysli stadion) i zeby skonczyły sie napinki i podziały miedzy kibicami. Ale z podejsciem jakie Ty reprezentujesz nigdy nie bedzie normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 20:55 Gość portalu: ale napinka napisał(a): > Gość portalu: jacko77 napisał(a): > > a co do szmacianki kopanki - ilu mistrzow polski zdobyliscie, ile > lata jestesci > > e na podium mistrzostw polski?? w ktorej lidze jestescie i > zostaniecie ? > > Budzet mistrza w recznej - 4 mln. zl, budzet mistrza w noznej - 50 > ml. zl.!! > > 1:10 taka jest roznica miedzy tymi dyscyplinami i to wszedzie, od > pieniędzy potrzebnych do sukcesu do zainteresowania mediow. Wiec nie > porównuj, bo plocka pilka nigdy nie dostala nawet namiastki szansy > na wielkość,a i tak osiągnęła sporo. swoja wilekosc pilka reczna w Plocku zawdziecza plockiej szkole pilki recznej,tylu wychowankow co gralo w Wisle i gra to nie ma inna druzyna w Polsce jak i malo w Europie,o pilkarzach noznych Wisly bede pisal bo znow jacys madrzy inaczej beda uwazac ze jestem antypilka nozna. nie pieniadze zbudowaly potege Wisly Plock pilki recznej. Gdyby zdobyli 167 tytulow pod rzad i byli najlepsi w Europie i tak > pozostana niszowym sportem kategorii III!! I będa marzyc o tych > prawie 8 TYSIACACH ludzi jacy ogladali w Plocku SLABĄ DRUGOLIGOWĄ > szmacianke kopanke jeszcze pol roku temu w meczu z rownie slabym > Motorem :) > Teraz jest nedza bo ludzie maja dosc > niepewności,zmian,polityki,kolesiostwa i ogolnego burdelu ale wroca > jak zobacza ze w klubie jest porządek i bez znaczenia która to > będzie liga. nie wiem czy zauwazyles ale to pilkarze reczni Wisly sa czesciej w tv niz pilkarze nozni. druga sprawa. bedzie hala nowa to przyjdzie i 5 tys na reczna. jestem o to spokojny. troche was boli ze reczna ma sie dobrze w Plocku tylko nie wiem czemu.kazdy powinien kibicowac obu sekcjom,a jesli nie chce recznej to przynajmniej niech sie nie czepia. > Wiec siedzcie tam gdzie wasze miejsce,chodzcie na te smierdzaca > hale, a niedlugo na pikną i nowiutką i patrzcie w ciszy i skupieniu > jak wasi herosi się bez sensu szczypia i drapia :) > raz piszesz o kibicach recznej ze zaakceptowali by coca cole itd a potem piszesz ze chodza na smierdzaca hale. to chyba duze poswiecenie z ich strony prawda ? chyba wierni nie ? NIE WAZNE ZE TAKA ZLA HALA. szczypia drapia tak tak ale jeszcze wala po mordach itd. to jest meski sport. nie odpowiada ? znasz te slynne haslo ze za pilka biegaja panienki a prawdziwy sport dla facetow to rugby ? po rugby od razu reczna. A najlepiej odlaczcie się od Wisly bo jesteście tu tylko 44 lata i > stworzcie swoj klub drapanki lapanki. Wam przeciez sa obojętne nazwa > i barwy, możecie Orlen dopingowac, albo inna Coca-Cole byle tylko > kase dali konkretna, nie? ;) > na reczna chodzi tak samo jak i na nozna wiecej i mniej rozgarnietych kibicow. moze na recznej sa bardziej widoczni bo jest to mniejsza grupa kibicow ale nie gadaj mi ze na stadion chodza sami kumaci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jk13 Ból głoooowy !!!!!! IP: *.061.c90.petrotel.pl 02.10.08, 08:39 Gdy patrzę na ostatnie nasze wyniki to mam wrażenie,że jest to początek końca naszych sukcesów w ręcznej. Tak słabo jak graja ostatnio nasi piłkarze doprowadza kibica do obłędu !!! Panowie piłkarze - jeżeli jest tak, że gracie przeciwko trenerowi to miejcie jaja i przyznajcie sie do tego, bo to różni faceta od chłopczyka, a nie chowanie głowy w piasek i błazenada. Oszczędzasnie na LM ? - wątpliwa sprawa w tej formie i z tym przekonanie i wolą do gry oraz w tej grupie będziemy chłopcem do bicia i zespolem tracącym najwięcej bramek i równocześnie najmnniej rzucającym. Do sympatyków nożnej - nikt nie próbuje zrobić sukcesu waszym kosztem, ale warto zająć się swoją dyscypliną, bo mimo wszystko ręczni walczą jeszcze o coś (mistrzostwo), a nozni już tylko o coś (utrzymanie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vries Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 10:01 Problem polega na tym ,że znowu zaczynają się głupie straty punktów.W ubiegłym sezonie przez takie odpuszczane mecze musieliśmy grać rozstrzygający mecz na wyjeździe.Mówiło się o wypadkach przy pracy.Ale to było w tamtym sezonie - Vive było słabe, tylko Zagłębie coś tam grało.Czas leci - przybyło dobrych wartościowych przeciwników w lidze a my od samego początku męczymy się z ogórkami i może się w efekcie okazać ,że tych punktów zabraknie potem w końcowym rozrachunku.Myślę ,że panowie powinni usiąść i po męsku pogadać o co gramy i co się komu nie podoba.Gdyby był normalny prezes to potrząsnął by tym towarzystwem - ale jak wiadomo pan Kubera jest tylko na chwilę i jedyne co potrafi to mądrzyć się w wywiadach.Wnioski są do wyciągnięcia na już , w pewnym momencie może być za późno niestety.A jak widzimy sami zawodnicy twierdzą ,że nic się nie stało i jest ok.A przecież mistrzowi nie wypada grać takiej padliny nawet w rezerwowym składzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielin Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: 212.160.172.* 02.10.08, 11:16 grać jedną 9 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicia Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 11:35 Jaki pan taki kram.Milewski i spółka doprowadza i reczna na dno....właściciel klubu ktory nie chodzi na mecze?Paranoja kompletna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rut Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 12:31 Ten Zarząd Klubu powinien mieć zakaz wstępu na mecze ręcznych łącznie z Milewskim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sęp Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 12:36 Mecz LM transmitowany przez Telewizje musimy wykorzystać do dezaprobaty dla Zarządu.Niech to zobaczy cała Polska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lech Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 14:46 DMO miał racje nie przedłużając kontraktu z Kowalczykiem,ale podobno wybitny specjalista od kaszanki i piwa Pan K.przjął go z powrotem i mamy teraz niezłe jaja.To samo z Jabłuszkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 21:02 jeszcze jedna rzecz. na stronie nafciarze.pl wprowadzono logowanie bo bylo wiele zaczepnych wpisow,klotni nozna reczna. po logowaniu jakos ucichlo to. jest merytoryczna dyskusja o reczej. wnioski ? wchodzili kibice noznej i lubili awantury netowe wywolywac.teraz sie nie wpisuja bo nie znaja tematu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacky Wisła Płock IP: 80.48.4.* 02.10.08, 23:07 Ja bym bardzo prosił o zaprzestanie tych bezsensownych, nic nie dających sporów. Sytuacja Klubu jest zła - gdzie by nie spojrzeć - problemy. A tu zapanowała chyba jakaś antywiślacka psychoza. Ciągłe prowokacje, tendencyjne teksty, szczucie jednych na drugich i skakanie sobie (w internecie) do oczu. A gdzie merytoryczna dyskusja o faktycznych problemach klubu i o tym jak je rozwiązać?? Nie ma jej :( Zamiast tu się żreć, idźcie w sobotę na stadion, w niedzielę jedźcie do Łącka i tam zamanifestujcie swoje przywiązanie do Klubu i Miasta.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Wisła Płock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.08, 08:32 Gość portalu: jacky napisał(a): > Ja bym bardzo prosił o zaprzestanie tych bezsensownych, nic nie > dających sporów. > > Sytuacja Klubu jest zła - gdzie by nie spojrzeć - problemy. > A tu zapanowała chyba jakaś antywiślacka psychoza. > Ciągłe prowokacje, tendencyjne teksty, szczucie jednych na drugich i > skakanie sobie (w internecie) do oczu. > > A gdzie merytoryczna dyskusja o faktycznych problemach klubu i o tym > jak je rozwiązać?? Nie ma jej :( > > Zamiast tu się żreć, idźcie w sobotę na stadion, w niedzielę jedźcie > do Łącka i tam zamanifestujcie swoje przywiązanie do Klubu i Miasta.. merytoryczna dyskusja jest na nafciarze.pl. jest tam logowanie. reszta stron w internecie to domena netowych prowokacji glownie kibicow pilki noznej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 23:26 Z chwilą objęci drużyny przez Kowalczyka,drużyna jest w rozsypce. Tłumaczenie kontuzjami jest śmieszne.Gra w Lidze Mistrzów,bedzie kompromitacją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xp Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 23:31 Z tym trenerem to w klipę za stodoła,Panie Prezesie Klubu. Odpowiedz Link Zgłoś