Dodaj do ulubionych

Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:...

IP: 198.28.92.* 01.10.08, 20:57
jaki zarząd takie wyniki! Doprowadzili na dno nożną teraz robią to z
ręczną. Kubera dziękujemy!
Obserwuj wątek
    • Gość: zks szkoda gadac IP: *.086.c83.petrotel.pl 01.10.08, 21:27
      nawet reczna idzie na dno ale trudno byle nozna w koncu sie podniosla inna sprawa ze normalnie jakos mozna bylo i noge i reke miec na poziomie.
    • Gość: kibic ręcznej Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.c158.petrotel.pl 01.10.08, 21:37

      Jest źle to musiało tak się skończyć.Zespół w tym sezonie jest
      słabiutki. Zobaczcie że męczymy sie z zespołami z dołu tabeli.
      Vive to był wypadek przy pracy ale kielczan.Obyśmy niedługo nie
      zatęsknili za Zajączkowskim
    • Gość: sprawiedliwy Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.08, 22:14
      Rozwiazac to dziadostwo i tych pseudosportowcow recznikow rozpedzic
      na 4 strony swiata.Dosc odwalania roboty.
      A hale rozebrac i teren zaorac.

      No i jak drodzy kibice pilki recznej?Milo czyta sie takie slowa jak
      wyzej?
      A wy czesto to piszecie w odniesieniu do pilkarzy noznych.
      • Gość: obiektywny Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.08, 22:47
        "A wy czesto to piszecie w odniesieniu do pilkarzy noznych."

        "Wy" to znaczy kto? masz na mysli internetowych prowokatorów? Równie dobrze
        mógłbym się oburzać i ripostować na teksty "o bałwanach", które często pojawiały
        się w necie. Tylko ja, i na pewno wielu innych takich prowokacji nie łykam.
        Trzeba odróżnić net od realnego życia.

        Ps. Nożna ma wielu przeciwników w tym mieście i nie są to jednocześnie kibice
        ręcznej. Choć niektórzy tak uważają, bo tak najłatwiej wytłumaczyć niechęć ludzi
        do nożnej.

        Pozdrawiam
    • Gość: CIEPŁY PRYSZNIC Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.08, 22:15
      NARESZCIE KONIEC FUKSA DO 3 RAZY SZTUKA.ŻYCZE KOLEJNYCH PRZEGRANYCH!!!!
      • Gość: woj Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.c156.petrotel.pl 01.10.08, 22:44
        a ja im zle nie zycze ale zwolnijcie witkowskiego a na jego miejsce
        przyjmijcie psychologa
        • Gość: debesciak Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: 212.160.172.* 02.10.08, 08:20
          racja, koleś od niczego, nic nie wie, nic nie robi, dostaje kasę. Za
          co ?
    • Gość: ki Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.aster.pl 01.10.08, 23:12
      racja witkowski to menda pierwsza klasa, do lamusa go! i teścia jego
      Koszewskiego !... kilka słów do wypowiedzi Artura N. a czemuż to
      tylu was nie grało? odp. bo kowalczyk wyżywa się emocjonalnie na
      chłopakach i kontuzje mają/nie mają- nie chce im się grać poprostu!
      Kowal go home (skład podobno jest wzmocniony w porównaniu z
      zeszłorocznym- MISTRZOWSKIM)
      • Gość: jacko77 Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: 89.100.113.* 01.10.08, 23:53
        Mysle ze wiekszosc nie grala, poniewaz oszczedzal ich na LM. Niestety tym razem kolejny mecz zycia rozegral Masiak i caly Gdansk. Oprocz tego ogromny fart - to co wpadalo...przeczylo prawom fizyki.
        Niestety prawda jest taka, ze zarzad klubu ma nadal w dupie sekcje recznej - objawia sie to brakiem wzmocnien, brakiem stanowczosci i wizji przy szukaniu trenera - Wenta. Wychodza z zalozenia - jakos to bedzie. Z drugiej strony co sie dziwic - przeciez Kubera ostatnio powiedzial - ja tu tylko jestem jeszcze miesiac, nic mnie juz nie obchodzi, pozniej odchodze - wiec co ma sie przejmowac?? przyjdzie nastepny...
        pozdrawiam chlopakow z recznej - i tak bedzie majster a nam zycze profesjonalnego zarzadu klubu!
        a co do szmacianki kopanki - ilu mistrzow polski zdobyliscie, ile lata jestescie na podium mistrzostw polski?? w ktorej lidze jestescie i zostaniecie ?zatem nie macie prawa krytkowac recznych! myslalem ze Was zamkneli w Swinoujsciu, ale jeszcze kilku sie ostalo niestety...
        • Gość: kibic Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 07:24
          Za wyniki zespołów ręcznych i nożnych odpowiadają w pierwszej kolejności ich
          "trenerzy". Ci panowie wiedzieli jakimi składami dysponują więc wiedzieli na co
          się decydują. Nie mogą w tej chwili narzekać że nie mają kim grać - bo to było
          wiadomo już dawno. A jak są przygotowani Ci co są to wszyscy widzą. Kompletne
          ZERO. Tak więc ci panowie powinni spakować walizki i w drogę powrotną do domu,
          bo zepsują nam wszystko a wierzę że ktoś umiejący trzeźwo myśleć może to
          naprawić. Nie można z dnia na dzień zapomnieć jak się gra w piłkę ręczną lub
          nożną. POZDRAWIAM KIBICÓW
        • Gość: Donau eco Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.160.c95.petrotel.pl 02.10.08, 08:05
          Ty jacko77 nie generalizuj i nie podciagaj wszystkich interesujacych
          sie pilka nozna i chodzacych ogladac pilke nozna,rownajac ich do tej
          grupki idiotow rozrabiajacych w Swinoujsciu.
          Owszem,nozni nie zdobyli ani jednego mistrza,ale i tak,pilka nozna
          jest bardziej popularna od recznej i NIC i NIKT tego nie zmieni-
          nawet teraz gdy kibicowanie noznym,a raczej przychodzenie na
          stadion,jest w odwrocie,i tak na noznych jest i bedzie wiecej
          ogladajacych.
          Ja jestem za calkowitym rozdzieleniem obu sekcji od siebie.
          Wtedy i jedni i drudzy beda mieli wiecej pieniedzy w budzecie
          druzyny.
          I skonczcie te glupie animozje miedzy kibicami.
        • Gość: ale napinka Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.c152.petrotel.pl 02.10.08, 18:18
          Gość portalu: jacko77 napisał(a):
          > a co do szmacianki kopanki - ilu mistrzow polski zdobyliscie, ile
          lata jestesci
          > e na podium mistrzostw polski?? w ktorej lidze jestescie i
          zostaniecie ?

          Budzet mistrza w recznej - 4 mln. zl, budzet mistrza w noznej - 50
          ml. zl.!!

          1:10 taka jest roznica miedzy tymi dyscyplinami i to wszedzie, od
          pieniędzy potrzebnych do sukcesu do zainteresowania mediow. Wiec nie
          porównuj, bo plocka pilka nigdy nie dostala nawet namiastki szansy
          na wielkość,a i tak osiągnęła sporo.

          Chwala i szacunek dla chłopakow z recznej ze sa tyle lat w scislej
          czlowoce krajowej, ale przepraszam kto poza Plockiem i Kielcami o
          tym wie??

          Gdyby zdobyli 167 tytulow pod rzad i byli najlepsi w Europie i tak
          pozostana niszowym sportem kategorii III!! I będa marzyc o tych
          prawie 8 TYSIACACH ludzi jacy ogladali w Plocku SLABĄ DRUGOLIGOWĄ
          szmacianke kopanke jeszcze pol roku temu w meczu z rownie slabym
          Motorem :)
          Teraz jest nedza bo ludzie maja dosc
          niepewności,zmian,polityki,kolesiostwa i ogolnego burdelu ale wroca
          jak zobacza ze w klubie jest porządek i bez znaczenia która to
          będzie liga.

          Wiec siedzcie tam gdzie wasze miejsce,chodzcie na te smierdzaca
          hale, a niedlugo na pikną i nowiutką i patrzcie w ciszy i skupieniu
          jak wasi herosi się bez sensu szczypia i drapia :)

          A najlepiej odlaczcie się od Wisly bo jesteście tu tylko 44 lata i
          stworzcie swoj klub drapanki lapanki. Wam przeciez sa obojętne nazwa
          i barwy, możecie Orlen dopingowac, albo inna Coca-Cole byle tylko
          kase dali konkretna, nie? ;)

          Gość portalu: jacko77 napisał(a):
          myslalem ze Was zamkneli w Swinoujsciu, ale > jeszcze kilku sie
          ostalo niestety...

          Przykro ci co? :D
          Ale na pewno znasz tych co się ostali, weź no donies na nich do
          Tobera,może pozamyka wszystkich,będziecie krolami Plocka :))) U was
          przeciez szaraczki wspolpraca z dobrymi panami policjantami to
          podstawa :/
          • Gość: antynapinka Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 19:52
            "Wiec siedzcie tam gdzie wasze miejsce" i od tego zdania zaczęła się z Twojej
            strony napinka. Po co? naprawde łykasz te marne prowokacje, ktore są tak
            naprawde z obu stron?

            "Wam przeciez sa obojętne nazwa
            > i barwy, możecie Orlen dopingowac, albo inna Coca-Cole byle tylko
            > kase dali konkretna, nie? ;)"

            A skąd Ty taki kumaty jesteś? Znasz ludzi, ktorzy chodza na ręczną? kiedys jak
            nie było tak naprawde podziału na kibicow recznych i noznych WSZYSCY WALCZYLISMY
            o zmiane nazwy na Wisła.

            "U was
            > przeciez szaraczki wspolpraca z dobrymi panami policjantami to
            > podstawa :/"

            Znowu chwalisz się swoją kumatością. Wrzucaj wszystkich do jednego wora.
            Wymyslaj farmazony i podniecaj się 8 tys na jednym meczu w sezonie.
            Chciałbym zeby wrociła atmosfera z dawnych lat (mam tu na mysli stadion) i zeby
            skonczyły sie napinki i podziały miedzy kibicami. Ale z podejsciem jakie Ty
            reprezentujesz nigdy nie bedzie normalnie.
          • Gość: kibic Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 20:55
            Gość portalu: ale napinka napisał(a):

            > Gość portalu: jacko77 napisał(a):
            > > a co do szmacianki kopanki - ilu mistrzow polski zdobyliscie,
            ile
            > lata jestesci
            > > e na podium mistrzostw polski?? w ktorej lidze jestescie i
            > zostaniecie ?
            >
            > Budzet mistrza w recznej - 4 mln. zl, budzet mistrza w noznej - 50
            > ml. zl.!!
            >
            > 1:10 taka jest roznica miedzy tymi dyscyplinami i to wszedzie, od
            > pieniędzy potrzebnych do sukcesu do zainteresowania mediow. Wiec
            nie
            > porównuj, bo plocka pilka nigdy nie dostala nawet namiastki szansy
            > na wielkość,a i tak osiągnęła sporo.

            swoja wilekosc pilka reczna w Plocku zawdziecza plockiej szkole
            pilki recznej,tylu wychowankow co gralo w Wisle i gra to nie ma inna
            druzyna w Polsce jak i malo w Europie,o pilkarzach noznych Wisly
            bede pisal bo znow jacys madrzy inaczej beda uwazac ze jestem
            antypilka nozna. nie pieniadze zbudowaly potege Wisly Plock pilki
            recznej.



            Gdyby zdobyli 167 tytulow pod rzad i byli najlepsi w Europie i tak
            > pozostana niszowym sportem kategorii III!! I będa marzyc o tych
            > prawie 8 TYSIACACH ludzi jacy ogladali w Plocku SLABĄ DRUGOLIGOWĄ
            > szmacianke kopanke jeszcze pol roku temu w meczu z rownie slabym
            > Motorem :)
            > Teraz jest nedza bo ludzie maja dosc
            > niepewności,zmian,polityki,kolesiostwa i ogolnego burdelu ale
            wroca
            > jak zobacza ze w klubie jest porządek i bez znaczenia która to
            > będzie liga.

            nie wiem czy zauwazyles ale to pilkarze reczni Wisly sa czesciej w
            tv niz pilkarze nozni. druga sprawa. bedzie hala nowa to przyjdzie i
            5 tys na reczna. jestem o to spokojny. troche was boli ze reczna ma
            sie dobrze w Plocku tylko nie wiem czemu.kazdy powinien kibicowac
            obu sekcjom,a jesli nie chce recznej to przynajmniej niech sie nie
            czepia.


            > Wiec siedzcie tam gdzie wasze miejsce,chodzcie na te smierdzaca
            > hale, a niedlugo na pikną i nowiutką i patrzcie w ciszy i
            skupieniu
            > jak wasi herosi się bez sensu szczypia i drapia :)
            >

            raz piszesz o kibicach recznej ze zaakceptowali by coca cole itd a
            potem piszesz ze chodza na smierdzaca hale. to chyba duze
            poswiecenie z ich strony prawda ? chyba wierni nie ? NIE WAZNE ZE
            TAKA ZLA HALA. szczypia drapia tak tak ale jeszcze wala po mordach
            itd. to jest meski sport. nie odpowiada ? znasz te slynne haslo ze
            za pilka biegaja panienki a prawdziwy sport dla facetow to rugby ?
            po rugby od razu reczna.



            A najlepiej odlaczcie się od Wisly bo jesteście tu tylko 44 lata i
            > stworzcie swoj klub drapanki lapanki. Wam przeciez sa obojętne
            nazwa
            > i barwy, możecie Orlen dopingowac, albo inna Coca-Cole byle tylko
            > kase dali konkretna, nie? ;)
            >

            na reczna chodzi tak samo jak i na nozna wiecej i mniej
            rozgarnietych kibicow. moze na recznej sa bardziej widoczni bo jest
            to mniejsza grupa kibicow ale nie gadaj mi ze na stadion chodza sami
            kumaci.
    • Gość: jk13 Ból głoooowy !!!!!! IP: *.061.c90.petrotel.pl 02.10.08, 08:39
      Gdy patrzę na ostatnie nasze wyniki to mam wrażenie,że jest to
      początek końca naszych sukcesów w ręcznej. Tak słabo jak graja
      ostatnio nasi piłkarze doprowadza kibica do obłędu !!!

      Panowie piłkarze - jeżeli jest tak, że gracie przeciwko trenerowi to
      miejcie jaja i przyznajcie sie do tego, bo to różni faceta od
      chłopczyka, a nie chowanie głowy w piasek i błazenada.

      Oszczędzasnie na LM ? - wątpliwa sprawa w tej formie i z tym
      przekonanie i wolą do gry oraz w tej grupie będziemy chłopcem do
      bicia i zespolem tracącym najwięcej bramek i równocześnie najmnniej
      rzucającym.

      Do sympatyków nożnej - nikt nie próbuje zrobić sukcesu waszym
      kosztem, ale warto zająć się swoją dyscypliną, bo mimo wszystko
      ręczni walczą jeszcze o coś (mistrzostwo), a nozni już tylko o coś
      (utrzymanie).
    • Gość: vries Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 10:01
      Problem polega na tym ,że znowu zaczynają się głupie straty punktów.W ubiegłym
      sezonie przez takie odpuszczane mecze musieliśmy grać rozstrzygający mecz na
      wyjeździe.Mówiło się o wypadkach przy pracy.Ale to było w tamtym sezonie - Vive
      było słabe, tylko Zagłębie coś tam grało.Czas leci - przybyło dobrych
      wartościowych przeciwników w lidze a my od samego początku męczymy się z
      ogórkami i może się w efekcie okazać ,że tych punktów zabraknie potem w końcowym
      rozrachunku.Myślę ,że panowie powinni usiąść i po męsku pogadać o co gramy i co
      się komu nie podoba.Gdyby był normalny prezes to potrząsnął by tym towarzystwem
      - ale jak wiadomo pan Kubera jest tylko na chwilę i jedyne co potrafi to mądrzyć
      się w wywiadach.Wnioski są do wyciągnięcia na już , w pewnym momencie może być
      za późno niestety.A jak widzimy sami zawodnicy twierdzą ,że nic się nie stało i
      jest ok.A przecież mistrzowi nie wypada grać takiej padliny nawet w rezerwowym
      składzie.
      • Gość: zielin Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: 212.160.172.* 02.10.08, 11:16
        grać jedną 9
        • Gość: kicia Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 11:35
          Jaki pan taki kram.Milewski i spółka doprowadza i reczna na
          dno....właściciel klubu ktory nie chodzi na mecze?Paranoja kompletna.
    • Gość: Rut Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 12:31
      Ten Zarząd Klubu powinien mieć zakaz wstępu na mecze ręcznych
      łącznie z Milewskim.
    • Gość: Sęp Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 12:36
      Mecz LM transmitowany przez Telewizje musimy wykorzystać do
      dezaprobaty dla Zarządu.Niech to zobaczy cała Polska.
    • Gość: Lech Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 14:46
      DMO miał racje nie przedłużając kontraktu z Kowalczykiem,ale podobno
      wybitny specjalista od kaszanki i piwa Pan K.przjął go z powrotem i
      mamy teraz niezłe jaja.To samo z Jabłuszkiem.
      • Gość: kibic Re: Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 21:02
        jeszcze jedna rzecz. na stronie nafciarze.pl wprowadzono logowanie
        bo bylo wiele zaczepnych wpisow,klotni nozna reczna. po logowaniu
        jakos ucichlo to. jest merytoryczna dyskusja o reczej. wnioski ?
        wchodzili kibice noznej i lubili awantury netowe wywolywac.teraz sie
        nie wpisuja bo nie znaja tematu.
        • Gość: jacky Wisła Płock IP: 80.48.4.* 02.10.08, 23:07
          Ja bym bardzo prosił o zaprzestanie tych bezsensownych, nic nie
          dających sporów.

          Sytuacja Klubu jest zła - gdzie by nie spojrzeć - problemy.
          A tu zapanowała chyba jakaś antywiślacka psychoza.
          Ciągłe prowokacje, tendencyjne teksty, szczucie jednych na drugich i
          skakanie sobie (w internecie) do oczu.

          A gdzie merytoryczna dyskusja o faktycznych problemach klubu i o tym
          jak je rozwiązać?? Nie ma jej :(

          Zamiast tu się żreć, idźcie w sobotę na stadion, w niedzielę jedźcie
          do Łącka i tam zamanifestujcie swoje przywiązanie do Klubu i Miasta..
          • Gość: kibic Re: Wisła Płock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.08, 08:32
            Gość portalu: jacky napisał(a):

            > Ja bym bardzo prosił o zaprzestanie tych bezsensownych, nic nie
            > dających sporów.
            >
            > Sytuacja Klubu jest zła - gdzie by nie spojrzeć - problemy.
            > A tu zapanowała chyba jakaś antywiślacka psychoza.
            > Ciągłe prowokacje, tendencyjne teksty, szczucie jednych na drugich
            i
            > skakanie sobie (w internecie) do oczu.
            >
            > A gdzie merytoryczna dyskusja o faktycznych problemach klubu i o
            tym
            > jak je rozwiązać?? Nie ma jej :(
            >
            > Zamiast tu się żreć, idźcie w sobotę na stadion, w niedzielę
            jedźcie
            > do Łącka i tam zamanifestujcie swoje przywiązanie do Klubu i
            Miasta..

            merytoryczna dyskusja jest na nafciarze.pl. jest tam logowanie.
            reszta stron w internecie to domena netowych prowokacji glownie
            kibicow pilki noznej
    • Gość: kibol Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 23:26
      Z chwilą objęci drużyny przez Kowalczyka,drużyna jest w rozsypce.
      Tłumaczenie kontuzjami jest śmieszne.Gra w Lidze Mistrzów,bedzie
      kompromitacją.
    • Gość: xp Zimny prysznic w Gdańsku. AZS AWFiS - Wisła 37:... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 23:31
      Z tym trenerem to w klipę za stodoła,Panie Prezesie Klubu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka