arnika77
08.02.09, 18:28
Nie wiem o co chodzi kurii. Ale chcę powiedzieć, że ks. Zembrzuski
to jeden z najbardziej porządnych księży, jakich znam.Niejeden raz
jego dobre słowo mnie wspierało. To jego determinacja i charyzma
powoduje, że ludzie wspierają budowę kościoła. A poza tym, jest po
prostu sympatycznym i miłym człowiekiem. Zarzut "otwartości na ludzi
świeckich" jest absurdalny, bo przecież otwartość na parafian jest
zaletą proboszcza a nie wadą. Obawiam się, że działania biskupa
przyniosą więcej szkody niż pożytku.