Dodaj do ulubionych

Strażnicy idą na wojnę z niesfornymi kierowcami

    • bimota Strażnicy idą na wojnę z niesfornymi kierowcami 30.04.10, 13:40
      Skonczcie juz z tymi "trawnikami"... Jak juz koniecznie trzeba sie czepiac
      kierowcow to moze czas najwyzszy pomyslec jak sie wziac za tych parkujacych
      "zgodnie" z przepisami, ale tak, ze zajmuja 2-3 miejsca parkingowe... albo 1,5...
    • 8run0n Strażnicy idą na wojnę z niesfornymi kierowcami 30.04.10, 13:54
      normalnie 'Prawidłowo parkuj samochód' az sie samo cisnie na usta
      s*******!
    • rossanoff Brawo Straż!!!! 30.04.10, 14:11
      oby tak dalej !!!!
    • rojberek A kiedy SM Katowic się weźmie wreszcie za... 30.04.10, 15:05
      ... pajaców blokujących całe chodniki, tak że trzeba ich omijać ulicą?
      Jak SM Katowic nie wie gdzie są takie przypadki to uwaga... niech nie
      kłamie... zgłaszane było już dziesiątki razy.
      • jaaca40 Re: A kiedy SM Katowic się weźmie wreszcie za... 30.04.10, 18:13
        W Katowicach jest masakra,ale często jeżdżę do Bytomia do szpitala i co pół
        godziny jedzie patrol i łapie takich delikwentów lub zakłada blokady
    • universal_exports Strażnicy idą na wojnę z niesfornymi kierowcami 30.04.10, 15:14
      Jak tak bardzo przeszkadzaja, utrudniaja ruch i zagrazaja bezpieczenstwu
      parkujac to je odholujcie a nie blokujecie kola!
    • 2re-k Strażnicy idą na wojnę z niesfornymi kierowcami 30.04.10, 17:22
      Panowie, to nie strażnicy idą na wojnę z kierowcami, ale kierowcy
      (niektórzy) wojują - i to od dawna - z przepisami. I za to należy ich
      sprawnie i skutecznie karać. Jako to możliwe, że w Poznaniu na
      lawetę, która ma wywieźć samochód, straż miejska czeka bodaj godzinę?
      ! Przecież to ośmiesza władzę, która ma stać na straży prawa, i to za
      pieniądze mieszkańców miasta. W Niemczech tak zwana politesa na
      lawetę czeka kilka minut! Niesprawność organizacyjna naszych władz, w
      tym porządkowych, jest porażająca. A ci, którzy nie stosują się do
      przepisów, z tego się najzwyczajniej śmieją...
    • jaaca40 Strażnicy idą na wojnę z niesfornymi kierowcami 30.04.10, 18:09
      Szkoda że Częstchowska Policja i Straż Miejska nie ruszy z taką akcją.Bo w
      Częstochowie jest całkowita wolna amerykanka z parkowaniem.Apel do
      Częstochowskich władz,proszę weźcie się wreszcie za źle zaparkowane samochody
      które niszczą chodniki i tereny zielone.
      • Gość: parkuje wszędzie częstochowa to dziura a w dziurze parkujesz IP: *.net.stream.pl 01.05.10, 07:09
        jak chcesz hehe
    • geary system nakazowo-restrykcyjny 01.05.10, 08:34
      byle tylko wiecej druczkow(mamdatow) sprzedac, byle wiecej ludzi ukarac, caly
      obraz naszej "kochanej policji" i straznikow miejskich. a teraz jeszcze pomysl
      utwozenia siatki konfidentow; no ku.... rewelacja!!!!
    • delta121 Strażnicy idą na wojnę z niesfornymi kierowcami 01.05.10, 09:22
      rozśmieszyło mnie, że straznicy miejscy będą pouczać, a nie wystawiać mandaty,
      bo to wyraz słabości.Przecież te matoły mają jedno zadanie : Sciągać kasę dla
      miasta, za wszelką cenę. Od tego zależy ich ocena i "kariera". Tak długo, jak
      właśnie to będzie najważniejsze, nie ma mowy o jakimś pouczaniu, prewencji,
      przyjaznym i grzecznym stosunku do obywatela itp.Dlatego własnie ta formacja
      jest tak powszechnie znienawidzona przez wiekszość ludzi.
      • delta121 Re: Strażnicy idą na wojnę z niesfornymi kierowca 01.05.10, 10:04
        dodam,że nie bronię zle parkujących, to plaga dużych miast, ale zawsze mam
        obawy, gdy lisa najmuje się do ochrony kurnika. Najwiecej wykroczeń drogowych
        popełnia właśnie straz miejska, szczególnie od czasu, gdy dano im niebieskie
        koguty ( i tak dobrze, że nie kałasznikowy).
    • anders76 Re: Strażnicy idą na wojnę z niesfornymi kierowca 01.05.10, 14:33
      Od psich kup sa wlasciciele, ich pies to ich g..no.
    • anders76 Strażnicy idą na wojnę z niesfornymi kierowcami 01.05.10, 14:44
      "Mandat to ostateczny środek, wyraz słabości."
      Moze i to prawda, ale to jedyny zrozumialy powszechnie srodek perswazji.
      Kieszen jest najbolesniejszym miejscem kazdego obywatela. Ja bym odciazyl
      straz miejska i mandatowal na podstawie zdjec dostarczanych amatorsko za
      wynagrodzeniem. 300 zeta mandatu i z tego 100 zeta wynagrodzenia dla
      fotografa. Emeryci sobie dorobia, miasto tez i problem zniknie w kilka tygodni.
      Straz miejska to nie jest wynajeta sluzba do wykonywania pracy za nas.
    • bukraba Strażnicy idą na wojnę z niesfornymi kierowcami 01.05.10, 20:35
      Przenieść tych wszystkich ludzi (wmienionych z nazwiska) do
      Szczecina. Tu też jest wiele do zrobienia. Tych naszych Strażników
      Miejskich z ich Komendatem na czele przenieść do....(nie chcę
      obrazić mieszkańców jakiejś miejscowości realnie istniejącej w
      Polsce)na Marsa. Mam przeszło 300 zdjęć z uchwyconymi momentami
      kiedy Miasto Szczecin uniemożliwie mi korzystania z mojej własności:
      samochodu.Jacy Prezydenci (miasta) takie Służby Miejskie.
      Zastanawiam się czy nie zaskarżyć z tego tytułu Miasta do sądu. Na
      taksówki straciłem już kilkaset złotych. Nie mam pieniędzy na
      prawnika i prawdopodobnie zrezygnuję z tego pomysłu. Muszę pochwalić
      jednak Policje. Zawsze mi pomogli. Nie boję się podpisać. Henryk
      Kucharczyk.
    • talsen Strażnicy idą na wojnę z niesfornymi kierowcami 04.05.10, 01:15
      Gdy zaparkuję samochód (na chwilę) w niedozwolonym miejscu straż
      miejska zjawia się natychmiast,by pobrać haracz. Kiedy stado penerów
      terroryzuje ulicę ,straży miejskiej ,nawet po telefonie nie ma.Gdy
      na ulicy przed moim domem panuje bałagan ,straży miejskiej
      oczywiście nie ma.Gdy ktoś w centrum miasta w nachalny sposób
      żebrze,Straży miejskiej nie ma.Właśnie za to was
      nienawidzę.Potraficie tylko kasować kierowców, bo to jest
      najłatwiejsze ,natomiast na waszą pomoc w sytuacjach
      ekstremalnych ,nigdy nie można liczyć.Gdzie wtedy jesteście?Dlaczego
      nie przyjeżdżacie z taką energią ,jak do źle zaparkowanego
      samochodu. Boicie się? Gdzie wasz honor? Utrwalacie w świadomości
      kierowców ,obraz Straznika miejskiego ,prześladowcy
      kierowców.Dlaczego nie wykazujecie się równą do tępienia kierowców
      skutecznością w tępieniu bałaganiarzy,penerów i żebraków?Czyżby
      wladza uderzyła wam do łbów?
    • talsen Strażnicy idą na wojnę z niesfornymi kierowcami 04.05.10, 01:33
      Straż Miejska w Poznaniu powinna się nazywać Strażą Prześladowania
      Kierowców ,bo tym się w 90 % zajmuje.Wasze służby nie są godne tej
      nazwy.Tradycja średniowiecznej straży miejskiej była zupełnie inna.
      Dbała ona o bezpieczeństwo miasta
      (od wrogów zewnętrznych),ciszę nocną mieszkańców,ściganie
      przestępców ,którzy dostali się w obręb murów miejskich itp.Dzisiaj
      cała energia idzie w prześladowanie kierowców,spotęgowana
      pomarańczowo-czarnymi służbami parkingowymi.My kierowcy nie mamy
      żadnych służb mundurowych ,które broniły by ,naszych
      interesów.Kiedyś powiemy Wam -basta.
    • lukask73 Sheraton 04.05.10, 11:38
      ...płaci chyba haracz w Straży, bo tam można bezkarnie zaparkować na
      chodniku zajmując 100% szerokości. Nie widziałem tam jeszcze
      strażnika ani owoców jego pracy w postaci blokady.

      Po markach i modelach pojazdów poznaję, że właścicieli raczej stać
      na parking płatny.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka