Gość: Poznaniak IP: *.tele2.pl 15.04.04, 20:56 Czy na takie firmy naprawde nie ma bata w państwie Polskim! Pieprzo.ne frajerstwo z wrocławia zarabia kokosy na ludziek naiwności!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj