dudus_badus
11.09.11, 11:49
Panie Prześluga,to może zadbajcie o estetykę nowych peronów żeby nie wyglądały
jak cyt. "Poznań Zadupie"
poznan.gazeta.pl/poznan/1,37794,10229428,Poznanski_dworzec___standard_jak_na_prowincji.html
"pozostawiając w podświadomości turysty ślad owego zmodernizowanego "Poznań Główny City Center" jako zbioru nowoczesnej, uporządkowanej przestrzeni publiczno-komercyjnej, działamy na korzyść wizerunku stolicy Wielkopolski, a nie jemu na przekór. Tak zapamiętają Poznań, jakie będzie ich pierwsze i ostatnie wrażenie."
Kpina jakaś.
www.idp.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=158:elegancki-pozna-gowny&catid=45:estetyka&Itemid=73