etykieta.zastepcza
21.04.13, 15:26
Śródmiejskich psiarzy z ich obesrańcami trzeba wreszcie stamtąd pogonić, bo zarówno św. Marcin, jak i całe sąsiedztwo toną w psich goownach. Nikt nie zaryzykuje chodzenia/jeżdżenia mając świadomość, że w najmniej oczekiwanym momencie wejdzie/wjedzie w "niespodziankę" i potem w domu nie domyje.
Za chwilę ma być otwarcie Taczaka na pieszych i ogródki kawiarniane... no i jak to będzie wyglądać, kiedy tam co pół metra to psie goowno leży i śmierdzi?
Gdzie jest Straż Miejska? Powinni tam być o każdej porze dnia i niemal nocy i łoić mandatami do skutku, to jedyny sposób na wytępienie tej zarazy.