Gość: krążownik
IP: *.icpnet.pl
09.02.05, 14:55
Niedawno, co trochę mnie zaskoczyło, pojawili się na Majakowskiego (teraz
Baraniaka) tuż przed skrzyżowaniem z Zamenhofa (teraz Jana Pawła) - dawniej
stali tuż za hotelem Park. Na marginesie na całej długości Majaka jest
ograniczenie do 50! Widywałem też ostatnio nierzadko na katowickiej tuż przed
rondem rataje (tam gdzie zaczynaja sie ekrany). Gdzie jeszcze warto nie
opierać się zanadto o gaz?
P.S. No i zamienili szuszarki na fotoradary, co podobno utrudnia "negocjacje".