Dodaj do ulubionych

Nowe miejsca chłopców radarowców?

IP: *.icpnet.pl 09.02.05, 14:55
Niedawno, co trochę mnie zaskoczyło, pojawili się na Majakowskiego (teraz
Baraniaka) tuż przed skrzyżowaniem z Zamenhofa (teraz Jana Pawła) - dawniej
stali tuż za hotelem Park. Na marginesie na całej długości Majaka jest
ograniczenie do 50! Widywałem też ostatnio nierzadko na katowickiej tuż przed
rondem rataje (tam gdzie zaczynaja sie ekrany). Gdzie jeszcze warto nie
opierać się zanadto o gaz?
P.S. No i zamienili szuszarki na fotoradary, co podobno utrudnia "negocjacje".
Obserwuj wątek
    • Gość: icepowder Re: Nowe miejsca chłopców radarowców? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.05, 15:18
      złapali mnie fotoradarem na ul. fabianowskiej (ukryci za murem) :)))- ogr. do 40
      • marghot Re: Nowe miejsca chłopców radarowców? 09.02.05, 15:19
        ale ponoć policja "radarowa" powinna być widoczna, a nei się chować
        tak mi policjant mówił
    • mankut400 Pytanie konkursowe 09.02.05, 15:48
      Gość portalu: krążownik napisał(a):

      > Na marginesie na całej długości Majaka jest ograniczenie do 50!

      No dobra, a jaka jest dopuszczalna prędkość na Warszawskiej (nitka wyjazdowa z
      Poznania) od pętli tramwajowej do wiaduktu w Antoninku?
      • marghot Re: Pytanie konkursowe 09.02.05, 15:56
        pewnie 40 ;)))
        ile?
      • Gość: icepowder Re: Pytanie konkursowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.05, 16:54
        tam też mnie złapali fotoraderem (na marginesie ukrytym za cywilnym samochodem).
        Chyba 70 bo płaciłem tylko 100 zł :))
        • Gość: mijus Re: Pytanie konkursowe IP: *.icpnet.pl / 62.21.96.* 09.02.05, 18:42
          wjazd do poznania od strony komornik, na wysokości Auchon gdzie z dwóch pasów
          robi się jeden schowani za filarem wiaduktu co chwila kukają :-))
          • Gość: ENERGY 52 Re: Pytanie konkursowe IP: *.icpnet.pl 09.02.05, 20:07
            Fakt, czają się tam niemal codziennie.
            Uwaga na Cicho - ciemnych!!!
            • mankut400 Re: Pytanie konkursowe - rozwiązanie 09.02.05, 20:53
              Nie będę trzymał Was w niepewności ;-)

              Jak widać, drogówka samie nie wie :-)) ze najbliżej prawdy (z czterdziestką)był
              margot!
              Wygląda to tak:
              owszem, od Pustej jest "70", ale kawałek za pętlą tramwajową (a przed wjazdem
              na stację benzynową) jest skrzyżowanie z malutką uliczką imienia bodajże Wandy.
              Jest to SKRZYŻOWANIE, a nie wjazd na posesję czy coś w tym stylu. A więc od
              tego miejsca do wjazdu na wiadukt powinna obowiązywać prędkość jak na obszarze
              zabudowanym!
              Przypominam tylko, że ten odcinek był budowany dla prędkości 90 km/h i taka
              długie lata obowiązywała. Dopiero ze trzy lata temu postawili znaki
              ograniczające do 70 km/h.
              Idiotyzm identyczny jak na Trasie Katowickiej!
    • Gość: smar PARANOJA! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.05, 20:35
      Widywałem też ostatnio nierzadko na katowickiej tuż przed
      > rondem rataje (tam gdzie zaczynaja sie ekrany).

      Czy ktoś potrafi mi racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego odcinek ul. Krzywoustego
      (pot. katowicka)przynajmniej od wjazdów/zjazdów Chartowo/Żegrze do ronda Rataje
      ma ograniczenie do 70 km/h???
      Nie widzę powodów, dlaczego nie miałaby być tam 90-tka:
      - 3 pasy w każdą stronę,
      - żadnych węzłów, wjazdów,
      - żadnych zakrętów (niewielki łuk)

      Ustawianie się tam drogówki uważam za nieporozumienie!
    • wernes Re: Nowe miejsca chłopców radarowców? 09.02.05, 21:28
      Dzisiaj widzialem na Smoluchowskiego, ale stali i nic nie robili wiec nie wiem czy to bylo polowanie czy tylko przerwa na papieroska i herbate z termosu ;-)
    • Gość: krążownik Dąbrowskiego! IP: *.icpnet.pl 23.02.05, 20:39
      na ww skrzyżowaniu jesli sypiecie w prawo to niech Was nie kusi żeby ustawiać
      się jak na dwupasmowej, ostatnio stali przy pasach koło tego nowego budynku i
      łapali takich delikwentów.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka