Gość: Radost
IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl
23.04.01, 10:32
Co jest lepsze? hm Ckm to prawie same glupoty ale przyjemne jesli chce sie
odpoczac od powaznych tematow "powaznie " przedstawianych to tak ale troche za
malo(co prawda fotografie piekne!) jednak ckm to bardzo pusta gazeta bardzo
dowcipy troche porad(choc to kibicach dlamnie rewela) niezle sa tez np.Listy
chocizaby najlepszych bajek czy skandalistów-krotkie celne i dowcipne
komentarze:) Co do drugiej gazetki -jeszcze ciezko cos powiedziec....ale mnie
sie wydje ze ida tropem ckm! zdjecia nie najgorszea ale....czegos brakuje tej
gazetce trchoe "soli i pieprzu" moze ten wywwiad z Piskorskim mnie odrzuca?