Dodaj do ulubionych

Ckm kontra Maxim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 23.04.01, 10:32
Co jest lepsze? hm Ckm to prawie same glupoty ale przyjemne jesli chce sie
odpoczac od powaznych tematow "powaznie " przedstawianych to tak ale troche za
malo(co prawda fotografie piekne!) jednak ckm to bardzo pusta gazeta bardzo
dowcipy troche porad(choc to kibicach dlamnie rewela) niezle sa tez np.Listy
chocizaby najlepszych bajek czy skandalistów-krotkie celne i dowcipne
komentarze:) Co do drugiej gazetki -jeszcze ciezko cos powiedziec....ale mnie
sie wydje ze ida tropem ckm! zdjecia nie najgorszea ale....czegos brakuje tej
gazetce trchoe "soli i pieprzu" moze ten wywwiad z Piskorskim mnie odrzuca?
Obserwuj wątek
    • Gość: Raper Re: Ckm kontra Maxim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 150.254.191.* 23.04.01, 10:49
      No cóż ja osobiście jestem "zapalonym" fanem CKMu mam wszystkie numery!
      Podoba mi się styl tych "głupiutkich" artykułów, i ten męski szowinizm ich
      autorów :P
      Co do MAXIMA to ukazał się dopiero pierwszy numer (b.dobry) i mam nadzieję że
      pozostałe również będą na podobnym poziomie!
      A poza tym takich czasopism nigdy za mało przynajmniej dla mnie "męskiej
      szowinistycznej świni" :))))))))))))))))))
      Pozdr
      PS Piękne zdjęcia ukazujące "naturę" (zarówno CKM jak i MAXIM)
      Halle Berry ---&#62 REWELACJA!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka