Dodaj do ulubionych

do Radosta

18.07.02, 21:59
z ....... sympatii
a ty juz wiesz z jakiej ;))
Obserwuj wątek
    • Gość: Radost Re: do Radosta IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 19.07.02, 10:35
      anka9009 napisała:

      > z ....... sympatii
      > a ty juz wiesz z jakiej ;))

      pewnie ze wiem:))
      • canernuto Re: Debilizm! 19.07.02, 10:37
        Gość portalu: Radost napisał(a):

        > anka9009 napisała:
        >
        > > z ....... sympatii
        > > a ty juz wiesz z jakiej ;))
        >
        > pewnie ze wiem:))


        Debilizm zakładac takie wątki. Jakbyście nie mogli pomigdalić się na privie!
        • Gość: Radost Re: Debilizm! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 19.07.02, 10:48
          canernuto napisał:

          > Gość portalu: Radost napisał(a):
          >
          > > anka9009 napisała:
          > >
          > > > z ....... sympatii
          > > > a ty juz wiesz z jakiej ;))
          > >
          > > pewnie ze wiem:))
          >
          >
          > Debilizm zakładac takie wątki. Jakbyście nie mogli pomigdalić się na privie!

          jaaaaa...Twoje forum?
        • anka9009 Re: Debilizm! 19.07.02, 13:26
          canernuto napisał:

          > Gość portalu: Radost napisał(a):
          >
          > > anka9009 napisała:
          > >
          > > > z ....... sympatii
          > > > a ty juz wiesz z jakiej ;))
          > >
          > > pewnie ze wiem:))
          >
          >
          > Debilizm zakładac takie wątki. Jakbyście nie mogli pomigdalić się na privie!

          ale to byl watek do Radosta (on wie o mojej chorobie i ma to samo chyba)
          a poza tym my sie nie migdalimy! forumowa sympatia
      • anka9009 Re: do Radosta 19.07.02, 13:28
        Gość portalu: Radost napisał(a):

        > anka9009 napisała:
        >
        > > z ....... sympatii
        > > a ty juz wiesz z jakiej ;))
        >
        > pewnie ze wiem:))

        i nie nabijasz sie ze mnie?
        poprzednio sie śmialeś
        • Gość: Radost Re: do Radosta IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 20.07.02, 10:26
          anka9009 napisała:

          > Gość portalu: Radost napisał(a):
          >
          > > anka9009 napisała:
          > >
          > > > z ....... sympatii
          > > > a ty juz wiesz z jakiej ;))
          > >
          > > pewnie ze wiem:))
          >
          > i nie nabijasz sie ze mnie?
          > poprzednio sie śmialeś

          smialem sie serdecznie:) moc usmiechow dla Ciebie:) Lapie chwile...
          • anka9009 Re: do Radosta 20.07.02, 20:24
            no dobrze. niech ci bedzie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka