Dodaj do ulubionych

Borusewicz, Płażyński

17.10.05, 16:32
Ludzie, którzy dobrze znają Tuska, a jednocześnie nie potrzebują ani Tuska,
ani Kaczyńskiego do swojej kariery (co dodaje im obiektywizmu) GŁOSUJĄ NA
KACZYŃSKIEGO.

To o czymś świadczy.
Obserwuj wątek
    • mateuszmars Re: Borusewicz, Płażyński 17.10.05, 16:43
      Borusewicz to wiem, ale Płażyński - nie wiem

      Skąd masz takie informacje?
      • pan.nikt Re: Borusewicz, Płażyński 17.10.05, 20:14
        Głośno dzis o tym we wszystkich mediach.
        A tu masz linka:
        serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2971188.html
    • pan.nikt Też ciekawe. A czy prawdziwe?? 18.10.05, 21:14
      Ziobro: Prowokacja przeciwko Kaczyńskiemu
      Zbigniew Ziobro, szef sztabu kandydata PiS na prezydenta Lecha Kaczyńskiego
      oświadczył we wtorek - powołując się na publikację w tygodniku "Gazeta Polska" -
      że wobec Kaczyńskiego była prowadzona prowokacja mająca na celu
      zdyskredytowanie go.
      Wydanie "GP" ukaże się w środę


      wiadomosci.onet.pl/1181473,,,,,,4528,itemspec.html

      Czyżby tak bali się prawdy i uczciwości??
      • wercyngetoryks_wp Re: Też ciekawe. A czy prawdziwe?? 18.10.05, 22:26
        Oczywiście że się boją. Zauważ, że prawie we wszystkich mediach próbują
        umniejszać osobę Kaczyńskiego, bo się go boją. Byli prawie w 100% przekonani,
        że PO wygra wybory parlamentarne i w żadnym wypadku nie brali pod uwagę
        możliwości przegranej. Jednak okazało się inaczej, co spowodowało w nich
        jeszcze większą wściekłość, zawziętość i histerię, bo za rządów PIS i
        Kaczyńskiego będzie uczciwiej i nie będą mogli ściemniać już społeczeństwu.
    • pan.nikt Jarucka 18.10.05, 22:45
      Oglądam Teraz MY w Tvn i zastanawiam się czy Jarucka mówi prawde, czy tylko gra
      na prezydenturę Tuska i próbuje oczyścić "pułkowników"??
      • pan.nikt Re: Jarucka 18.10.05, 22:46
        Tuż przed wyborami (ostatni teraz MY) zapraszają Jarucką??
        Po co?
        Przecież ona nie bierze udziału w kampanii?
        A może bierze??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka