pan.nikt 17.10.05, 16:32 Ludzie, którzy dobrze znają Tuska, a jednocześnie nie potrzebują ani Tuska, ani Kaczyńskiego do swojej kariery (co dodaje im obiektywizmu) GŁOSUJĄ NA KACZYŃSKIEGO. To o czymś świadczy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mateuszmars Re: Borusewicz, Płażyński 17.10.05, 16:43 Borusewicz to wiem, ale Płażyński - nie wiem Skąd masz takie informacje? Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Borusewicz, Płażyński 17.10.05, 20:14 Głośno dzis o tym we wszystkich mediach. A tu masz linka: serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2971188.html Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Też ciekawe. A czy prawdziwe?? 18.10.05, 21:14 Ziobro: Prowokacja przeciwko Kaczyńskiemu Zbigniew Ziobro, szef sztabu kandydata PiS na prezydenta Lecha Kaczyńskiego oświadczył we wtorek - powołując się na publikację w tygodniku "Gazeta Polska" - że wobec Kaczyńskiego była prowadzona prowokacja mająca na celu zdyskredytowanie go. Wydanie "GP" ukaże się w środę wiadomosci.onet.pl/1181473,,,,,,4528,itemspec.html Czyżby tak bali się prawdy i uczciwości?? Odpowiedz Link Zgłoś
wercyngetoryks_wp Re: Też ciekawe. A czy prawdziwe?? 18.10.05, 22:26 Oczywiście że się boją. Zauważ, że prawie we wszystkich mediach próbują umniejszać osobę Kaczyńskiego, bo się go boją. Byli prawie w 100% przekonani, że PO wygra wybory parlamentarne i w żadnym wypadku nie brali pod uwagę możliwości przegranej. Jednak okazało się inaczej, co spowodowało w nich jeszcze większą wściekłość, zawziętość i histerię, bo za rządów PIS i Kaczyńskiego będzie uczciwiej i nie będą mogli ściemniać już społeczeństwu. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Jarucka 18.10.05, 22:45 Oglądam Teraz MY w Tvn i zastanawiam się czy Jarucka mówi prawde, czy tylko gra na prezydenturę Tuska i próbuje oczyścić "pułkowników"?? Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Jarucka 18.10.05, 22:46 Tuż przed wyborami (ostatni teraz MY) zapraszają Jarucką?? Po co? Przecież ona nie bierze udziału w kampanii? A może bierze?? Odpowiedz Link Zgłoś