margoo63
06.02.06, 10:56
Swego czasu, za panowania p. Burmistrz Taciak, zainstalowano w mieście coś
takiego jak kamery....Szumnie nazwano to monitoringiem...Jak to wyglada
teraz, czy ktoś coś na ten temat wie, czy tylko tablice przy wjeździe do
miasta o tym informują? MIASTO MONITOROWANE