Dodaj do ulubionych

Udzial w Gruncie-Problem

IP: 62.17.252.* 09.03.06, 11:49
Jest w Poznaniu deweloper (Termobud - buduje na Strzeszynie), ktory sprzedaje
mieszkania bez podania ich pelnej, koncowej wartosci. Deweloper ten podaje
cene za 1 m2 mieszkania oraz , oddzielnie, cene za 1m2 udzialu w gruncie. Nie
podaje natomiast ilosci metrow kw. tego udzialu w gruncie. Ilosc metrow
kwadratowych udzialu w gruncie zamierza przedstawic dopiero po ukonczeniu
budowy.
Kupujacy nie zna wiec pelnej wartosci kupowanej nieruchomosci w momencie
zakupu i teoretycznie moze zostac obciazony dowolna suma ustalona przez
dewelopera.
Taka sytuacja stanowi problem rowniez dla banku , ktory nie bedzie znal
pelnej wartosci zabezpieczenia ewentualnego kredytu hipotecznego.

Sam przymierzalem sie do zakupu mieszkania u tego dewelopera ale taka
sytuacja budzi moje watpliwosci.
Czy ktos z was spotkal sie z podobnym problemem ?
Jak to wyglada u innych deweloperow?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka